hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Gayet iyi bence.Kendini şartlama,zihnimize verdiğimiz mesajlar bedenimize dönüyor,bence gayet güzel vereceksin.Tabi kimse ilk hafta verdiği gibi veremez.

evet canım haklısın şartlama değil inşallah istikrarlı bir şekilde kilo vereceğim

Selam kizlarr nasıl gidiyor??? Benim 2 gündür çooook iyi gidiyor bakalım inşallah böyle devam eder iki gündür zumba yapıyorum acayip terletiyor bugün yarım saat yapabildim dün 45dk yapmıştım ama bugün daha çok terledim Sizler neler yaptınız bakem:))

oo cok guzel hadi bakalim guzel bir sonuc bekliyoruz senden
zumbayi ben yapamiyorum cok acayip yorduguna eminim

Ahhh Ahhh keşke ama benim vücut çooook dirençli kilolar benden ayrılmak istemiyor 10 senedir benimleler yapistilar sankii:))

canım verirsin ya şöyle düşün o kiloları aynı anda almadın ki hemen almadın ki bir anda da veresin tatlımmmm ben yolumun uzun olduğunu biliyorum o nedenle kendime zulüm etmemeye çalışıyorum çok spor yapamıyorum bennn keşke yapsam ama okulda çok koşuşturuyorum zaten :26::26::26::26::26:

kızlar akşam yemeğimi yedim :

2 kepçe mercimek çorbası
2 yemek kaşığı bulgur
2 kk peynir
yağsız salata tuzsuz tabiii

akşam ara öğün : yarım su bardağı yoğurt

Ahhh Ahhh keşke ama benim vücut çooook dirençli kilolar benden ayrılmak istemiyor 10 senedir benimleler yapistilar sankii:))

yavas yavas gidecekler ve birdaha gelmeyecekler 8 kilo kaldi hedefime 6 ay kaldi biran once kurtulmak istiyorum kilolardan efil efil esmek istiyorum beeennnnnnnnnnnnnn

kızlar akşam yemeğimi yedim :

2 kepçe mercimek çorbası
2 yemek kaşığı bulgur
2 kk peynir
yağsız salata tuzsuz tabiii

akşam ara öğün : yarım su bardağı yoğurt

Diyetine cokk sadiksin caniimmm azmin hic bitmesin insallah onemli olan kalici kilo kaybetmek az ama oz

Dun yarim saat yapabildim bende cok guzel terletiyo tum vucut calisiyor cok iyi geliyor innsana

yavas yavas gidecekler ve birdaha gelmeyecekler 8 kilo kaldi hedefime 6 ay kaldi biran once kurtulmak istiyorum kilolardan efil efil esmek istiyorum beeennnnnnnnnnnnnn

Benimde 11kilo kaldi hedefime:)) tartımın pili bitti 3 gündür tartilmiyorum cumartesiye kadar almicam bakalim birde boyle deneyelim normalde hergun tartiliyordum...

Dun yarim saat yapabildim bende cok guzel terletiyo tum vucut calisiyor cok iyi geliyor innsana

Canım sen hangisini yapiyorsun ben persian zumba yapiyorum uzun biraz bir saat neredeyse bugün yarım saat yapabildim sana diyecektim yarım bırakınca son 3 dakikalık yeri gevşeme hareketleri onları yapıp bitiriyorum

Evet canım ama çok sıkılıyorum bazen cabuk gitsin istiyorum biraz daha sabır yedim yedim noldu birazda yemiyelim artık hedefe geri sayım:)) son 3 ayyy:))

Diyetine cokk sadiksin caniimmm azmin hic bitmesin insallah onemli olan kalici kilo kaybetmek az ama oz

tşk ederim canımmmm yaaa dilerim hep beraber veririz kilolarımızı canım öğrendiğim bir şey sadık kalmak canım çok tşk ederim desteğin için canım iyi ki varsınız

Evet canım ama çok sıkılıyorum bazen cabuk gitsin istiyorum biraz daha sabır yedim yedim noldu birazda yemiyelim artık hedefe geri sayım:)) son 3 ayyy:))

evet canım zamana yay zamanla yavaş gitsin ama sürekli gitsin ben öyle düşünüyorum bir aylık düşünme canım uzun vadede düşün tatlımmmm

günaydın kızlar
sabah kahvaltım :
1 kk beyaz peynir ,bir tutam maydonoz
5 zeytin bir domates
iki dilim ekmek yanında yeşil çay

yumurtayı midem bulandığı için yiyemedimmmmmm yeni güzel yumurta alacağımmmmmm

Bende yazayım kahvaltimi
5 zeytin bir kk peynir
1Domates yarim salatalık
Maydanoz taze nane
2 dilim tam buğday ekmeği
1 kupa çay...

canım sen hangisini yapiyorsun ben persian zumba yapiyorum uzun biraz bir saat neredeyse bugün yarım saat yapabildim sana diyecektim yarım bırakınca son 3 dakikalık yeri gevşeme hareketleri onları yapıp bitiriyorum

bende persian zumba yapıyorum canım

Bende yazayım kahvaltimi
5 zeytin bir kk peynir
1Domates yarim salatalık
Maydanoz taze nane
2 dilim tam buğday ekmeği
1 kupa çay...

aynı şeyleri yemişiz canım ama bunun yanına haşlanmış yumurtayı dahil et canım bütün ünlü diyetisyenler mutlaka her gün yumurta tüketimini söylüyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…