hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

ooo süpersin tatlım
ama ortağım daha sık yaz kızzzzz
ben sürekli bütün boş vakitlerimde buraya gidiyorum dikkaetim dağılmasın diyeee
çok iyi geliyorr dopink etkisi yapıyorrrrr

canım, okuldayken pek fırsatım olmuyor, okuldan sonra direk spora gittiğim günler eve 6 da geliyorum zaten, ancak akşam saatlerinde takılabiliyorum burda

ohhhhhhh, senin bu azmine ve kararlılığına bayıldımmm

Kızlar supersiniz super. .. paylasimlar diyetler her şey çok güzel.çooook güzel motive oluyorum okudukça sizi iyiki varsınız....

SÜPERSİN CANIM LİSTENE ÇOK SADIKSIN MAŞALLAH

Son düzenleme:

Canım dönem dönem hepimizde en ufacık bir aksilikte bile yemek için bahane arıyoruz psikolojik işte hemen yenîk düşüyoruz midemizin açlığıyla yesek neyse , ne yapmak istiyorsun, sen gîdince fatmayla biz ortak olduk ne yapalım:) önümüz deki hafta bende olaydan biraz kopmuştum ama sizlere cevap yazamıyınca çıldırdım arada diyetten sıkılsak ta birbirimizden vazgeçemiyoruz :))

çok tşk ederimhepiniz "cansınız" "can " siz de iyi ki varsınız........

Canım sende cansin bir geldin hepimize şevk verdin iyi de ettin diyetinde çok iyi zaten senin diyeti görünce ben diyet mi yapiyorum diye sordum kendime:)) maşallah çok güzel gidiyorsun...

Canım sende cansin bir geldin hepimize şevk verdin iyi de ettin diyetinde çok iyi zaten senin diyeti görünce ben diyet mi yapiyorum diye sordum kendime:)) maşallah çok güzel gidiyorsun...

siz de iyi ki varsınızzzzz.....
çok çalışmak çok şu kilolar konusunda

canım çok iyi ya etrafında spor salonu olması nerde öğretmenlik yapıyorsunuz canımmmm

Sevinçcim,çok doğru söylüyorsun,herşey psikolojik.Siz fatmayla ortaklığa devam edin.Ben kilo vermeye başlayıncaya kadar kimseyle ortak olmasam iyi olacak zira iyi bir ortak olamam.

sevinçcim,çok doğru söylüyorsun,herşey psikolojik.siz fatmayla ortaklığa devam edin.ben kilo vermeye başlayıncaya kadar kimseyle ortak olmasam iyi olacak zira iyi bir ortak olamam.

ortaklıl iyi oluyor canım insan gaza geliyor bende bi durgunluk dönemine girdim şişkinlikte var balon gibiyim patlıcam nerdeyse

Profilimde yaşım 23 gözüküyor,site yenilenirken(bir öncekinde)yeniden giriş yaparken mi oldu anlamadım 23 olmuş.Gerçek yaşım 38.Yönetimden birileri okursa lütfen düzeltsin.Kimseyi yanıltmak istemem.

Ne yaparsanız yapın bir türlü kilo verip hayaliniz deki formda ve fit bir vücuda sahip olamıyormusunuz? Öncelikle kilo vermek için beslenme düzeni ve alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor.

Yağ Yakan ve Tok Tutan Besinler

Yediğiniz ve içtiğiniz herşey sizin kilo almanıza neden olacaktır. Bazı besinleri masum gibi görebilirsiniz oysa o masum gibi görünen besinler vücutta yağ birikimine neden olarak özellikle bölgesel kilo alımına neden olabiliyor.

Öncelikle kilo vermek istiyorsanız yağ yakıcı ve sizi tok tutacak besinleri bilmeniz ve ona göre düzenli bir şekil de tüketmelisiniz. Beslenme uzmanlarına göre vücutta yağ yakımını kolaylaştıran ve tok tutan besinler şöyle;
Yapılan araştırmalar düzenli olarak yeşil çay içen kişilerin içmeyenlere oranla yüzde 45 daha yavaş kilo aldığını gösteriyor. Yeşil çay kilo almayı belirgin bir şekilde yavaşlatıyor. Bu sebeple günde en za 1 fincan yeşil çay içmelisiniz.

-Acı sevenler sevmeyenlere göre daha şanslı olarak kabul ediliyor. Çünkü acı biberin içinde bulunan Capsaicin maddesi metabolizmayı hızlandırıyor. Aynı zamanda vücut ısısını yükselterek daha fazla enerji harcamaya neden oluyor. Eğer mide ile ilgili probleminiz yoksa yemeklerinizde mümkün olduğu kadar acı biber kullanın.
-C vitamini yağ yakımını hızlandırıyor. C vitaminini direk besinlerden almak ise en faydalısı. Kivi C vitamini açısından en zengin gıdalar arasında yer alıyor. 100 gr kivide 400 miligram C vitamini bulunuyor. Yetişkin bir insanın günlük C vitamini ihtiyacı 60 miligram olduğu göz önünde bulundurulduğunda, 1 adet kivi bu ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor.

-Günde 3 öğün yenen yağsız yoğurt vücudun hızlı bir şekilde yağ yakmasını sağlıyor. İçeriğindeki yüksek kalsiyum ve protein özellikle bel çevresi ve göbek yağlarının erimesine yardımcı oluyor.

-Yulaf kepeği insanı uzun süre tok tutuyor. Kan şekerini yavaş yükselttiği için ani iştah ataklarını önlüyor. Ayrıca bağırsakların düzenli çalışmasını sağlayarak, kabızlık sorununun da önüne geçmiş oluyor.

-Kanser savaşçısı olan brokoli, içeriğindeki birçok madde sayesinde tam bir şifa kaynağı. Brokolinin buharda haşlanıp, üzerine limon, zeytinyağı ve baharat eklenerek yenilmesi öneriliyor.

-Beyaz lahana çok düşük kalori değeri ve içeriğindeki yüksek lif oranı sayesinde tok tutan gıdalar arasında yer alıyor.

-Yeşil kabak ve balkabağı tok tutan besinlerin başında yer alıyor. Potasyum, fosfor, kalsiyum, magnezyum ve demirden zengin olan yeşil kabağı çiğ olarak rendeleyip salatalarınıza da ekleyebilirsiniz. Lif zengini balkabağı ise iyi bir karoten, C ve E vitamini kaynağıdır. Balkabağını çok az su ile üzerine hiç şeker serpmeden haşlayıp, üzerine tarçın dökerek yiyebilirsiniz.

-Light süt ile hazırlayacağınız hazır kahve, zayıflama sürecinde sizin için mükemmel bir içecek olacaktır. Ara öğünlerde içilen kahve uzun süre tok kalmanızı sağlar.

-Her türlü hayvansal protein metabolizmayı çalıştırarak, yağları yaktırır. Aynı zaman da tok tutar. Tavuk eti, yağsız köfte, yumurta, balık, kırmızı et ve peynir günlük beslenmenizde mutlaka yer almalıdır.

ortaklıl iyi oluyor canım insan gaza geliyor bende bi durgunluk dönemine girdim şişkinlikte var balon gibiyim patlıcam nerdeyse
Canım sana mahçup olmak istemedim.Sevinç iyi bir ortak hatta bence çok iyi bir arkadaş.Hoş burada herkes çok iyi.Kilolar bir yana,bence hepimiz çok iyi dostlar olduk.Birbirimizin dert ortağı olduk.Üzüntümüzü de sevincimizi de paylaşır olduk.

aynen canım sıkıntılarımızdan uzaklaşamazsak nasıl gitsin ki kilolar topiğimiz aynı zamanda bize mutlulukta veriyor birimiz ayrılsa yada girmese merak ediyoruz nesi var birşey mi oldu diye farklı bi bağvar bence aramıza katılanlar da aynı şekilde

Tebrikler arkadaşım.
tesekkur ederim canim gitmedigine sevindim ne kadar kilo verirsek kardir diyorum bende en azindan kopmamis oluruz
ooooo süpersin canım şimdi kaç kilosun
tesekkur ederim canim
bizde sana bravo diyoruz topigimize can verdin renk getirdin cansin cann

bence birazda yag olmali diyeete zaten birsey olmamistir

hepimiz "canız" "can" bu topik en güzeli en arananı en okunanı en beğenileni olmalı bu topik farklı olmalı şekerim bir stilimiz var yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…