hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kizlar ip atlayarak zayiflayan varmi ? eger sizde bana katilmak isterseniz IP ATLAYANLAR BURAYA, forumuna buyurun, beraber kilolarimizi verelim

Ben tıp fakültesini bitirmek üzereyim, elma diyeti yapıp da 3 gün sonra sağlık bozulmaz zaten. Yaptığı harabiyet yıllar sonra çıkar. Üstelik sadece elma yiyerek 20 kilo verip, üstüne tekrar aynı diyeti yapınca daha da bir çıkar. Yine de sen bilirsin, ben sağlıksız diyorum. Ama seçim senin :)

Kilo vermek enerji girişini azaltıp (sağlıklı bir diyet), çıkışını azaltarak (egzersiz) yapılır. Ama bu diyette de almanız gereken bazı besin ögeleri var onları ihmal etmemek lazım. Yağ yakmak için yapılması gereken şey basit şekerleri (un, beyaz-kahverengi şeker ve bunlarla yapılan ürünler, sınırlı meyve) olabildiğince azaltıp, her gün mutlaka belli bir miktar protein, sınırlı bitkisel yağ ve bolca sebze almaktır. Aynı zamanda ara öğünler yapmak aç kalmamamızı ve abur cubura saldırmamamızı sağlar. Ben böyle öğreniyorum en azından.

Son düzenleme:

saygı duyuyorum yorumlarınıza ama ben bir zararını görmedim. yapan arkadaşlarımda görmedi. sadece elma yemiyorum zaten salata ve çorba da içiyorum yazılarımı iyi okuduysanız.

Kızlar bugün giremedim kayinvaldemdeyiz sabah tartilim malesef 100 gram vermişim 67.6 dan 67.5 e düşmüşum. .Hedefim 67.0 di.

Tüm arkadaşları tebrik ediyorum kilo alan yok çoğunluk hedefine ulaşmış hep böyle devam eder inşallah seviyorum sizi iyiki varsınız

bende tebrik ediyorum herkesi
bu topik bence hepimize iyi geldi bende kendi adima seni ve herkesi seviyorum

birde su elma diyeti ilgili soyleyeceklerim var
herkes kendisi icin istedigi diyeti secmekte ozgur ancak bence bizim topigimiz icin uygun degil yanilmiyorsam biz burda elimizden geldigince belirli besin gruplarini diyetimie dahil ediyoruz az uada cok veriyoruz ancak sok diyetler yapmiyoruz

Kızlar şimdi oğlanın enjeksiyonunu yaptırdım geldim.malesef dolu bir haftasonu daha ütü yapacağım.tobloları yarın sabah yapacağım üzgünüm.

Elma diyeti yapan arkadaşa sesleniyorum.yediğin elmaların içindede şeker var.pankreasında birikip ilerde şeker problemine yol açabilir.bizler burada diyet değil sağlıklı beslenme diyoruz.bende hemşireyim elma diyetini bırakıp diyetisyene gitmeni öneriyorum.en azından dahiliye doktoruna gidip açlık kan şekeri değerlerine baktır .hatta bir müddet sonra yine baktır ne söylediğimi anlayacaksın.

kahvaltı da 1 haşlanmış yumurta. Günde 1 kilo elma yiyorum. 3 bardak yeşilçay, bolca su. 1 avuç fındık ya da fıstık

vücudun karbonhidrata ihtiyacı var.yoksa verdiğin kilolar kaslarından ve sudan gidiyor.çok sağlıksız bir beslenme vücuduna yazık

vücudun karbonhidrata ihtiyacı var.yoksa verdiğin kilolar kaslarından ve sudan gidiyor.çok sağlıksız bir beslenme vücuduna yazık

arkadaşlar yazılanlara bakar mısınız? kimisi elma diyetiyle karbonhitrat yüklüyorsun diyor. kimisi karbonhidrat almıyorsun diyor bu arada bende bir fen bilgisi öğretmeniyim. hayatta herşey teorikteki gibi olmuyor maalesef. bazen teorikteki bilgilerle uygulamalar birbirini tutmuyor. benim diyetimi eleştirecekseniz bu diyeti yapmış ve zararını görmüş birini örnek verin ki bende bir düşüneyim. anlaşıldı mı acaba...

Bugünkü menüüüm

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, 1 üçgen peynir, 2 zeytin, 1 ç.k. bal, 1 ç.k. sütkrem, 1 dilim buğday ekmeği, 2 fincan şekersiz yeşil çay
Ara: Maden suyu
Ara: neskafe, 4 kuru kayısı, 2 ceviz
Ara: 1 elma
Ara: 1 ç.k. nutella, 1 kare bitter çikolata
Akşam: 1 kepçe patates çorbası, 3 y.k. makarna, 2 küçük haşlanmış sosis, 4 y.k. yoğurt
Ara: 1 fincan yeşil çay
Su: 1,5 litre
Spor: leslie ile 2 mil

Alınan toplam kalori: 943
Yakılan kalori: 150

Gün sonu kalori: 793 kalori

kızlar tebrik ediyorum kilo verenleri, melikecim oğlunada geçmiş olsun, benim oğlumdada 2 haftadır isal var, geçmiyor, sanırsam antibiyotik kullanmak zorunda kalacağız.

ben 76 kilo olmuşum. geçen hafta 76,6 idim. hedefim 75,5 idi. yine 50 dk cezam var, sütüm arttı o yüzden iştahıma bazen engel olamıyorum, oğlum için güzel bir şey olduğu için pekte üzülmüyorum. en azında 600 gr. vermişim.

haftaya hedefim 75,5

bugün çok kaçırmadım diyetime uydum. yazmıyorum çünki çeşit çok, yarın iş yerinde yazarım yarınki yediklerimi, hepinizi öpüyorum, iyiki varısınız.

kızlar bir fikrim var uyarmı bilmem bir konuşup karar verelim. yeni bir mail alıp sahe isimlerle face adresi açsak ( burda kullandığımız adlarla olabilir) faceden görüşmeye devam etsek, ordan daha kolay olur diye düşünüyorum, burayı kapatırkende facedeki adresimizi buraya yazarız, yeni arkadaşlar oraya gelir ne dersiniz.
bu arada facemizi dışardan göreceklere tamamiyle kapatırsak, ara sıra kendi resimlerimizi bile paylaşabilirz ne dersiniz

bazen fen bilgisi öğretmenleride hata yapıyor demek ki.sen bilirsin senin bedenin senin kararın bence elma diyeti yapanlar diye bir topik açmalısın çünki biz yaşam biçimimizi değiştiriyoruz diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğreniyoruz.sıkılırsın eleştirilirsin burada.daha öncede farklı diyetler yapan arkadaşlarımızı kabul edemedik üzgünüm.çoğunluğumuz diyetisyen gözetiminde ilerliyoruz.sporlarımız ömür boyu yapmayı kabul ettiğimiz sporlardan seçildi.biz belli bir kaloriden başladık ve azaltarak gidiyoruz.umarım istediğin kiloya inebilirsin

iyi geceler hanimlar telefonuma adim sayar indirdim bugun onbin adim atmak gerekiyormus saglikli bi insanin adim sayisiymis bakalim kac adim atiyorum bugun kosu yaptim yarim saat yarim saatte yuksek tempo platesle karin hareketi calistim oglen gorumcemle kisir yedim aksam ayran ictim sadece telafi etmek icin arada insanin kendini odullendirmesi guzel oluyor artik beynim alismaya basladi saglkli beslenmeye yemege kattigim yag miktarini otomatik olcuyorum :)))))
onemli olan diyet yapmak degil saglikli beslenme seklini hayatimiza adapte edebilmekte diyet yaptigimi dusununce kendimi hep ac hissederdim su an beynime saglikli beslen sinyalleri gonderiyorum:)))))) baya ise yariyo
herkese iyi geceler kizlar kilo verenleri tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…