hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

bende 2 gundur soguk almisim hastaydim
oglumun hastaligi daha iyi ama beni hasta etti pasa dun aksam hastaligim agirlasti normalde yatmadan geciririm dun erkenden yataga attim kendimi
dun okulda bir arkadasim soyledi denedim simdi cok sukur iyiyim baya iyi geldi denemek istersrniz sizede yaziyorum bugun aksam ogluma da denicem izin verirse
yatmadan once vicsle ayagini guzrlce ov dedi parmak aralarini felan sonra kalin bir corap giy ve yat dedi bunu yaptim cok iyiyim suan

Geçmiş olsun canım gene hastalıkların arttigi dönemdeyiz sanırım benim küçük oğlumda hasta biraz formülünu deniycem bugün. .

Belim hala ağrıyor. Dikkat ediyorum sola eğilemiyorum. Birkaç gün zumba yok bana.hepinize iyi dileklerinizden dolayı teşekkür ederim iyiki varsınıız.:KK54::KK16:

Günaydın kızlar! Hasta olanlara geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

Be her gün sabah yürüyüşümüve Jillian Michaels'in videosundan bakarak sporumu yapıyorum, ama bu sabah kalkamadım yürüyüşe çıkamadım. Dün dersim vardı, üniversiteye gittim, çoook yorgundum. Ama benim sorunum yemek konusundadır. Şu boğazımı tutamıyorum :KK43: çok iştahlıyımdır her zaman. Özellikle ekmeğe çok düşkünüm, ekmeği bi kesebilsem çok hızlı zayıflarım ama... :KK43:

Canlarım benim ne olur bana bi akıl moral verin.

Canim bizde zor tutuyoruz kendimizi ekmeği tamamen kesmemelisin zaten sana tavsiyem yemeklerden önce 2 büyük bardak su iç emin ol daha az yiyeceksin:))

hosgeldin canim arasira ismini goruyordum altta ne iyi ettin geldin burasi bana iyi geliyor sadece yazmak bazen yazmasan bile okumak

gecmis olsun simdi nasilsin ters bir hareket mi yaptin

evet calisan anne olmak coook zor gec saatlere kadar daha zor yakunlardan birine baktirman iyi olmus aslinda oglun emiyormu nasil yapiyorsun
teşekkürler canım.o kadar spor yap birşey olmasın yere birşey almak için eğil belin gitsin.kilo yüzünden bu kilolardan kurtulmak için bir sebep daha.

günaydın kızlar! Hasta olanlara geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

Be her gün sabah yürüyüşümüve jillian michaels'in videosundan bakarak sporumu yapıyorum, ama bu sabah kalkamadım yürüyüşe çıkamadım. Dün dersim vardı, üniversiteye gittim, çoook yorgundum. Ama benim sorunum yemek konusundadır. şu boğazımı tutamıyorum :KK43: çok iştahlıyımdır her zaman. özellikle ekmeğe çok düşkünüm, ekmeği bi kesebilsem çok hızlı zayıflarım ama... :KK43:

canlarım benim ne olur bana bi akıl moral verin.

aynı dert bendede var.ben ekmek yerine yağsız sossuz makarna (1 dilim ekmek:4 kaşık bulgur pilavı veya makarnaya eşit)yiyorum daha doyurucu.ekmeğini değiştir beyaz ekmek tüketme.yemeğe oturmadan 1 bardak su iç.doymadan kalk ve tabağındaki bitince kesinlikle sofrada oturma.:KK34:

bende 2 gundur soguk almisim hastaydim
oglumun hastaligi daha iyi ama beni hasta etti pasa dun aksam hastaligim agirlasti normalde yatmadan geciririm dun erkenden yataga attim kendimi
dun okulda bir arkadasim soyledi denedim simdi cok sukur iyiyim baya iyi geldi denemek istersrniz sizede yaziyorum bugun aksam ogluma da denicem izin verirse
yatmadan once vicsle ayagini guzrlce ov dedi parmak aralarini felan sonra kalin bir corap giy ve yat dedi bunu yaptim cok iyiyim suan

geçmiş olsun canım:2:

kızlar,hepinize yeniden merhaba.anladım ki sizsiz olmuyor.yazdıklarınızı okumayı ihmal etmedim.1 haftadır oğlum hasta,bayağı zor günler geçirdik.şimdi daha iyi çok şükür.1 haftadır diyetde gitti..şimdiden söyliyim her zaman haftada 1 veremiyorum.günde yarım saat 45dk fazla sporda yapamıyorum.belki de yarışmaya katılmadan yazarım.ayrılma sebebim de kurallara uyamadığım için kendimi kötü hissetmemdi.melike özelden yarışmaya katılmadan da yazabileceğimi söylemişti.daha öncede yazdığım gibi herkesin hayat temposu,yapabildikleri farklı.sizlerle yazışmayı özledim.hepinizi çok seviyorum.iyi ki varsınız.

dön artık bence nazlanma:KK71:

:KK35:
Günaydın arkadaşlar:))Valla başka bişey için mümkün değil bu saatte kalkamam ama işin ucunda zayıflamak. olunca erkenden uyanıyorum.Aslında çok iyi oluyo erken kalkmak daha zinde oluyorum gün boyunca.Bu arada uzun zamandır çizelgemi değiştiriyorum Oğluşum sağolsun bilgisayara dayamıyo.Ama pazar günü büyük bi değişim olacak inşallah:KK66:)

Günaydın bu hafta ipi sen göğüslüycen. Benden fayda yok eşim de hepatit b çıktı bende negatif kızıma da tahlil yapılacak eğer yoksa ikimizde aşılanacağız kafam karışık bu hafta kendini saldım haftasonu toparlanıpdevam etmek istiyorum burayı bırakırsam iyice boşluğa düşerîm . Jemi sende hoşgeldin aramıza bu hafta olmayan kişilerde katılsın olmazsa 3 li gruplar yaparıız kusura bakma burcucum destek olamadım ama diğer hafta ben ipi göğüslüycem Herkese hayırlı cumalar sağlıklı günler :)))

:KK35:

Günaydın bu hafta ipi sen göğüslüycen. Benden fayda yok eşim de hepatit b çıktı bende negatif kızıma da tahlil yapılacak eğer yoksa ikimizde aşılanacağız kafam karışık bu hafta kendini saldım haftasonu toparlanıpdevam etmek istiyorum burayı bırakırsam iyice boşluğa düşerîm . Jemi sende hoşgeldin aramıza bu hafta olmayan kişilerde katılsın olmazsa 3 li gruplar yaparıız kusura bakma burcucum destek olamadım ama diğer hafta ben ipi göğüslüycem herkese hayırlı cumalar sağlıklı günler :)))

hayırlı cumalar canım çok geçmiş olsun herşeyin hayırlısı olsun

canım geçmiş olsun, diyet yaptığımız için daha çabuk güçsüz kalabiliyoruz, dikkat et, benim en büyük ilacımda limondur.
Burdaki herkezi bir oğlu var heralde :KK55:,

diyet yaparken vitaminlerden uzak kalmamamız gerekiyo

benim 2.5 yaşında 1 kızım var canım:KK54:

günaydın kızlar! Hasta olanlara geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

Be her gün sabah yürüyüşümüve jillian michaels'in videosundan bakarak sporumu yapıyorum, ama bu sabah kalkamadım yürüyüşe çıkamadım. Dün dersim vardı, üniversiteye gittim, çoook yorgundum. Ama benim sorunum yemek konusundadır. şu boğazımı tutamıyorum :KK43: çok iştahlıyımdır her zaman. özellikle ekmeğe çok düşkünüm, ekmeği bi kesebilsem çok hızlı zayıflarım ama... :KK43:

canlarım benim ne olur bana bi akıl moral verin.

canım bende ekmeğe ve çok şekerli çaydan vazgeçemem diyordum zayıflamayı gerçekten istediğinde bırakılıyor 1.5 ay oldu şekerli çay içmedim 2 dilim ekmeği aşmadım günlük istersek herşeyi başarabiliriz

beynine sinyal gönder ekmek yemezsen aç kalmazsın de sürekli ben çyle yapıyorum gerçekten işe yarıyo

Rabbim hastalarımıza şifa.dertlilerimize derman.zayflamak isteyen aradaşlarımıza istedikleri kiloya kolayca inmeyi ve o kiloda kalmayı nasip etsin inşallah.amin:KK61::KK61::KK61::KK61:

X