hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Veee ben bu hafta iyi saldım belki kiloda almışımdır. Kaç gündür spor yapmıyorum
pazar günü tartı konuşcak daha :)

Günaydın çıtırlar:))Bugün sabah erken kalktım yine bi baktım İstanbul da yağmur var.Zaten çok uykum vardı yağmuru görünce hemen koşup yatağıma yattım.9 da kalktım ılık limonlu suyumu içtim şimdi eşimin uyanmasını bekliyorum kahvaltı için.Bugün son gün ama benim için çok zor geçecek.Hem eşim evde hem de akşam kaynım ve nişanlısı yemeğe geliyo.Kaç gündür zaten canım pizza istiyodu pizza yapmayı düşünüyorum bu akşam.Ayy inşallah iradeli olabilirim.Sabah ve öğlen çok hafif yemeği düşünüyorum.Akşam da pizzadan yarım dilim yerim inşallah(Ayy bi de künefe var asıl beni o zorlayacak .Hadi bakalım yemekten önce bol bol su içerim bende belki iştahımı keser(Önce kendime sonra sizlere boool iradeli bir gün diliyorum

Gerçekten çok zor olacak senin için :) künefenin adı bile tüm iradeyi bitirir :)
Yemekten önce bi elmada yiyebilirsin

Ortağım pazar günü senle şu çizelgelerimizi bi değiştirelim.Herkes şöyle bi şok olsun)

Tamam canım seninkinî indirelim benim kide îlk yaptığım kilo da duruyor akşama misafirîn geliyormuş keşke pazar akşamı gelseler rahat rahat yerdin yinede azcık tadına bakarsın Can'ın çok çekerse sana kolay gelsin :)
Arkadaşlar kadınlar günümüz kutlu olsun hepinizi öpüyorum :)))))

Canımmm sen hâlâ 68 misin yani(Sanki bu haftaya 65le başlamıştın.Ayy ben bu hafta hedefime inersem eğer haftaya benim için daha heyecanlı olacak çünkü artık 50li rakamları göreceğim.O zaman kesin daha mutlu olacağım.

burcu ne guzel 5 li rakamlari gorebilmek senin adina sevindim gervi sen 60 latda bile iyi gorunuyorsundurda
benim daha cccooook var

Cok gecmis olsun canim. Allah acil sifalar versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

burcu ne guzel 5 li rakamlari gorebilmek senin adina sevindim gervi sen 60 latda bile iyi gorunuyorsundurda
benim daha cccooook var

Çook teşekkür ederim canım.Ama daha göremedim önümüzdeki hafta da böyle devam edersem görürüm inşallah)Kilo hiç bi şekilde insana yakışmıyo valla.Aslında 60larda da iyi göründüğümü pek sanmıyorum.Yani bunu kilo verince daha iyi anladım.Bu arada böyle azimli devam etmeme de sebep sizlersiniz.O yüzden gerçekten hepinize dua ediyorum.Azmimiz hiç bitmesin inşallah:))

Inşallah canım nasıl misafirlerin geldimi? Bende boyuna göre kilon çok degil inşallah hepimiz istediğimiz kilolara düşeriz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…