hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Bende varim canim.kilo aldim. Olmuyo. Tamamen diete bos verdim. Ve yaz geliyo.

Günaydın kizlarrr
En son pazartesi bildirim yapalim diye konusmustuk bugun dikkat edelim kacamak yapmayalim
Bugun tarti aliyorum artik kizlar benim sorun pilde degilmis tarti bozulmus dayanamadi tabii bana:))
Yarin buyuk ihtimal fazla cikacak kilom yarin spor arti diyet basliyorum bende
Bugin kucuk oglumun koro gosterisi var ben daha heyecanliyim :))
Öpüyorum hepiniziiii

ben geldım ama topık hala durgun kılom 71 dı gecen hafta bu hafta 70.6 sadece 400 g verdım bu hafta hedefım 69.5 olmaktı spor yapamadığım ıcın olmadı haftaya hedefim 68 olmaktı bakalım ne kadar yaklaşacağım
artık pazartesılerımı tartılıyoruz

Son düzenleme:

sistem mi değişiyor gene melikecimm :26:

ben şu son bi haftadır düzenli yazamadım menülerimi, biraz askerimle ilgili sıkıntılarım vardı, biraz moralim bozuktu falan

ama yarından itibaren her gün menülerimle beraber burdayımm

Kızlar bildirimler pazartesiye alındı açken tartılıp herkes yaZacak.ikili destek timlerimiz olacak.herkes akşama kadar yediklerini yazacak.yarın hafta içi yapacağınız sporları ve ne kadar yapacağınızı yazıacaksınız.denetim sıkı çünkü hepimiz dağılmış durumdayız.hitler melike olmayacağım tabi ama ona yakın birşey olacağıma emin olun.hepinizi seviyorum.kendimide seviyorum.o yağlar gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

slm bende araniza katila bilirmiyim suan isvec diyeti yapiyorum 3 kilo verdim tabi sudur cogu olsun ama yinede motive ediici suan 6 gunumdeyim sonuna kadar devam etmeyi istiyorum benide araniza alirsaniz sevinirim

hayırdır canım problem ne

iletişim açısından sıkıntı yaşadık biraz, aklım onda kaldı, en son çarşamba akşamı askerimin olduğu ilçede bi birlikte patlama olduğu - yaralıların olduğu haberini falan okudum, ondan sonra dağıldım işte ya onların birliğinde olduysa diye falan patlama yüzünden telefonları kesmişler bölgede ulaşamadık hiçbi şekilde, ben iptaldim o aralar işte

menümm

sabah: 1 yumurta, 1 parça peynir, 2 dilim ekmek, bitki çayı (2fincan)
ara: sütlü neskafe, 1 kare bitter, 3 form bisküvi
akşam: 1 kepçe domates çorbası, yarım çiğ pırasa, 1 porsiyon fırında karnıbahar, 1 tane fırında pişmiş sosis, 2 dilim ekmek, 3 y.k. yoğurt
ara: 6 çilek, yeşilçay

spor: 1sa. 45dk. spor salonu

Kizlar öncede demiştim tartim diğer evde bugün tartildim 79.7 gecen hafta 80.5 di bugünkü menü
Sabah: 3 dilim beyaz ekmek 1.5 yumurta peynir sucuk domates salatalik öğlen nescafe aksam ayran canim birşey yemek isteme di ama yarindan itibaren yemeye basliyacagim
Ayrıca hergun en az yarim saat yürüyüş ve mekik cekiyorum birde dokuzlu cay haftaya hedef 78 inş olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canimmm Allah korumuş Allah kazasiz kavuştursun inşallah

kızlar :)))) haftasonu cok yazamadım ozur dılerım :) ama sureklı dıkkat edıyorum sadece bugun anneannemlere gıttık cok az yas pasta tırtıkladım ama bu gece yada yarın regl olacagım o kadarcık da olsun:)
bugun sabah : 1 haslanmıs yumurta ,peynır , salatalık ,yesıl bıber ve domates yedım .
öglen : mercımek corbası ,salata , 2 köfte
aksam : cok az musli
yarından ıtıbaren yenıden asırı dıkkat edecegım :) zaten eskı zamanlarımın %2 sını amcak yıyorum :)
asla abur cubur yok .! ekmek yok ! yağ yok ! un yok !kızartma zaten sevmem ! dısarda asla yemek yemıyorum .! su içmeye devam kızlar yaza harıka gırecegız:))))

esraesraesra

helal melike :))) iykı varsın :) hepımız azımlı olalım :) yaglar gıtsın mutluluk öZguven ve hafıflık gelsın :))))

esraesraesra

Selam kizlar hafta sonu pek giremedim dugunnl icin elbise aldim sonunda ama biraz dar aldim zor kapandi yani fermuar qma bir buyuk bedeni alsam zayiflamam durur nasilsa aldim diye olmasi. Istemedim o yuzden bi kucuk bedeni aldim simdi mecbur sıkmak zorundayim 40 gunum var 40 gunde 4 kilo diyorum hic kacamak hakkim yok.....

Gunaydinnnnnn
Eveettt tahmin ettiğim gibi 2kilo fazla ciktim pes etmek yok bugun başlıyorum spor olarak doktorun verdiğini yapicam haydi bakalim
Bu hafta hedefim 1.5 kilo

canım benim sen gönlünü ferah tut kötü haber olsa duyardın dua et.kötü şeyleri aklına getirme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…