hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Canımmm sen hâlâ 68 misin yani:KK43:(Sanki bu haftaya 65le başlamıştın.Ayy ben bu hafta hedefime inersem eğer haftaya benim için daha heyecanlı olacak çünkü artık 50li rakamları göreceğim.O zaman kesin daha mutlu olacağım.

Ben 65 kiloyum çizelgeyi düzeltemedim beceremedim yardım istedim kimse yazmadı neyse sen ne dîyorsun 59 mu oldun vay vay vay
Sen haftaya kilo vermen az olabilir haftaya da ben işi bitiriyim de her hafta biz birinci olalım ne dersin ortak ?:)))

Ben 65 kiloyum çizelgeyi düzeltemedim beceremedim yardım istedim kimse yazmadı neyse sen ne dîyorsun 59 mu oldun vay vay vay
Sen haftaya kilo vermen az olabilir haftaya da ben işi bitiriyim de her hafta biz birinci olalım ne dersin ortak ?:)))

ben cızelgeyı degıstırmeyı bılmıyorum
en bastan tekrar yapıyorum her defasında

Çook teşekkür ederim canım.Ama daha göremedim önümüzdeki hafta da böyle devam edersem görürüm inşallah:KK66:)Kilo hiç bi şekilde insana yakışmıyo valla.Aslında 60larda da iyi göründüğümü pek sanmıyorum.Yani bunu kilo verince daha iyi anladım.Bu arada böyle azimli devam etmeme de sebep sizlersiniz.O yüzden gerçekten hepinize dua ediyorum.Azmimiz hiç bitmesin inşallah:))

iyi aksamlar canim kilomuz yakinmis seninle ne guzel bende 58 li rakamlari gordum sonunda 65 le baslamistim boyum 146 cm ondan daha kilolu duruyorum senin boyun kacti canim

Bugünkü menüm :KK56:

Sabah (geç kalktım): 2 dilim ekmek, 1 haşlanmış yumurta, 1 üçgen peynir, 2 zeytin, 1 ç.k. bal, 1 ç.k. sütkrem, 2 çeri domates, yeşil çay, bitki çayı
Ara: neskafe, 4 kuru kayısı, 1 kare bitter
Ara: Activia kahvaltı zamanı
Akşam: 2 dilim ekmek, 4 y.k. barbunya, 4 y.k. börülce yemeği, 3 y.k. yoğurt, 2 y.k. közlenmiş kırmızı biber
Ara: yeşil çay
[/QUOTE]

Kizlar bende her seferinde basdan yapiyorum daha once uzun uzun anlatmistim onu bulabilirseniz iyi olur. Simdi misafirlikteyim yardimci olamiyorum kusura bKmayin,
Bersamicim bu hafta cok dikkat ettim diyetime ama tik yok bende nedense ak kalori aldigim icin vucut kendini kitledi heralde kusura bakma canim ama haftaya kascam kendimi insallah

Ya bende düzeltemiyorum baştan yapıyorum canım:KK43:(İnşallah şöyle 54 leri gördüğümüz günler de olur.Valla bu hafta elimden gelenin fazlasını yaptım.Ama dediğin gibi önümüzdeki hafta benim için zor geçecek orada devreye sen girersin senden çok umutluyum önümüzdeki hafta için:KK66:)

iyi aksamlar canim kilomuz yakinmis seninle ne guzel bende 58 li rakamlari gordum sonunda 65 le baslamistim boyum 146 cm ondan daha kilolu duruyorum senin boyun kacti canim

Boyum 1.64 canım yediklerim direk göbeğime gidiyo:KK43:(sürekli hamile gibiyim.Ama mekik çekmek çok ise yaşadıBu akşam kaynımın nişanlısı geldi şok oldu beni görünce baya vermişsin dedi. moral oldu bana çok mutluyum şu an:)))

Boyum 1.64 canım yediklerim direk göbeğime gidiyo:KK43:(sürekli hamile gibiyim.Ama mekik çekmek çok ise yaşadıBu akşam kaynımın nişanlısı geldi şok oldu beni görünce baya vermişsin dedi. moral oldu bana çok mutluyum şu an:)))

ben fazala mekik cekemiyorum canim ebru sallinin gobek ve karin hareketini yapiyorum uc seferdir yapiyorum yarim saat felan kisa surede baya ie yaradi

Günaydın kızlar!

Kilom 90,8 olmuş, hedefim 90,5 idi. 30 dakika cezam var.
Beki de onu da vermiştim aslında, ama dün eşim kuryemiş getirdi, bir de tuzlu çekirdek. Ben dh tutamadım kendımı yedim. Biraz da ödem yapmış olabilir :KK43: ama kilom o kadar fazla ki 1-2 kilo ödem birşey değiştirmez. En azından 60'ları göreyim de, sonra ödemi suçlayayım dhğil mi? :KK1:

Hepinize iyi günler :KK76:

Günaydın herkese,sabah tartıldım,88.7.Hedefim haftaya 87 olmak.Yarışta yokum.Kendi yolumda ilerlemeye devam ediyorum.Hatırlarsanız benim 1 sene hedefim var.Kilomun kalıcı olmasını istiyorum.Kendimi fazla sıkarsamda diyet falan kalmıyor.25 kasım 97 kiloydum.Seneye 25 kasımda Allah izin verirse 60-65 olmak istiyorum.Çekilin yoldan kaplumbağa jemi geliyor:))Herkese iyi pazarlar.

geçen hafta: 89,2
hedeflenen: 88,2
bugün: 87,7
verilen: 1,5 kg
yeni hedef: 86,7 (1 kg)

Günaydın kızlar ben yine65 kilodayım. Önümüzdeki hafta aşı olucam eşim in tekrar testleri var ama bu kadar salmıycam kendimi , inşallah kızımda da çıkmaz da daha rahatlarım neyse kilo veren herkesi tebrik ediyorum inşallah benim ortak birinci olmuştur :)))

X