hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

canim benim fikrim bole iyi bence yeni arkadaslar katilabiliyor aramiza bide herkes faceye girmek istemeyebilir

Son düzenleme:
bazen fen bilgisi öğretmenleride hata yapıyor demek ki.sen bilirsin senin bedenin senin kararın bence elma diyeti yapanlar diye bir topik açmalısın çünki biz yaşam biçimimizi değiştiriyoruz diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğreniyoruz.sıkılırsın eleştirilirsin burada.daha öncede farklı diyetler yapan arkadaşlarımızı kabul edemedik üzgünüm.çoğunluğumuz diyetisyen gözetiminde ilerliyoruz.sporlarımız ömür boyu yapmayı kabul ettiğimiz sporlardan seçildi.biz belli bir kaloriden başladık ve azaltarak gidiyoruz.umarım istediğin kiloya inebilirsin:KK51:

ben bu diyetle biraz zayıfladıktan sonra yaşam biçimimi değiştireceğim. daha sağlıklı besleneceğim yazdıklarınızdan da bilgiler alıyorum. diyestisyenin yazdıklarını uygulayınca istenilen kiloya düşebildiniz mi?

Günaydıııın :))Ilık limonlu suyumu içip yürüyüşe çıkıcam şimdi.Bu haftaya cezalı başladım valla az da değil tam 80 dk:KK43:(neyse artık başa gelen çekilir belki bu sayede bu hafta birinci olabilirim:KK66:)Kızlar sayenizde ilk defa bu kadar uzun süre diyet yapıyorum siz olmasaydınız şimdiye kadar çoktan bırakmıştım.Hepinize çoook teşekkürler:KK9:

ben bu diyetle biraz zayıfladıktan sonra yaşam biçimimi değiştireceğim. daha sağlıklı besleneceğim yazdıklarınızdan da bilgiler alıyorum. diyestisyenin yazdıklarını uygulayınca istenilen kiloya düşebildiniz mi?
BEN DAHA ÖNCEDE ZAYIFLADIM SENİN DİYETİN TARZI BİR DİYETLE AMA DAHA FAZLASIYLA GERİ ALDIM.NORMAL YEMEYE BAŞLADIĞIN ANDA ALMAYA BAŞLIYORSUN.O YÜZDEN HAFTADA 1 KİLO ORTALAMAYLA GİDİYORUM.YAĞDANMI KASDAN MI GİDİYOR TAKİP EDİYORUM.ZUMBA YAPIYORUM FAYDASINI GÖRDÜM.ŞUAN 8 KİLO VERDİM BU SAYFAYI AÇTIĞIMDAN BUYANA.:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım 93 lerde başladım çok şükür yavaş gidiyor ama olsun 90 larin altına dusebildimya cok şükür bundan sonrası daha güzel olacak bu hafta daha umutluyum melike yarışıyoruz di mi? Senlwde yarışalım var misin mızıkçılık yok ama:)) sende hızlı veriyorsun aslında bir dikkat etsen kimse tutamaz seni. ..

aynen canım şuan seninle de yarıştığım için acayip gaza geldim.:128:

aynen canım şuan seninle de yarıştığım için acayip gaza geldim.:128:

Evet canım bende çok iyi başladım haftaya. .. sporumu yaptım suyumu içtim şimdi kahvaltı hazırlaycam bu hafta suyu 3 litreye tamamlamaya çalışıcam çok az içiyordum bakalım fark edecek mi

BEN DAHA ÖNCEDE ZAYIFLADIM SENİN DİYETİN TARZI BİR DİYETLE AMA DAHA FAZLASIYLA GERİ ALDIM.NORMAL YEMEYE BAŞLADIĞIN ANDA ALMAYA BAŞLIYORSUN.O YÜZDEN HAFTADA 1 KİLO ORTALAMAYLA GİDİYORUM.YAĞDANMI KASDAN MI GİDİYOR TAKİP EDİYORUM.ZUMBA YAPIYORUM FAYDASINI GÖRDÜM.ŞUAN 8 KİLO VERDİM BU SAYFAYI AÇTIĞIMDAN BUYANA.:nazar:

Diyetisyene ne zaman gideceksin canım kontrole?

Benimde 30 dk cezam var günlük spor olarak yürüyüş yada zumba ceza olarakta kendi sporumu 3 set yapmayı düşünüyorum. ..

Evet canım 93 lerde başladım çok şükür yavaş gidiyor ama olsun 90 larin altına dusebildimya cok şükür bundan sonrası daha güzel olacak bu hafta daha umutluyum melike yarışıyoruz di mi? Senlwde yarışalım var misin mızıkçılık yok ama:)) sende hızlı veriyorsun aslında bir dikkat etsen kimse tutamaz seni. ..
Tamam canim. Varim. Yarisalim. Seni yakalarmiyim bilmem ama bende cok pis gaza geldim vallah :)))))

tebrikler fatmacım gayet güzel kilon, ben 58 olsam iskelet olurum heralde, kaç beden giyiyorsun 38 felandır

boyum kısa 146 cm canım onun için veriğim kilo çok ama görüntüm çok değişmedi 38 beden giyiyorum evet göbek ve basen var bende 46 civarı olmam lazım çıtı pıtı olmak için

tebrikler fatmacım gayet güzel kilon, ben 58 olsam iskelet olurum heralde, kaç beden giyiyorsun 38 felandır

Ahhh birde ben giysem su 38i 40 ada razıyım kendimi o kilolarda hiç düşünemiyorum sadece kemik kas ağırlığim 55 kilo :)))

Son düzenleme:
krep77:100dakika
noninoni:90dakika
burcubilen:80dakika
sesili2010:50 dakika
derindrn:50 dakika
ilkay80:30 dakika
missgamzeli:20 dakika
:KK5::KK5::KK5::KK5:

melike06:1.5
ilkay80:1.3
burcubilen:1.3