hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

ya o arkadaki erkeğin sesi hadiseden daha çok çıkıyodu
çokta kıvıramadı :)))) eee canlı perfornmasta kıvırmak zorr

yiğidi öldür hakkını yeme
bitek bizim şarkımız canlı ve güzel diğerlerini beğebmedim (hadise beceremedi o ayrı)

ayrıca kıyafete gelince hakkaten baya açık kaldı diğerlerine kıyasla
cenaze evine gider gibi karalara bürünmüş bazıları... :))))
pek ortasını tutturanı görmedim

ermenistana ne demeli onları izlerken
doğu anadolu yöresinden bir türkü dinler gibi oldum
kıyafetlerde aynı
gerçi sınır komşumuz etkilenme olmuştur mutlakada
taklitçiğe kaçmış azcık davul zurna falan
zaten yunanistanda kemençe melodisi ile birinci olmuşlardı
ermenistan iyi yerden vurmuş

ermenistana ülkemizden tam puan çıkmaz umarım.bizler azarbaycan gibi dostumuz dururken ermenistan gibi düşmana puan vermeyiiizzz inşallahhh
azerbaycan hep destek tam destekkkkkk

ermenistana ülkemizden tam puan çıkmaz umarım.bizler azarbaycan gibi dostumuz dururken ermenistan gibi düşmana puan vermeyiiizzz inşallahhh
azerbaycan hep destek tam destekkkkkk

:1no2::1no2:
arkadaşım kusura bakma ama işte bu zihniyet yüzünden eurovision bir şarkı yarışması olmaktan çıkıp
siyasi bir yarışmaya döndü
geçen senelerde ülkemiz ermenistana 10 yunanistanada ona yakın bi puan vermişti
böyle düşünmeyenlerde var demek ki

şarkı bana biraz değişmiş gibi geldi. arkadan gelen erkek sesi hadisenin sesini bastırdı. bu arada o keten pantalonlu saten gömlekliyi görünce spiker orda ne arıyor dedim. bizim ekiptenmiş sonradan anladım.
diğerlerini izleyemedim. bu arada hadise biraz garip oynuyordu ya.

evet hadisenin sesini bastırdı o erkek çok heycanlıydı hadise ama ışıklar dans falan güsel ya....belçikanın ışıklandırmasına bayıldım ben........

sexy se neolmuş ??

kıyafeti hiçte abartılcak kadar değildi haşemaylamı çıkıcaktı :nazar:

tamam dansöz kıyafetini andırıyo daha değişik olabilirdi ama

madem bu bi yarışma sexy de olur sexyde dans eder delikafadulden

gelelim sesine ne olmuş öyle ya diğer kotlu klipte muhteşemdi :1shok:

yarışmada zorla çıktı sesi :1shok:

show a gelince ilk başlarda yoktu sonlarda toparladılar

eh iste orta sekerliydi:nazar:
yinede 2 defa oy verdim:smiley-cool:

aha buldum senı :))
hadıse kıyafet berbat arkadasın bırı trtye laf atmıs guldum adamlar sızın tabırınızle yobaz olsa o kıyafetı gıy dermıydı abıye gıydırırdı guldum a ne alaka:)) neyse ya kızlar sarkyı hıc soylemedı seıs oyktu bı ara rahatsız dıye duyudm galıba serumlar kılo aldırdı sesıde CIKAMDIG ICN BASKALRI SARKIYI DEDI gıbıme geldı:KK43:

aha buldum senı :))
hadıse kıyafet berbat arkadasın bırı trtye laf atmıs guldum adamlar sızın tabırınızle yobaz olsa o kıyafetı gıy dermıydı abıye gıydırırdı guldum a ne alaka:)) neyse ya kızlar sarkyı hıc soylemedı seıs oyktu bı ara rahatsız dıye duyudm galıba serumlar kılo aldırdı sesıde CIKAMDIG ICN BASKALRI SARKIYI DEDI gıbıme geldı:KK43:

sobe:1rolleyes:

hadise okadar sürterse ülke ülke hasta olur tabi, oturaydi evinde cici cici:mymeka:
ah para ah:nazar:

hadisenin sesine ne olmuş öyle hiç çıkmadı bu akşam Çok üzgünüm çoook arkadaki adamın sesi ondan çıktı buna rağmen
diğer ülkelerle kıyaslarsak güzeldi alkisalkisalkis sengözlerimebaksanab bir de romanyayı beğendim ben

X