hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Hayırlı cumalar canım:))Bu hafta benim verdiğim kilolar ikimize de yeter inşallah.Her şeyin başı sağlık.Sen kendini toparla önümüzdeki hafta bomba gibi gelirsin eminim ki)Mutlaka burdaki herkesin bi derdi sıkıntısı vardır Ama buraya yazınca insan kendini daha iyi hissediyo.Bi an da olsa dertlerini. unutuyo.Birbirimizi hiç görmedik yolda görsek bile tanımayız belki.Ama bazen yakınlarımız bile bizi anlamazken burda biz destek oluyoruz .En azından içimiz rahatliyo yani.
Bu mübarek günde inşallah hepimizin duaları kabul olsun.Hastalara Allah şifa versin.

Hoşbulduk arkadaşım.Oğlum daha iyi.Seni yakından takip ediyordum.Ne de olsa aynı kilodayız.En büyük destekcin benim.Anca beraber kanca beraber.

Bersemi hoşbuldum arkadaşım.Sana da geçmiş olsun.vicksin yan etkileri var diye biliyorum. Bir araştır istersen.

Geçmiş olsun canım arkadaşım,kalbim hep seninleydi.Herşey yoluna girecek,hiç üzülme.

Hoşbulduk arkadaşım.Oğlum daha iyi.Seni yakından takip ediyordum.Ne de olsa aynı kilodayız.En büyük destekcin benim.Anca beraber kanca beraber.

Hosgeldin canim. En iyisini yaptin. Vallh bende arafa kaciyorum. Arada geri geliyorum. Yok ama bu sefer tam geldim. Bahar geliyor. Hemen ardindan yaz. Verip çıtır olcaz kızlar.

Diyet iyi gidiyor canım da şişkinlik var bu ara sanırım regl öncesi şişkinlik ama spor bende çok yapamadım annem geldi pazartesi günü bende kalıyor sporları aksattim ama diyet devam:))

Yine cok iyi rakibem. Ya benim psikoloji cokunce yemek yiyom. Su benim adam var mi yok mu. Vercem ama. Simdilik 85 olacagim.

Son düzenleme:

Canım çok geçmiş olsun bende merak ediyordum sonucu hiç canını sıkma şimdi herseyin çaresi var Allahim dermansiz dert vermesin çekmeyeceğimiz yük yüklemesin bizlere inşallah. ..

Yine cok iyi rakibem. Ya benim psikoloji cokunce yemek yiyom. Su benim adam var mi yok mu. Vercem ama. Simdilik 85 olacagim.

Canım sende çok güzel veriyorsun bir bozmasan inan çok güzel olacak sen en iyisi psikolojini iyi tutmaya çalış herşeyi kafana takma hadi bakalım kim önce 85 olacak:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…