hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Off yarın kesin ceza alıcam:KK43:(Bu hafta hava soğuktu yürüyüşe çıkamadım zumbayı da bi gün yapabildim.Bakalım yarın ne olacak.:KK52:

Kızlar büyük oğlum yine sinüzit iğne verdiler+ antibiyotik. Kayınbabam da geldi bugün giremeyebilirim.öptüm:nazar:

Vallh dediğim gibi kactim :) ya cok sıkılmıştim. Motivasyon dustu. Moral bozuklugundan yedim durdum. Tekrar devam. Crsbdan beri basladim bakalim. Sen naptin. Diyetisyene gitmissin. Kac kilo vermissin. Kac kilosunn

Kızlar büyük oğlum yine sinüzit iğne verdiler+ antibiyotik. Kayınbabam da geldi bugün giremeyebilirim.öptüm:nazar:

Gecmis olsun canim. Buhar iyi geliyor. Bende de var. Bela bisey

Yemin töreni sebebiyle 2 gün için düzen ve azıcık da diyet bozulmuş olup, yarından itibaren hemen eski düzene geçiş yapılacaktır :KK42: :KK52:

28 Şubat Cuma günü menüm

Sabah: 1 dilim ekmek, 2 ince dilim kaşar, 1 ç.k. bal, 1 ç.k. pınar sütkrem
Ara: neskafe, 2 küçük galeta
Öğle: yoldaydım, o yüzden yok
Ara: neskafe
Akşam: 1porsiyon alinazik, salata, ayran
Ara: 1 avuç çekirdek, çay

1 Mart Cumartesi günü menüm:

Sabah: 2 avuç kadar patates kızartması, 1 haşlanmış yumurta, 1 parça beyaz peynir, 2 dilim domates, 1 bardak portakal suyu :KK37:
Ara: Neskafe, 1 dilim kek
Öğle: yoldaydım, o yüzden yok
Ara: neskafe, activa kahvaltı zamanı, 5 gr bitter çikolata
Akşam: 1 kase sebze çorbası, 1 porsiyon fırında karnıbahar

Kızlar bugünkü sinirimle yemeklere saldırmadım ya, bi daha saldırmam herhalde.Oğlumu öğle uykusuna yatırayım dedim tam iki saat uyutmak için uğraştım sinir krizi geçirecektim neredeyse .Önce mutfağa gittim yiyecek bişeyler aradım sonra dün ayça kayanın dedikleri geldi aklıma yemekten vazgeçtim bi yeşil çay yaptım kendime hem rahatlamış oldum:KK66:):KK9:

Kızlar bugünkü sinirimle yemeklere saldırmadım ya, bi daha saldırmam herhalde.Oğlumu öğle uykusuna yatırayım dedim tam iki saat uyutmak için uğraştım sinir krizi geçirecektim neredeyse .Önce mutfağa gittim yiyecek bişeyler aradım sonra dün ayça kayanın dedikleri geldi aklıma yemekten vazgeçtim bi yeşil çay yaptım kendime hem rahatlamış oldum:KK66:):KK9:

Beni de kızım çok uğraştırıyor gece uykusu sırasında. En az 1 saat yanında yatmak zorunda kalıyorum uyuması için. Sinir krizi geçirdiğim zamanlarda ja kendimi buzdolabın önünde buluyorm ve canım özellikle yüksek kalorili şeyler çekiyor. Özellikle de bisküvi, ekmek arası gibi şeyler. Ben de kendimi kontrol etmeyi bi öğrensem :KK50:

Beni de kızım çok uğraştırıyor gece uykusu sırasında. En az 1 saat yanında yatmak zorunda kalıyorum uyuması için. Sinir krizi geçirdiğim zamanlarda ja kendimi buzdolabın önünde buluyorm ve canım özellikle yüksek kalorili şeyler çekiyor. Özellikle de bisküvi, ekmek arası gibi şeyler. Ben de kendimi kontrol etmeyi bi öğrensem :KK50:

Valla ne yalan söyliyeyim bugün ben bile kendime şaşırdım.Normalde benim de yapacağım ilk iş yemek olurdu:KK66:)Oğlum nisanda üç yaşına girecek.Normalde ayağımda sallayıp ninni söyleyerek uyutuyordum bi aydır falan beşiğine yatırıp kendi uyumasını bekliyorum.Ama bugün baya zorladı:KK43:
Bu arada senin kızın kaç yaşında canım?

Valla ne yalan söyliyeyim bugün ben bile kendime şaşırdım.Normalde benim de yapacağım ilk iş yemek olurdu:KK66:)Oğlum nisanda üç yaşına girecek.Normalde ayağımda sallayıp ninni söyleyerek uyutuyordum bi aydır falan beşiğine yatırıp kendi uyumasını bekliyorum.Ama bugün baya zorladı:KK43:

tebrik ediyorum seni zor is su duygusal aclik yuzunden boyleyiz ya zaten insallah bizde kendimize heran sahip olabilmeyi ogreniriz
benim oglumda kendi yataginda uyuyor 2 masal okuyorum sonra uyuyor

Benim kızım 20aylık. Küçüklüğünden beri bana sarılarak uyuyor. Hiçbir şey yapmama gerek yok, sadece yanında yatmalıyım aslında ama, hani onu uyutup yapmam gereken işlerim var, bulaşık yıkamak gibi. Bense ya yanında uyuyup kalıyorum ya da bişey yapacak halde olmuyorum. İnşallah ben de onu artık kendi başına uyumasına alıştıhabileceğim.

Ben de şu sinir krizi anımı bişey yemeyerek atlatabilmeyi öğrensem inşallah, daha rahat zayıflarım. Çünkü kısır döngü içindeyim, kızdığımda yada üzüldüğümde yiyorum, ondan sonra yedim diye daha fazla kızıp üzülüyorum :KK52: işte böyle canım.

Herkese iyi geceler :KK3:

bu kadar az yemek yemek iyi değil günlük 1000 kcal fazla altına düşmeyin diyor uzmanlar belli süre sonra vücut alışıyo metabolizma yavaşlıyo kilo almaya başlıyosun sonra dikkatli olmak lazım

sağol canım düşündüğün ve uyardığın için, kaçamaklarımla 1000 kal. yi buluyorumdur zaten emzirdiğim için dayanamıyorum bu bi gerçek

Günaydın kızlar ben cezalıyım 1 kilo vericektim ,olmadı 65 kiloyum halen ,inşallah haftaya 1 kilo vericem , kilo veren arkadaşlarımı kutluyorum bravo size )))

Günaydın kızlar!
Bugünden itibaren be de katılıyorum yarışmaya inşallah.

Boyum 162cm
Başlangıç kilo 91,5kg

Herkese sağlıklı ve hareketli bir gün dilerim

:KK8::KK42:

Geçmiş olsun canım benim büyük oğlumda olurdu büyüdükçe azaldı hastalanmasi ama sinuzit zor geçen bir hastalık Allah sifa versin canım

ben de cezalıyımmmm :KK43:

Geçen hafta: 90
Olması gereken hedef: 89
Bu hafta: 89,2

yani 200 gramla cezaya kaldım :KK43: bu hafta extradan 20 dk ceza sporum var :KK43:

Geçmiş sun dilekerinde bulunan tüm dostlarıma teşekkürler.ben 1 kilo verecektim.verdim.kayınbabamı kayın valideme yolladım :KK64::KK64::KK64::KK64:ve önümüzdeki hafta 1.5 kilo :128:VERECEĞİM.

Son düzenleyen: Moderatör:
X