hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

çok ama çok geçmiş olsun canım rabbim sağlıcakla kavusmayı nasip etsin

Gunayydinnn fistiklar kilo bildirimim

gecen hafta : 63.00
Hedef: 62.200
Bu hafta : 62.400

Hedefime 200 gr kalmis onuuzdeki hafta hedef 61.500

Hey dostum, sana söylüyorum gülümse!
Bak Güneş ve Ay, hiç beklemedi seni,
Her gün ne olacaksa oluyor,
Ve her gün, ya senle ya da sensiz doğuyor
O zaman, doldur ciğerini ve haykır
"Ben diriyim" diye
Yaşam benim ve bana ait, özgürüm diye
Bırak "mışlar" ve "mişler",
Korkular ve endişeler kaybolsun
Sen yeter ki, yeşert düşlerini…
İsterse saksıda bir tek ot olsun, Senin olsun !
Ama, istediğin olsun…

Supersin canim
Simdi tartildim 89 kiloyum. Kilo almisim ama yinede sevindim. 90 nin altinda olmam diye bekliyordum. Haydi bismillah diyelim ve baslayalim bakalim.

bu arada ben ödem topladım sanırım tam 84 kiloyum ama yılmıyorum.ben sizlerle verdim ALLAH ın izniyle yine veririm .

bu arada ben ödem topladım sanırım tam 84 kiloyum ama yılmıyorum.ben sizlerle verdim ALLAH ın izniyle yine veririm .

merhaba kızlar uzun bir aradan sonra ben topikte sessiz kalınca herkes de yok olmuş gibi tekrar yazacağım kızlar
bu hafta 3 haftadır gidemeğim diyetisyene gittim ve 62.00 olmuşum şekerler yağdan vermişim bu arada kiloları bakalım haftaya kontrolüm var ama akaçamaklar yapmaya başladım
bu şekilde olmaz ve kendime "disiplin haftası" seçtim hadi hayırlısı ben geldim hu hu hu

sabah kahvaltım : 07.00
minnacık peynir
bir tutam limon sıkılmış maydonoz
2 tane közlenmiş biber
bir tane domates ,2 dilim çavdar ekmeği
yanına demlenmiş yeşil çay

bu arada "disiplin haftama" girdim yağ ve tuz hayatımda yok denecek kadar az hadi bakalım

diyete devam etmiyorsun değil mi.bebişin beslenmesi lazım annesi.sen onu kucağına al biz yanında olacağız zayıflarken sen merak etme.

yok canım sancılarım var sadece yürüyüş yapıyorum hafif tempo diyet yapmıyorum yeediklerime dikkat etmeye çalışıyorum

çok ama çok geçmiş olsun canım rabbim sağlıcakla kavusmayı nasip etsin

canım benim sen gönlünü ferah tut kötü haber olsa duyardın dua et.kötü şeyleri aklına getirme.

teşekkür ederim arkadaşlaar, atlattık şükü kazasız belasız, bi sorun yok şu an

bu arada kilom dünküyle aynı 84,6 geçen hafta 85,2 idi yani 600 gr vermişim, ama regl dönemindeyim şuan onun da etkisi vardır sanırım. bakalım yarın diyetisyenim var, orda göreceim net sonucu, yağdan giden olmuş mu

MELİKE06
İLKAY80
ARASER
MİSSGAMZELİ
SNFOĞRETMENİ27
ESRASLİPEKDEREN,
İKRASU
BERSEMİ5333
MKBULE
CKBEAUTYONSHEER
SU84
MRTKML

Ilkay80-missgamzeli
araser-mkbule
ckbeautyonsheer-melike06
su84-mrtkml
esrasiliperekderen-ikrasu
snfoğretmeni27-bersemi5333

arkadaşlar birbirimizi girebildiğimiz her an yoklayalım.diyetlerimizi yapıp yapmadığımızı sporların ne alemde olduğu yeterince su içip içmediği kontrol edilecek.en fazla kilo veren grup haftanın grubu seçilecek.her hafta bugün ki gibi kura ile diyet timlerimiz değişecek.lütfen kendinizi bırakmayın yaz geldi.kışın verdiğimiz kiloları bile geri almaya başladık.hepimize başarılar diliyorum.emin olun çok hastayım.o kadar strese vücut dayanamadı.grip öksürük.ama kaybedecek 1 günümüz bile yok.meyve sebze.ve bitki çaylarımla diyetime başlıyorum.bunu neden söyledim.çünki bahane bulmaya çalışmayın kendinize diye söylemek istedim.

Canim bildigim kadariyla regl iken yag ölçümü yapmiyorlar

8′de 8 Kusurlu Hareket…

Birazcık da kendimize meydan okumadan, kendimizle iddialaşmadan bu sürecin tadı çıkmaz değil mi?

İşte kilo kaybettiğim süre zarfında kaçınılacak 8 hareket…

Fast Food kesinlikle Y A S A K!!!
Ev ziyaretlerinde ortaya çıkabilecek “ye yavrum” gibi telkinleri savmak ve lezzet yumağı ama kalori fırtınası olan yemeklerden kaçınabilmek başarının anahtarlarından…
Beyaz karbonhidratlarla hiç muhattap olmamak gerekiyor.
Tuz ve şeker ikilisine pek yüz vermemek lazım tabii. Şeker, selülitin hammadesi. Tuz ise ödemsevici.
Kola, gazoz, meşrubat dedin mi “Orada duuur!” diyebilmek de şart.
Şıralı tatlılar imkansız, şekeri bol sütlü gıdalar, renklendirilip-şekere boğulmuş meyve tatlıları ise kandırıcıdır…
Öğün atlamak adamın açlığını coşturur… O yüzden günde 6 öğün en az… Hele de emzirirken! Yoksa başlar “midem kıyıldı, şurada bir kuzu çevirip yiyeyim”…
Hareketsizlik… Tembellik… Üşengeçlik… Bu üçüzler çok fena çok!

te Taylan Kümeli’nin sağlıklı beslenme alemine kazandırdığı bir nimet daha, “aç karnına içilen iksirler” biz ona aç iksiri diyelim:

Bunlardan kışlık olanı paylaşayım:
1 çubuk tarçın, 1 dilim elma, 1 dilim limon, 2-3 tane karabiber, 1 parça zencefil (1 kaşık toz zencefil de olur…) Bunları bardağınıza koyun, bardağın yarısına kadar kaynar suyla doldurun. İki dakika sonra bardağı soğuk suyla tamamlayıp için… 5 dakika sonra kahvaltınızı edin… Ta ta… O da ne? Tokluk hissi :)

Gün içerisinde açlık ya da tatlı atakları gelirse bu iksiri deneyebilirsiniz ya da tatlı krizleri için başka bir formülü daha var Taylan Kümeli’nin…

1 dilim limon, 1 çay kaşığı toz tarçın… Bunları bardağa koyun, yarıya kadar kaynar su, diğer yarısını da soğuk suyla tamamlayıp için…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…