hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

İĞRENCCCCCCC OTESİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ MALMI BU KARI YA :kızgın:
BENCE TAŞLI OLAN KIYAFET DAHA GUZELDİ :1closedeyes:
HANİ KUMAŞSIZ KIYAFET GİYMEM DEMİŞ YA BURDADA KUMASINI GORMEK İÇİN BUYUTEC LASIM kaydirigubbakcemile3
KUKUSU BİLEM BAGIRIO BEN BURDAYIM DİE -tatlicadiarzu-

arkadaslar hepinize katiliyorum.bencede tam bir rezillik.her yeri meydanda,yazik hemde cok yazik.bizi bu sekilde temsil etmemesi lazimdi.bir röportajinda gazetecilerin sahnede erotik hareketlerinize sanirim trt karsi cikmis diye birsey gecmisti,hadise de,benim kitabimda erotik kelimesi yazmaz,ben sadece seksi hareketler sergiliyorum demisti.belli oluyor,neyi nasil sergiledigin.............................

arkadaslar hepinize katiliyorum.bencede tam bir rezillik.her yeri meydanda,yazik hemde cok yazik.bizi bu sekilde temsil etmemesi lazimdi.bir röportajinda gazetecilerin sahnede erotik hareketlerinize sanirim trt karsi cikmis diye birsey gecmisti,hadise de,benim kitabimda erotik kelimesi yazmaz,ben sadece seksi hareketler sergiliyorum demisti.belli oluyor,neyi nasil sergiledigin.............................

doğru söze ne denir...

kostüme gelince seksi veya değil çok şık bir kıyafet giyseydi daha iyi olurdu diyorum o kadar.....

akşam o kadar kilolu görünmedi gözüme...tamam eskiye nazaran biraz daha kilo almış ama provalardan yana kilo vermiş....kortizon mu verdiler de şişti acaba...hani çok hasta olmuş dediler diye düşündüm

müziğimiz falan harikaydı ben hadisenin sesini pek duyamadım vokallerin sesi daha belirgindi ama yinede güzeldi inşallah 1ncilik bizim.

ya iğrenç iğrenç bir kıyafet taş gibi hatunu ne hale getirmiş kıyafetin azizliği
ordan burdan yağları pörtlemiş
ayakkabıları bilekten olduğu için bacakları çook şişman görünmüş
böğğğ hiç beğenmedim

zaten dünkü yarıfinaldede arkadaki kırmızı fon haisenin kırmızı kıyafetini boğdu
vokalistinin sesinden hadisenin sesi çıkmıyodu
hadisenin çıkan seside canlı söylediği için iğrençtii

umarım dumur olmayız bu yarışmada

dün kesinlikle çok kötüydü hadise yaff....bikere ses acaip kulak tırmalıodu kıslar zaten alttaki erkek vokalistin sesi yüzünden hadisenin sesini duymak imkansız bi hal almıştı...

akşam Hadisenin sesinin yetmediği yerde geri vokaldeki adam niçin öyle giyinmişti ve orda kendi

başına takılıyor gibiydi bunu da anlamadım ben ??? ...Hadise niçin bu kadar kilo almış ciddi spor

yapıyor diye okumuştum..TRT deki tanıtım gecesi ne kadar alımlı, zarif ve güzeldi....

herkes gibi ben de sesinin hiç çıkmadığını düşünüyorum :KK43:( hele de çok çok iyi vokaller vardı dün gece

şansına :KK43:( inşallah her şey yolunda gider ama gitmezse de şaşırmam ...

5 ay düşüne düşüne bu kıyafeti mi bulmuşlar.
Benim dolabı bile karıştırsalardı daha güzel bir şey bulurlardı.
Bir de sahne kırmızı, Hadise kırmızı... dadından yinmiyo valla... :kahve:

dün kesinlikle çok kötüydü hadise yaff....bikere ses acaip kulak tırmalıodu kıslar zaten alttaki erkek vokalistin sesi yüzünden hadisenin sesini duymak imkansız bi hal almıştı...

Bizim kız ciddi grip olmuş, sahneye çıkmam bile mucizeydi diyormuş.
İğnelerle ayaktaymış. Zaten dikkat ettiyseniz yüzü gözü davul gibi şişmişti.
Şans işte.. Sesini çok yormak istememiş olabilir, dilerim Cumartesi asıl performansını sergileyebilir.

Elbise evet guzel degildi ama yabanci insanlarin cok ilgisini cekmistir,,,,,!
Ben cok begendim sahne performansini,ses te muzikte harikaydi....
Dahada iyi olacak persembeye ve sonrasi...allah yardimcisi olsun !
En sinir oldugumda ermenilerde bizim muzik ve giyimlerimizden calmislar ,hatta saz bile vardi sarkida,,,,ama cok korkunccc makyajdii ocuu gibiii:1shok:
Onlar biraz bize rakip olabilir bence,,,,ama insallah hadisecik kazanacak ben cok umutluyummm cokkkkdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
(YANLIS ANLASILMASIN ERMENILERE LAFIM YOK,SADECE BIZDEN ESINLENMISLERR AYNI TURK TARZLARIYDI,BIRAZDA KAZAKISTAN TURU)SAHTECILERRR!!!kaydirigubbakcemile3

X