hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar hangi aktivite kaç kalori onu araştırıyordum ayakta durarak kaç kalori yakabilirim diye bi araştırdım kilo+dk+0.027=kcal bulanabiliyor bugun mesela fatura kesme zamanım olduğu için 4 saat ayakta geçirdim 380 kcal yakmış oldum bugün artı olarak nerdeyse her boş anımda ayakta geziniyorum iş yerinde

Beeeen Bu hafta biraz iddialıyım galiba.Ama çok emek verdim bu hafta.Rabbim emeklerimi boşa çıkarmasın inşallah.

VAV ama bu hafta hakettin sen
ya cok merak ettim ama verdiğin rakamı en az 3 gıbı duruyor

Bersemi hoşbuldum arkadaşım.Sana da geçmiş olsun.vicksin yan etkileri var diye biliyorum. Bir araştır istersen.
tesekkekkur ederim canım bır bakayım

geçmiş olsun canım:2:
sagol canım

Harikasın ortak çoook teşekkürler bu hafta birincilîk senin bence öptüm seni :)))

bugünkü menümm

Sabah: Kaşarlı tost (kendim yaptım evde, hazır değil)
Ara: neskafe, 4 kuru kayısı
Öğle: 1 lahmacun, 1 ayran
Ara: 1 kutu süt
Ara: 1 kutu ayran
Akşam: 4 y.k. kuru fasulye, 4 y.k. börülce yemeği, 3 y.k. közlenmiş kırmızı biber, 3 y.k. yoğurt, 2 dilim ekmek
Ara: 1 kare bitter çikolata, yeşil çay, 1 küçük közlenmiş kestane
Su: 2,8 litre
Spor: 1 saat 15 dk spor salonu

Canim benim aksam yedigini oglen. Oglen yedigini aksam yeseydin daha basarili olurdun. Su kozkenmis biberi nasil yapiyonuz. Sosluyonuz mu

Canim benim aksam yedigini oglen. Oglen yedigini aksam yeseydin daha basarili olurdun. Su kozkenmis biberi nasil yapiyonuz. Sosluyonuz mu

bugün benim diyet dışı istediğim bişey yeme ödülüm vardı canım da lahmacun istiyordu, öğle yemeğini dışarda yediğim için tercihimi o yönde yaptım. akşam da diyetisyenimin listesi dışında fazladan yediğim sadece kuru fasulye var közlenmiş biberi de sadece yoğurtlayarak yedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…