hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Dün rüya, yarın hayaldir Dünü mutlu, yarını umutlu yapan bugündür. Onun için bugüne iyi bak, Gülümse..

Slm kızlar bende yeni katıldım.ilk defa böyle bi gruba dahil olucam.75 1.65 kiloyum.çok bşy istemiyorum bi 10 kilo wersem yeterbol su içiyorum özellikle öğün önlerinde...sabah yediğim 2 dilim çawdar peynir domates salatalık biber we şekerşiz çay.ara öğünde form bisküvi yedim 2tane.öğlen menümdede bulgur pilawı ve yoğurt war.çalıştığım için salata yapamıyorum

Günaydin arkadaşlar sabah yeşil elma şimdi yeşil mercimek yiyeceğim basima güneş geçti resmen şu bayram bitseydi prova prova prova çok Yorulduk hem çocuklar hem biz. Yarin son sonra derslere kaldigimiz yerden devam.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

menumu yazayim
sabah domates biber peynir 1 d ekmek labne ve az recel
ara yok okulda bol su 1.6 litre
ogle yemegi yarim t kabak yemegi
1 t kiymali sebze yemegi 2 k yogurt 2 marul
oglen cok oldu yav
dikkat etmem lazim

merhaba ortağım nasılsın bakiyim

selam canım çok iyiim diyete devam sen nasılsın

of 69 da cakıldım regl de olamadım cıldırcam
55 olmam gerek 6 sene once oldugum gıbı
olurum dımı? ne olur bıraz gaz verın ((

esraesraesra
olursun tabi şekerim zaten ne kalmışki

slm arkadaslar artik bende aranizdayim
kendimi tanitayim
suan 82 kg yim 1.62boy
aranizda olmaktan mutluluk duyarim

hoş geldin canım

sende hoş geldin canım

selam kızlar ben bi kaç gündür fazla giremiyorum oğlumun dün aşısı vardı biraz huysuz ama diyete devam
ha birde ben bu hafata ablama gidicem net yok 1 hafta giremem gruptan çıktığımı sanmayın ortak pazartesi görüşürüz

bu arada spora gidemeyen arkadaşlar ip atlamak tüm vücudu sıkılaştırır evde yapabilirsiniz bende spora gitmiyorum ama benim kociş sporhocası

tamam ortak ben senin yerine bol bol yazmaya çalışırım bugün genel prova vardı ben de ilçe sunucuyum vallah öldüm bittim yorgunluktan yazarım birazdan yediklerimi diyetimi bozmadım sadece saatleri uymadı o kadar

bugün genel provamız vardı tüm gün sahadaydık ama diyetime uymaya çalıştım yediklerim

sabah: 07.00
3 tane közlenmiş biber
1 domates
1 salatalık
limon sıkılmış bol maydonoz azıcık peynir
2 dilim çavdar ekmeği yanına demleme yeşil çay
kahvaltımı tamamen sebze üzerine yaptım gayet iyi geçti evde zeytin olmadığı için yemiyorum eve zeytin almamak fikri güzelmiş

ara öğün 11.00 saati geç oldu provadaydım zira....
bir kutu ayran marketten alınmış

öğle : 13.00
4 yk taze fasulye yemeği
1 su bardağı yoğurt
2 kepçe mercimek çorbası
3 dilim çavdar ekmeği

ara öğün: 16.00
bir çay bardağı ev ayranı

işte yediklerimmm

2 haftalık diyetisyen kontrolune gittim bugün, adet dönemim yeni bitmiş olmasına rağmen 1,7 kg vermişim (1,4kg yağdan gitmiş) 86 sayısında takılmıştım 1 aydır, sonunda 84,5 oldum diyetisyenin tartısında da

şimdi hedefim, mayıs ayının sonunda 79,9 olup artık 7li sayıları görmeeek

Günaydınnn
Bugün uyumuş kalmisim dun aksam misafir vardı zararsiz atlattim şükür
Simdi limonlu suyumu icmeye...

ortağımmm selaaaam

bugün çok yoğun bi gündü benim için de... okul, öğle arasında koştur koştur lazer seansı, çıkışta diyetisyen, şimdi de spora gidiceem akşam 9 gibi falan ancak yazarım menülerimii, haberin olsunn, merak etme beni yaniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…