hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kilo veren tum arkadaşları tebrik ederim. Melikecim iyiki geldin ipin ucunu kaçırmıştım bugun güzel geçti diyetime uydum bir saat yürüyüş yaptım. Gemzecim bu hafta eşiz diyetine çok sadiksin bende senin gibi olurum inşallah birbirimize destek olalim en cok kiloyu biz verelimmm

slm arkadaslar artik bende aranizdayim
kendimi tanitayim
suan 82 kg yim 1.62boy
aranizda olmaktan mutluluk duyarim

Melikecim benim ortak ne zamandır girmemiş topiğe acaba hala devam ediyor mu 04.08 tarihine kadar baktım ama göremedim hiç yorum yazmamış ortaksız kalmıyım....?????

selam ortak :) senin ortagin olmaktan mutluluk duyarim neler yapiyosun diyet olarak anlatirmisin ? bide pazartesi gunlerimi kilo bildirim yapilacak senin ortagin olarak yapmam gereken bisey varmi ? yardimci olursan sevinirim canim yeniyimde ...

Aksam : yeşil mercek ile kara buğday 2 bardak şalgam suyu simdi nescafe

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok güzel olmuşş bu yeni sisteeeem

ortaaak, takiptesin bundan sonraaaaa

çok yoğun bi gün geçirdimmm bugün, derslerde 1 dk bile susmadım desem yeridir, yorgunum yorgunnn

menümm

sabah: yağsız tost, çay
ara: sütlü neskafe, 3 form bisküvi
öğle: 1 kepçe mercimek çorbası, 2 tavuk köftesi, salata, 1dilim ekmek
ara: 1 külah dondurma
akşam: 4 y.k barbunya, 4 y.k. bamya, 3 y.k. yoğurt, 1 dilim ekmek
ara: yeşilçay, 4 kuru kayısı

selam ortak :) senin ortagin olmaktan mutluluk duyarim neler yapiyosun diyet olarak anlatirmisin ? bide pazartesi gunlerimi kilo bildirim yapilacak senin ortagin olarak yapmam gereken bisey varmi ? yardimci olursan sevinirim canim yeniyimde ...

Selam ortak geldigine sevindim belli bir diyet yapmiyorum acikcasi klasik diyet diyelim spora gidiyorum...evet canim pazartesi kilo bildirimi bu hafta cok dikkat edelim ve hedefimize ulasalim benim.hedef 61.500 bu haftaki kilom 62.400 senin kilo ve hedef kilon ne? Ve birbirimizi surekli takip edelim ne yedik ne yemedik kontrol edelim canim...

Iyi aksamlar kizlar su saat iyibariyle artik mutfagin kapisini kapattim yazmadigim ogunlerimi de yazip bugunku menumu bitiriyorum

Ara : bi avuctan az kus uzumu

aksam : 2 dilim cavdar ekmegi, 5 kasik zeytinyagli bakla, yogurt

Gun icinde 2 litre su icildi....

42 dk eliptik 600 kalori yaktim 10.5 km oldu
bu arada benim ortak sinif ogretmeni hala ortada yok

Burdayim canim. Dikkat etmeye calistim ama aksam moralim cok bozuldu ve yedim. Of ya. Son ders benim ogrencilerden bieinin yuzu yirtildi. Cocugun biri yitti. Ya dur otur desemde dinlemiyolar. Oteki yiteninde burnu kanadi. Ortalik kan goluydu sanki. Hala moralim bozuk. Elim ayagim cekilmis vaziyette. Bu arada 23 nisan yani bu carsamba benin dogum gunum.

Havalar isindi cocuklarin kani kayniyor resmen ama bir buçuk gün tatil dinleniriz bol bol

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde hedefim 80 olsun oyleyse isveci bugun itibari ile biraktim daha duzenli ve saglikli yiyeceklerle devam edicem :)

menuleri gun sonunda hepsini yazsak nasil olur ? su az icmisin 3 litreye cikaralimmi beraber ne dersin bn en az 2.5 iciyorum

bugun yediklerim

sabah sade kahve

ogle 2 kase acili tel sariyeli corba

ara 1 tuzlu cubuk 1 elma

ara 1 dilim sam tatllisi esim cok israr etti kiramadim

su 2.5 oldu spor yapamadim bugun

Son düzenleme:

bu cocuklar yaz gelince cosuyorlar biz onlari kendilerinden cok daha fazla dusunuyoruz neyse ki tatil geliyor 2 gun dinlenirsin dogum gununde simdiden kutlu olsun yas kac oldu

Tamam aksamlari yazalim menu olarak su icmeyi de bem kiloma gore hesap yaptim.netten 2.100 cikiyo yeterli diyo boyuma.ve kiloma gore

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…