hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

aynen öyle,yalansız ne düşünüyorlarsa söylüyorlar.bizim ihtiyacımızda bu galiba.

geçenlerde iç çamaşırı alıyorum ayıptır söylemesi benim cadı ne dese beğenirsin anne bu sana olmaz ötekini al :KK52::KK52::KK52: Ikisinide aldım girdim kabine şok oldum gerçekten dediği gibi oldu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ortağım aferin sanaaaa :KK9: :KK9: :13:

ben de yazayım menümü:

sabah: kaşarlı tost (yağsız-ev yapımı)
ara: sade neskafe, 1 y.k. kuru üzüm, 1 tane form bisküvi
öğle: 1 kepçe ezogelin, 1 porsiyon sebzeli tavuk sote, yağsız salata, 2 dilim ekmek
ara: 4 y.k. müsli, 1 kutu süt, 3 tane kuru kayısı
ara: 1 tane activia yoğurt
akşam: 1 porsiyon yağsız sebze (fırında), 3 y.k. yoğurt, 2 dilim ekmek
ara: yeşil çay, 1 kare bitter, 1 tane kellogs k-bar

spor: 1 sa 45 dk. spor salonu

alınan kalori: 1428
yakılan kalori: 568
net kalori: 860

ooo süpersin tatlım
ama ortağım daha sık yaz kızzzzz
ben sürekli bütün boş vakitlerimde buraya gidiyorum dikkaetim dağılmasın diyeee
çok iyi geliyorr dopink etkisi yapıyorrrrr:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

geçenlerde iç çamaşırı alıyorum ayıptır söylemesi benim cadı ne dese beğenirsin anne bu sana olmaz ötekini al :KK52::KK52::KK52: Ikisinide aldım girdim kabine şok oldum gerçekten dediği gibi oldu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

İlahi öp benim için kızını,güldürdü beni.Ben de anlatayım.Anne bence güzelsin de yani işte birazcık ama azıcık şişmansın.Ama güzelsin işte diyordu ,sonra alenen şişkosun işte diyordu.Kilo veripte belli olmaya başlayınca güzel oldun diyordu.Eşimse politiktir yorum yapmaz.Aynalar yeterince yorum yapıyor zaten.

Ne yazmadan nede okumadan duramadım anladım oi ben size çok alıştım.Gidece ,gidecem diyorum sonra kırk yıllık dostlarıma arkamı dönmüş gibi hissedip geri dönüyorum.Sabah tartıldım,89.5.Kendime ettiğim hakaretleri duymak istemezsiniz.Melike bana kızmakta çok haklıydı.Diyet değil sağlıklı beslenme diye bakmak lazım.Bugün okuldan arkadaşlarım geldi.Onlarla birlikte bende yedim.Hamur işine doydum.Şu andaki vicdan azabım çok büyük.Tüm eski alışkanlıklarıma döndüm.Ve kafama dank etti.Artık dönüş olmamalı yoksa verdiğim tüm kiloları alıcam.Bunları yazıyorum ki benim düştüğüm hataya düşmeyin.Haftalarca kilo veremeyince yazmayım artık diyorum.Her pazar ben gene veremedim demek zoruma gidiyordu.Yeni gelen arkadaşların motivasyonu bende de vardı.Sonra çok sıkıldım.Anladım ki iş bunu yaşam biçimine çevirmek.Geçici birşey görünce geçsin bitsin diye bakıyorsun.Ee sonra yeniden şiş.Her moralin bozulunca ye,günlerde ye,okulda ye,yeniden geldi kilolar.Yok yenilmiyeceğim işte yeni aldığım spor aletinin hakkını vereceğim.Herşey Allahın izniyle veremesemde almıyım ya.Yaz geliyor yaz.Vazgeçmiyorum işte.Kızlar gel gitlerimin kusuruna bakmayın.Azıcık eserikliyim galiba.Ben7 de böyle kabul edin.Resmen kendimle savaş veriyorum.insanın en büyük düşmanı kendisiymiş.Veremesem de yazıcam elbet birgün eski verdiğim günlerime dönüş yapıcam.Çok yazdım gevezeliğim tuttu.Bu arada yeniler hoşgelmiş safa gelmiş.Eskiler,özellikle Melike,sevinçlikrep iyi ki varsınız.

canım okudum yazdıklarını ve çok etkilendim sana her türlü yanında olmaya hazırım canımmm sık sık yazışalım istersen gün boyu yediklerimizi raporlayalım yorum yapalım birbirimizin denetmeni olalım yeter ki sıkma canını inan her şeyi başarabilirsin başkaları yapabiliyorsa sen de sen de yapabilirsin....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım okudum yazdıklarını ve çok etkilendim sana her türlü yanında olmaya hazırım canımmm sık sık yazışalım istersen gün boyu yediklerimizi raporlayalım yorum yapalım birbirimizin denetmeni olalım yeter ki sıkma canını inan her şeyi başarabilirsin başkaları yapabiliyorsa sen de sen de yapabilirsin....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Aynı anda birbirimize yazıyormuşuz:))Desteğin için çok sağol.Hafta içi öğleden sonra girebiliyorum,eve gelince.Hepimize motivasyon oldun.İyi ki geldin:))

kızlar akşam menünü yazayım o güzelim yemekleri yemedim arkadaşımın yaptığını ...
arkadaşım hazırlattığım akşam menüm:
2 kepçe mercimek çorbasıı
2 yemek kaşığı makarna
yağsız tuzsuz salata

ama kızlar çok üzgünümmmmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14: arkadaşım makarnaya ve çorbaya az yağ koymuş ve ben de yedimmm:KK14::KK14::KK14::KK14:
oysa bu hafta disiplin haftam idi bu haftanın temel kuralı yağ tuz yokkkkkkkkkkkkkkkkk:KK20::KK20::KK20::KK20:
cumartesi diyetisyene gideceğim kontrolüm varrrrrr gerçi diyetisyen bana hiç yağ tuz yok demedi sadace dikkat et az koy dedi
bu haftanın ismini ben verdimmm:KK34::KK34::KK34::KK34:
şimdi o nedenle akşam ara öğünümden keseceğim yani yoğurdu 2 yemek kaşığı yiyeceğim.

ve mutfakta sigara börekleri kekler kurabiye var bana özel hazırladığı oysa yememeliyim size söz veriyorum öncelikle gelecekteki hayalimdeki o kıza söz yemeyeceğimmmmmmmmmmmmm:KK15::KK15::KK15::KK15:

X