hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Araser ilkay80 missgamzeli dışında giren olmadı bugün.kızlar neoldu topiğimize nazar mı değdi.bu arkadaşlarla devam ediyoruz.kimler bizimleyse topiğimizi yanlız bırakmamaları gerektiğini hatırlatayım.2. 3. Sayfalara düşürmüşüz.diyetlerde felaket durumda sanırım.pazartesi yeni bir döneme giriyoruz.yeni kurallar.yeni sistem.ama bunun için topiğe uğrayabilecek arkadaşlar istiyorum.diğer arkadaşları başka topiklerde buldum.paylaştıklşarı düşüncelerini okudum ama bizim sayfaya bakmaya tenezzül bile etmediler.ben bu topiği sizlere böylemi emanet ettim.çok güvenmiştim.biz azmı kilo verdik.diyetlerimizde birbirimize az mı destek olduk.pazartesiye kadar düşünün.bambaşka bir melike bambaşka bir sistem.

Kabak Oturtma

4-6 Adet kabak
200 gr Kıyma
Yoğurt
2 Diş Sarımsak
Maydanoz
Domates
1 Soğan

Çiğden yıkanmış olan kabakları ortadan ikiye bölüp, içlerini oyduktan sonra teflon tavada çok az yağ koyup kızartın. Ayrı tencerede hazırlanmış olan içi, kabağın içine doldurup ağzına birer parça domateslen kapatıp, dik olarak tencereye yerleştirin.

İÇİNİN HAZIRLANMASI: Tencereye 2 yemek kaşığı yağ koyun. Kıymayı doğranmış 1 soğanla kavurun. Çok az tuz ve karabiber koyun. Kıyma piştikten sonra salçasını ve ince kıyılmış maydanozunu katıp karıştırın. Yemek piştikten sonra üzerine sarımsaklı yoğurt dökün.

Mantarlı Sebze Salatası

YARIM KG BROKOLİ YARIM KG MANTAR
1 BARDAK BEZELYE
YARIM KARNABAHAR
YARIM BARDAK YEŞİL ZEYTİN
2 DAL DEREOTU
1 YEMEK KAŞIĞI SİRKE
YARIM LİMON SUYU
1 TATLI KAŞIĞI KIRMIZI PUL BİBER
1 YEMEK KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI

Karnıbaharı, brokoliyi, mantarı ve bezelyeyi ayrı olarak haşlayın.Hepsini haşladıktan sonra, ince şekilde doğrayın.Yeşil zeytinleride ikiye bölüp doğrayın.Hepsini zeytinyağı ve limon suyu ile karıştırın.Üzerine kırmızı pul biber dökün

Önceki Öğünde Yemeği Kaçıranlar İçin Denge Salatası

Haşlanmış karnıbahar

Haşlanmış brokoli

Havuç

Közlenmiş kırmızı biber

Sarımsaklı yoğurt

Karnıbaharı ve brokoliyi bir kaba ekleyin ,üzerine havuçları koyun, kırmızı biberi ekleyin servis yapın.

Ayda 8 Kilo Verdiren Beslenme Listesi

1.BESLENME LİSTESİ

SABAH : Bir dilim çavdar ekmeği , bir kibrit kutusu kadar peynir, tere, maydonoz,limon

ÖĞLEN : Bir dilim ekmek, bir tavuk baget veya 3 köfte, 1 kase yoğurt

İKİNDİ : Bir yağsız tost, bir ayran, bir büyük portakal

AKŞAM : Bir kasee çorba veya bir dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği,salata,yoğurt

2.BESLENME LİSTESİ:

SABAH: 1bardak süt, 4 müsli, 1 portakal

ÖĞLE: 1 dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği, salata yoğurt

İKİNDİ: 1 bardak süt, 4 erik, 10 badem

AKŞAM: 1 kase çorba, yoğurt, salata

Hızlı Zayıflatan Çorba Tarifi...21.09.2011 doktorum...

50 gr kıyma

1 soğan

2 domates

1 kabak

1 havuç

yarım fincan bulgur

biraz ıspanak

yarım bağ maydonoz

50 gr kıyma ile 1 adet soğanı hafif kavur, üzerine domatesleri rendele domatesler suyunu çekince 1.5litre su ekleyin.Üzerine kabak, ıspanak, havuç, bulgur, ve maydonozu ekleyin öğlen ve akşam bu çorbayı içtiğinizde metabolizmanız daha hızlı çalışır daha hızlı kilo verirsiniz..

Ödem Atan Ispanaklı Salata

Yarım kilo kuzu ıspanak

Yarım demet yeşil soğan

1 çay bardağı bulgur

1 bardak nar

Nar ekşisi

Maydonoz

1 yemek kaşığı zeytinyağı

Ispanakları doğrayın üzerine soğanları doğrayın,sıcak suda ıslanmış bir bardak bulguru ve narı ekleyin biraz maydonoz ekleyin çok azda yağ koyarak servis yapabilirsiniz.

Hafta sonu olduğu içindir bu kadar kizma :) benim tarti eşimin yaninda esimi de hafta sonlari görebiliyorum bildirimi yarin yapsam olur dimi..ayrıca ben diyete devam ediyorum bugün 79.7 yi gördüm sabah AC karna bakalim yarin ne olacak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…