hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Buarada bugun tek yufkayla ispanakli yagsiz borek yaptimmm.uc dilim yedim oglen yemegi niyetine

Canim yagsiz olmasi güzel ama 1 adet yufkada 8 dilim ekmek var biliyorum ama yagsiz olmasindan dolayi belki farklidir ;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Canim yagsiz olmasi güzel ama 1 adet yufkada 8 dilim ekmek var biliyorum ama yagsiz olmasindan dolayi belki farklidir ;-)

Neeeeeeee 8 dilim ekmekmiii.ama ben sadece bi yufkadadan uc dilim.yedim

Neeeeeeee 8 dilim ekmekmiii.ama ben sadece bi yufkadadan uc dilim.yedim

Sen yagsiz yemisin canim sanmiyorum ;-)
Ama tabii sen bilirsin de bence diyet yaparken pek hamur gibi seyler tüketme derim ;-)

Günaydin arkadaslar

Kahvaltim
1 etimek
10 gr. Krem peynir
10 gr. Bal

Nescafe ;-)

Ögle 50 gr. Ton baligi 1 redbull

Ara 2 tane elma

Aksam havuc salatasi
3 yk. Light yogurt
1 ince sosis

Ve spor daha sonra ;-)

merhabalar 2 3 gündür ugrayamadim ama bugün yaşadığım guzel bir seyi paylasmak istiyorum uzun zamandır kilolar yüzünden kendimi cezalandirip alışveriş yapmiyordum oğlumun annem babaannem senden güzel giyiniyor demesiyle bari bir tane alayım dedim herzamanki gibi 50 beden pantolanla ra yoneldim bulamayica 48 i alıp kabine girdim inanamadim bol geldi esimden 46sini istedim oda bol geldi vee. sonuc olarak 50 ile başlayıp 44 ile bitirdim ve cok mutluyum 44 bedene mutlu olunur mu diyeceksiniz ama 50 den düştüğüm icin evet cok mutluyum🙆🙆

bu esnada bu bir kac gun icinde sadece 2 kacamak yaptım onun dışında klasik diyetimi devam ettiriyorum bugünden itibaren daha çok dikkat etmeyi düşünüyorum tabi motivasyon onemli tabi herseyden önce sizin desteginiz icin Teşekkürler😊😊😊

Senin adina cok sevindim canim ;-)

Insallah istedigin kiloyada kavusursun

Günaydın bayanlar dün yine çarşı pazar dolandım pazar gunü oğlumun sunnet mevludu var onun için alış veriş yaptım dün menü yazmadım çünkü dıyet menüsü olmadı yediklerim dün kacamaklarla gecti bugun kaldığım yerden devam çünkü Pazartesi elbise provam var çok dikkat etmeliyim artık... bugun de evde temizlik var hadi ben kaçtım aksam yorgun olmazsam menü paylaşımı yaparım herkese hayırlı cumalar.....

Tebrikler canım inşallah 40 bedenleri de görürsün.....

herkese Günaydın kahvaltimi şekersiz cay.bir yumurta. peynirle yaptım ben çok erken yaptığım icin şuan neskafe içiyorum herkese azimli günler😊

herkese Günaydın kahvaltimi şekersiz cay.bir yumurta. peynirle yaptım ben çok erken yaptığım icin şuan neskafe içiyorum herkese azimli günler😊

Slm kizlar bende dun uyuya kalmisim menumu yazamadim...bakalim bu hafta nasil olcak werebilecekmiyim spor falanda yapmadim

dunku alışveriş ten sonra spor yapmayı düşünüyorum fitness mı yapsam platess mi bilemiyorum ybu konuda tecrübesi olan veya önerisi olan var mı?

dunku alışveriş ten sonra spor yapmayı düşünüyorum fitness mı yapsam platess mi bilemiyorum ybu konuda tecrübesi olan veya önerisi olan var mı?

Canm ben walk at home yapiorum 3 mile yapiorum hem eglenceli hem butun vucudu calistirio.bide jilian buldum yeni onu denicem

Dügününüz hayirli olsun canim rabbim damat oldugu günleride görmeyi nasip etsin ;-)

Selam arkadaslar sabah disardaydim kahvalti yerine 1 bardak ayran ictim

Az öncede kahvaltimi yaptim kabakli peynirli omlet ;-)

Her ikisinide yapabilirsin canim haftanin 3 günü pilates diger 3 gün de eliptik yapiyorum faydasini görüyorum ;-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…