hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

sen de bu gökkuşağında yer alan farklı bir renksin hepimiz bir gökkuşağının ayrı ayrı renkleriyiz....ama bu gökkuşağı farklı,öyle yedi renten değil binbir renkten oluşan ve büyüdükçe büyüyen dilerim bu renk yelpazesi hayatımızın her alanına yansır canımdan öte canlar ....

evet kızlar makarnada az yağ vardı ya haniii eee ben de durur muyum akşam ara öğünüm bir su bardağı yoğurt yerine 2 yemek kaşığı yoğurt yedimmm
Allah ım cumartesii kontrol var kilomu öğreneceğimmmmm bakalım birazcık azalmış mıııı :18::18::18::18:
heyecan dorukta:18::18::18::18::18::18::18::18:
yarın birazcık daha kısayım menüde 1 gr daha fazla veririm kardayım o zamannnnnnnnnn sayılırrrr :

yarın dikkat et Su hanımmm
daha kıs daha kıs daha da kıssss
23 NİSAN OLDUĞUNDA 60 kilo ya yaklaşman lazım şöyle o sunuculuğu yaparken ipek siyah beyaz elbisende kuğu gibi süzülüp geçmelisin alanda
zaten çok diksiyonum var sunuculuğum şiir okuyuşum enfesss
ama şu göbek berbat yıkıcı intihar meselesi cinayet sebebi

evet o korkunç evdeki misafirlik bitti sonunda kendi evimdeyim..
Allah ım o neydi börek kekler zeytinyağlı kabak yemeği Allah ım en sevdiklerimi yapmış arkadaşım
ama ben yemedim mutfağa girmedim görmemek için sizlere kendime söz vermiştim ve sözümü tuttummmmmmmmmmmmmmmmm
diyet menümü yedim akşam misafirlikteyken akşam yemeğim:
2 kepçe mercimek çorbası
2 yemek kaşığı makarna
yağsız salata yeşillik..

araöğün:
2 yemek kaşığı yoğurt

ama makarnada yağ vardıııııııı
normalde kendime söz vermiştim bu hafta yağ tuz yok olsun ben de araöğünümü kıstım çok az yoğurt yedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......

Allah ımm bugünümü de atlattım sana şükürler olsun sana şükürler olsun......

Son düzenleme:
sirf su borekleri eritmek icin ugrastimda eritebilmismiyimdir bilemiyorum evet o 2 gun varya ne cabuk geliyo dimi

Gunaydinnnnnn eritmissindir canim daha neleri neleri eritmissindir evet çok çabuk geçiyor günlerbugün eşimin akrabalarına gidicem iki aydır falan ggörüşmüyorduk çok merak ediyorum fark edeceklermi acaba ne diyecekler tabii orda dikkat etmem lazım hepimiz için bol azimli kaçamaksiz bir gün olsun:))

Ahhh ortağım aynı seyleri yaşamısız dün çarşıya giderken bayadır görmediğim akrabalarımı gördüm hepsi ne kadar zayıflamışsın dedi bende tabii senin gibi coştum dün acayip sapıttım olsun bugün hiç bozmadan sıkıyorum tekrar sende hiç bozma moralını devam hadi bakalım kolay gelsin ortak...

butur yerlere giderken dikkat etmek cok zor hadi bakalim iyi gezmeler insallah basarili olursun

canim cidden simardik biz
ben moralimi bozmadim siki bir sekilde devam
buarada cekilen kurada burcubilen senin ortagin sanirim bu hafta gormedinmi canim eski ortim

Evet evet sonradan anladım yanlış yazdığımı ikiniz de b harfiyle başlıyoruz karıştı ortaklar neyse hepimiz birbirimizin ortağıyız zaten dimi ama

Dün öğleden sonra bi türlü giremedim maaşallah topik çoşmuş ne kadar çok paylaşım yapmışsınız
Ortağım sende dün hiç giremedim herhalde beni de unutmuşsun hemenBenim diyet iyi gidiyo ama bu hafta hiç spor yapamadım(
Jemi sende aramıza tekrar hosgeldin.

kızlarrrrr kızlarrrr canlarımmm :))) karabugday alın nolurrr hem metabolızma calıstırıyo hem cok ac tutuyor (bu ara butun unluler olunla zatıfladı demet akalın ın falan ınstagramında gorebılırsınız) migrosta var 6 tl .haslayıp ıcıne ne ıstersenız ekleyın ..nar , elma rendesı ,tarcın vs

esraesraesra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…