hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Tartildinmi canm .ben tartildim.bugin dayanamafim bi kilo wermisim suan 89.7

Tartildinmi canm .ben tartildim.bugin dayanamafim bi kilo wermisim suan 89.7
Masallah sana devammm ;-)

Bu hafta tartildim kilom da bi degisiklik yoktu canim bakalim yarin sabah ne olcak...

Birde reglim var ayni kiloda kalmis olabilirim ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
İyi geçler kızlar bugün Mevlüt vardı çok şükür Allah kabul etsin atlattım bitti... Telaşdan ne yedim ne ettim hiç bilinmiyorum ama yinede kısaca bişeyler yazıyım

Sabah : 1 dılim ekmek az bişey sucuklu yumurta peynir sekersiz çay

Bir ara bir baklava

Kızımın tabağında kalan bir iki kasık etli,pilav

Ağzıma attığım küçük bir tatlı

Sekersiz turk kahvesi

Bir bardak ayran içine yulaf kepeği karıştırıp içtim

Cay, nescafe

Cok saçma sapan bir menü bugunluk idare edin artık.....

Saol canm ins bole dewam eder.almased yapmak istiom warmi bi bilgin benim alman bi arakaas kullanmis 20 kilo wermis babasida 40 kilo wermis almasedle sen ne dusunuosun warmi bi fikrin ben sadece bi kutu alcam bi bakicam

Saol canm ins bole dewam eder.almased yapmak istiom warmi bi bilgin benim alman bi arakaas kullanmis 20 kilo wermis babasida 40 kilo wermis almasedle sen ne dusunuosun warmi bi fikrin ben sadece bi kutu alcam bi bakicam

Almased in adini cok duydum ama ben kendim hic kullanmadim sadece bildigim bu tür seylerin böbrege zararli oldugu alirsanda cok fazla su icmen lazim ...

Bir yakinim dez ile 30 kilo verdi ama 1 yil icinde fazlasiyla geri aldi o yüzden ben kendim pek sicak bakmiyorum bu tür seylere...

Istersen kullanmadan önce ev doktoruna danis ...

Ama sana weight watchers i tavsiye ederim su puanlarla kilo verme cok basarili ;-)

Son düzenleme:
Günaydin kizlar kilo bildirimi

Gecen hafta 60
Bu hafta 60

Günaydınnn

kilo bildirimi:

geçen hafta: 84,6
bu hafta: 84,2

şu an 400 gr'a bile seviniyorummmm

Günaydin kizlar kilo bildirimi

Gecen hafta 60
Bu hafta 60

Bu kadar az yemene ragmen nadil wermedin ama galiba senin duraklamadonemin yinede durmaj yok nekadar kaldi hedefine??? Bide almasedi sadece bi kutu kuplancam fazla istemiom ki zaten oruc gelio oana kaar kullanirim sonra birakcam

Bu kadar az yemene ragmen nadil wermedin ama galiba senin duraklamadonemin yinede durmaj yok nekadar kaldi hedefine??? Bide almasedi sadece bi kutu kuplancam fazla istemiom ki zaten oruc gelio oana kaar kullanirim sonra birakcam

Adet dönemindeyim canim sanirim ondan kilomda bi degisiklik olmadi ama haftaya da ayni kiloda kalirsam sok diyet uygulayip sasirticam vucüdumu ;-) 7 günlük protein diyeti 3-5 kilo arasi gidiyormus...;-)

Simdilik ilk hedefime 5 kilo kaldi canim 55 bi goreyim daha sonra 52 icin savasicam ;-)

Almasede basladigin zaman burda paylasirmisin sonucu bende merak edicem ;-)

hadi ins lasirsin hedefine...tabi paylasirim almasedi bu hafta sonu alcam we baslicamins

Bugünkü menüm

Sabah 1 yumurta yarim kabak omlet

1 redbull

Ögle bir dilim lihgt ekmek 1 dilim peynir 1 tane kiraz domates

Ara 1 elma

Aksam
1 but yagsiz derisiz 100.gr brüksel lahanasi ;-)

Iyi akşamlar kızlar bugun sabah aceleler tartıldım foto çekemedim elbise provam vardı neyse hemen kilo bildirimimi yazıyım

Gecen hafta : 59.800

Bu hafta : 59.200

Fark : -600

Kızlar size bişey sorcam bugun elbise provam bitti artık bir dahaki Pazartesi elbisemi alacağım ve o hafta sonu düğün olacak kısmette bugun gayet üstüme guzel oldu elbisem elemanlar artık daha vermeyin iyi böyle falan dediler şimdi bende 58 olayım düğünden sonra hedefim olan 57 ineceğim aslında benim düğün hedefim 57 di napsam düğüne kadar 57 ye inmeye gayret mi etsem yoksa 58 de mi düğüne hazır olsam yorumlarınızı bekliyorum....

Regli donemımdeymişşsin canım ondandır kilo değişmemesi reglin bitince 59 ları görürsün sende....

Insallah canim haftaya kilomda degisiklik olmazsa 7 günlük protein diyetini denicem;-)

Bu arada istersen sende dügne kadar dene canim yanli 7 günde 3-5 kilo veriliyormus elbisede sonra sıkıntı olmasin ....?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…