hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Yarim saat spor yine mercimek yoğurtlu akşam yemeği ile günü kapattim ama kukagim çok agriyor yarin için hazirlik yapılacak bide bu cikti neyse pes etmek yok iyi ki varsiniz yarin görüşürüz kızlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2 haftalık diyetisyen kontrolune gittim bugün, adet dönemim yeni bitmiş olmasına rağmen 1,7 kg vermişim (1,4kg yağdan gitmiş) 86 sayısında takılmıştım 1 aydır, sonunda 84,5 oldum diyetisyenin tartısında da :KK52:

şimdi hedefim, mayıs ayının sonunda 79,9 olup artık 7li sayıları görmeeek :KK52:

Canim cok güzel masallah diyeyim ben utancima diuetisyenide bıraktım inşallah biraz vereyim hemen gidicem

ortağımmm selaaaam :KK3:

bugün çok yoğun bi gündü benim için de... okul, öğle arasında koştur koştur lazer seansı, çıkışta diyetisyen, şimdi de spora gidiceem :KK52: akşam 9 gibi falan ancak yazarım menülerimii, haberin olsunn, merak etme beni yaniii :KK34:

Tamam canim Allah kolaylık versin tempo güzel
Bende menumu paylasayim
Sabah sekersiz nescafe
Kahvalti biraz peynir 4zeytin domates salatalik bir dilim ekmek
Ara yok okula gittim geldim
Oglen eristeli yesil mercimek yemegi salata
Ara 1kupa çay 3diyet bisküvi
Aksam ispanak yemegi 4kasik
Salata yogurt 2dilim ekmek
Yanliz su icemiyorum daha 1.5litreyi bitiremedim:KK43:

Tamam canim Allah kolaylık versin tempo güzel
Bende menumu paylasayim
Sabah sekersiz nescafe
Kahvalti biraz peynir 4zeytin domates salatalik bir dilim ekmek
Ara yok okula gittim geldim
Oglen eristeli yesil mercimek yemegi salata
Ara 1kupa çay 3diyet bisküvi
Aksam ispanak yemegi 4kasik
Salata yogurt 2dilim ekmek
Yanliz su icemiyorum daha 1.5litreyi bitiremedim:KK43:

yemeklerin güzelmişş, ama hiiiç meyve yememişsin ne kuru ne tazee :KK20:

bi de su çok ama çok öenmli biliyorsun ki, ne kadar su içersek o kadar çabuk atarız kırılan yağları vücuttann :KK34:

benim menüm:

sabah: 1 üçgen peynir, yarım dilim ekmek (okula geç kaldım, o yüzden bunları da minibüste yiyiverdim giderken)
ara: 3 form bisküvi, sütlü neskafe
öğle: 2 kepçe tavuk suyu çorba, yarım porsiyon sebzeli tavuk yemeği, salata
ara: yarım dilim pastaaa :KK56:
akşam: 1 porsiyon fırında tavuk, 3 y.k. yoğurt, 1 dilim ekmek
ara: yeşil çay, 6 çilek
su: şu ana kadar 1.8 litre içtim, daha 1 litreye yakın içerim yatana kadar
spor: 50 dk kesintisiz oryantal dersi, 10 dk yürüyüş bandı

not: diyetisyenim, bugün diyet yok, istediğini yiyebilirsin dediği için, öğleden sonraki aramda pasta yedimm :KK56: bayadır canım çekiyordu çünküü :KK53:

yoğun tempolu bir gün geçirdim ancak girebildim.birincimiz ve birinci olacak grubumuzu çook merak ediyorum sizce kim :KK34:olur.

selam kızlar ben bi kaç gündür fazla giremiyorum oğlumun dün aşısı vardı biraz huysuz ama diyete devam
ha birde ben bu hafata ablama gidicem net yok 1 hafta giremem gruptan çıktığımı sanmayın ortak pazartesi görüşürüz:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

sana ulaşamıyoruz diye sakın bırakma diyetini bekliyoruz seni.işin ucu kaçınca yakalaması zor olur.:KK15:

2 haftalık diyetisyen kontrolune gittim bugün, adet dönemim yeni bitmiş olmasına rağmen 1,7 kg vermişim (1,4kg yağdan gitmiş) 86 sayısında takılmıştım 1 aydır, sonunda 84,5 oldum diyetisyenin tartısında da :KK52:

şimdi hedefim, mayıs ayının sonunda 79,9 olup artık 7li sayıları görmeeek :KK52:

melike bunu beğendi :KK54::KK54:

Slm kızlar bende yeni katıldım.ilk defa böyle bi gruba dahil olucam.75 1.65 kiloyum.çok bşy istemiyorum bi 10 kilo wersem yeter:KK1:bol su içiyorum özellikle öğün önlerinde...sabah yediğim 2 dilim çawdar peynir domates salatalık biber we şekerşiz çay.ara öğünde form bisküvi yedim 2tane.öğlen menümdede bulgur pilawı ve yoğurt war.çalıştığım için salata yapamıyorum:KK30:

hoşgeldin canım sende derindrn arkadaşımızla aynı grupsun.ikili diyet timlerimiz var birbirinize destek olacaksınız :KK3:

Evet 2. gunum,,, kaldi 38 gun

Kalkinca yarim litre ilik limonlu su

Sabah : 1 kucuk kutu ligt sute, 3 yemek kasigi yulaf ezmesi, 3 kuru gun kayisi, 1 kupa form cayi

ara : az sutlu ekersiz nescafe, 4 tane eti form biskuvi

oglen ; 1 etli biber dolma, bir kase salatalikli dereotlu yogurt, 5 eti form biskuvi

spor : 30 dk b-fit

ara : limonlu soda

aksam : aksam kizima 23 nisan icin bluz aradik sokaklarda kaldim. Cocuklar acikti mecbur donerciye girdik 1 porsiyon doner , 1 buyuk bardak ayran pilavina patatesine hic dokunmadim hatta esim kunefe soyledi yogun istege karsin hic yemedim

Simdi de yesil cay iciyorum o doneri yedim diye kendimi suclu hissediyorum butun gun cok guzel gitmisti halbuki:26::26:

yemeklerin güzelmişş, ama hiiiç meyve yememişsin ne kuru ne tazee :KK20:

bi de su çok ama çok öenmli biliyorsun ki, ne kadar su içersek o kadar çabuk atarız kırılan yağları vücuttann :KK34:

benim menüm:

sabah: 1 üçgen peynir, yarım dilim ekmek (okula geç kaldım, o yüzden bunları da minibüste yiyiverdim giderken)
ara: 3 form bisküvi, sütlü neskafe
öğle: 2 kepçe tavuk suyu çorba, yarım porsiyon sebzeli tavuk yemeği, salata
ara: yarım dilim pastaaa :KK56:
akşam: 1 porsiyon fırında tavuk, 3 y.k. yoğurt, 1 dilim ekmek
ara: yeşil çay, 6 çilek
su: şu ana kadar 1.8 litre içtim, daha 1 litreye yakın içerim yatana kadar
spor: 50 dk kesintisiz oryantal dersi, 10 dk yürüyüş bandı

not: diyetisyenim, bugün diyet yok, istediğini yiyebilirsin dediği için, öğleden sonraki aramda pasta yedimm :KK56: bayadır canım çekiyordu çünküü :KK53:

Evet canim bende farketmemisim yazinca farkettim yemekten sonra bir elma ve kayisi sapli form çayı ictim
Seninde mwnun yogunluga gpre guzel diyetisyen istedigini ye dedigi halde pastanin yarisini yemissin tebrik ederimm

Gunayydinnn canlarrr hazirlaniyorum okula cocuklari 23 Nisan icin goturcem kahvaltimi yaptim lutfen yemelere dikkat az kalorili seyler tuketelim opuyorum hepinizi....:KK54::KK54::KK54:

X