hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar sıcak lîmonlu suyumu içtim şimdi domates salatalık lıght beyaz peynir 4 zeytin maydanoz
Şekersiz çayla birlikte afiyetle yedim bakalım melikeyle ilkay arasındaki yarışın takipçisiyim kim birinci olucak yaptıklarınızı yazında bizlerde gaza gelelim:)))) bol hareketli gün olsun herkese:)

Diğer konulara değinirsem benim face sim yok telefonda oyun bile oynamayı sevmem zayıflamakiçin bulduğum bu siteden başka hiç birşey için kulanmıyorum interneti ama yapalım derseniz kızıma açtırırım
Şu çizelge nasıl düzeliyor halen 68 de lütfen yardım

Günaydın kızlar sıcak lîmonlu suyumu içtim şimdi domates salatalık lıght beyaz peynir 4 zeytin maydanoz
Şekersiz çayla birlikte afiyetle yedim bakalım melikeyle ilkay arasındaki yarışın takipçisiyim kim birinci olucak yaptıklarınızı yazında bizlerde gaza gelelim:)))) bol hareketli gün olsun herkese:)

Diğer konulara değinirsem benim face sim yok telefonda oyun bile oynamayı sevmem zayıflamakiçin bulduğum bu siteden başka hiç birşey için kulanmıyorum interneti ama yapalım derseniz kızıma açtırırım
Şu çizelge nasıl düzeliyor halen 68 de lütfen yardım

Canımmm bizde senle bi yarışa girelim mi ne dersin?Bu hafta en çok cezayı alan biziz hem bu sayede belki biraz daha gaza gelmiş oluruz.:nazar:

BEN DAHA ÖNCEDE ZAYIFLADIM SENİN DİYETİN TARZI BİR DİYETLE AMA DAHA FAZLASIYLA GERİ ALDIM.NORMAL YEMEYE BAŞLADIĞIN ANDA ALMAYA BAŞLIYORSUN.O YÜZDEN HAFTADA 1 KİLO ORTALAMAYLA GİDİYORUM.YAĞDANMI KASDAN MI GİDİYOR TAKİP EDİYORUM.ZUMBA YAPIYORUM FAYDASINI GÖRDÜM.ŞUAN 8 KİLO VERDİM BU SAYFAYI AÇTIĞIMDAN BUYANA.:nazar:

yağdan mı kasdan mı gittiğini nasıl takip ediyorsunuz ?

boyum kısa 146 cm canım onun için veriğim kilo çok ama görüntüm çok değişmedi 38 beden giyiyorum evet göbek ve basen var bende 46 civarı olmam lazım çıtı pıtı olmak için

umarım verirsim tatlım, bende 65 olsam yeter 1,68 boyum bide kemikler kalın o yüzden yeterli benim için, öyle böyle veriyoruz çok şükür, aman almayalımda:KK1:

umarım verirsim tatlım, bende 65 olsam yeter 1,68 boyum bide kemikler kalın o yüzden yeterli benim için, öyle böyle veriyoruz çok şükür, aman almayalımda:KK1:

bugüne kadar aldım verdim sürekli inşallah bu sefer azimliyim düzenli sporumuda yapıyorum ayda 2 kilo versem en kötü ihtimalle doğum günüme 5 ay VAR 50 nin altına rahat düşebilirim zannımca

Son düzenleme:
bugüne kadar aldım verdim sürekli inşallah bu sefer azimliyim düzenli sporumuda yapıyorum ayda 2 kilo versem en kötü ihtimalle doğum günüme 5 ay VAR 50 nin altına rahat düşebilirim zannımca

verirsin canım, azmin elinden ne kurtulmuş, ben rejime başlarken buralara geleceğimi sanmıyordum, çok iyi oldu

Tamam canım varım şimdîden heycanlandım süper oldu:)))

Ben şu an 61.800üm peki sen kaç kilosun?Aslında hedef olarak bu hafta 60.500 dedim belli olmaz belki de bu hırsla daha çok veririz:KK66:)Bugünkü cezamı yürüyüş olarak yaptım aslında bi saat yürürüm diyodum bi baktım 75 dk olmuş:))Bi de zumba yaparsam ohh gitsin kilolar:KK66:)
Canım senin adın neydi yaa sanırım hiç yazmadım belki de biz sormadık.Artık sana da adınla hitap etmek istiyorum.:KK52:

X