hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Slm kızlar haftaya cezalı başlıyorum maalesef. yahu vere vere 200 gr vermişim yaa ama doğru hiç spor yapamadım sporsuz olmuyo bu iş.Şu an 61.800 haftaya inşallah 1.300 verip 60.500 olurum:KK52:

Selam kızlar hedefime ulaşamadım geçen hafta 88 dim
Hedefim 87 idi
Bugün 87.3 geldim
Haftaya hedefim 86 inşallah ulasicam bu kez...

Selam kızlar hedefime ulaşamadım geçen hafta 88 dim
Hedefim 87 idi
Bugün 87.3 geldim
Haftaya hedefim 86 inşallah ulasicam bu kez...

Ay senin adina cok sevindim ilkay.90 lardan 87 lere dustun. Tebrik ediyorum seni canim. Ben gecen hafta 92 olmustum. :KK43:(((
Bugun 89 olmusum. :)))))
Cok mutluyum. Hepinizi seviyorum.
Cok sukur kilolar ustume oturmadan geri verdim. Ama 87, 5 a dusmustum.ah geri almasaydim. Neyse 89 da iyi simdilik.

ay senin adina cok sevindim ilkay.90 lardan 87 lere dustun. Tebrik ediyorum seni canim. Ben gecen hafta 92 olmustum. :KK43:(((
bugun 89 olmusum. :)))))
cok mutluyum. Hepinizi seviyorum.
Cok sukur kilolar ustume oturmadan geri verdim. Ama 87, 5 a dusmustum.ah geri almasaydim. Neyse 89 da iyi simdilik.

hedefini de yaz betücüm:KK34:

59 la başladım boyum 1.68 Şimdi 56.6 kiloyum :) pazara kadar inş 1.50 kilo daha verecem. Hedefe az kaldı

kahvaltı da 1 haşlanmış yumurta. günde 1 kilo elma yiyorum. 3 bardak yeşilçay, bolca su. 1 avuç fındık ya da fıstık :KK34:

Ama bu diyet çok sağlıksız hasta olmayasın :/ Sadece elma yiyerek neredeyse tamamen karbonhidrat alıyorsun ki karbonhidratı bol ama kalorisi düşük diyetlerde yağ yakılmaz... Yine düşük kalorili ve protein-sebze ağırlıklı beslensen daha iyi yakarsın diye düşünüyorum ama sen bilirsin :)

Ay senin adina cok sevindim ilkay.90 lardan 87 lere dustun. Tebrik ediyorum seni canim. Ben gecen hafta 92 olmustum. :KK43:(((
Bugun 89 olmusum. :)))))
Cok mutluyum. Hepinizi seviyorum.

Evet canım 93 lerde başladım çok şükür yavaş gidiyor ama olsun 90 larin altına dusebildimya cok şükür bundan sonrası daha güzel olacak bu hafta daha umutluyum melike yarışıyoruz di mi? Senlwde yarışalım var misin mızıkçılık yok ama:)) sende hızlı veriyorsun aslında bir dikkat etsen kimse tutamaz seni. ..

Tüm arkadaşları tebrik ediyorum kilo alan yok çoğunluk hedefine ulaşmış hep böyle devam eder inşallah seviyorum sizi iyiki varsınız

Ama bu diyet çok sağlıksız hasta olmayasın :/ Sadece elma yiyerek neredeyse tamamen karbonhidrat alıyorsun ki karbonhidratı bol ama kalorisi düşük diyetlerde yağ yakılmaz... Yine düşük kalorili ve protein-sebze ağırlıklı beslensen daha iyi yakarsın diye düşünüyorum ama sen bilirsin :)

sadece karbonhidrat olarak bakmamak lazım elma içerisindeki lifler ve vitaminler de çok yüksek oranda. ayrıca bu diyeti 4 gün yaptım. bu gün salata ve çorba ekledim diyetime :):KK76:

Canım belki kızıyorsun bize ama banada cok sağlıklı gelmedi evet çok kilo vermeyi hepimiz istiyoruz ama sağlığımızada dikkat etmeliyiz yanlış anlama bizi lütfen...

uyguladığım diyeti daha önce de denedim. ve elma diyetiyle 70 kilodan 50 kiloya kadar düştüm. ayrıca hemen de almadım 10 yıl sonra kilo aldım. ve elma diyeti yapıpda sağlığı bozulan kimse gördüyseniz yada duyduysanız paylaşın. çünkü uygulamadan bilemezsiniz. ben hep olumlu sonuçlar duydum...

X