hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

harikasın canım benimde canım tatlı istemiyor artık

Selam kızlaaaaaar

yaa böyle ortaklaşa kilo işine girmek çok iyi oldu

ben geçen sene de diyetisytene falan gitmiştim ama tek başımaydım, ve hep kaçamak yapıyordum listeye pek uymuyordum sonunda vermek yerine kilo bile almıştımm

ama bu sefer bu sitenin sayesinde çok azimli başladım ve devam ediyorum. Buraya yediklerimi yazacak olmak beni kaçamak yapmaktan alıkoyuyor

ee bi de bu hafta 1. olmuşken haftaya cezaya düşmek de olmaz o yüzden daha çok motive edebiliyorum kendimi

iyi ki varsınızzzzzz

Kızlar dün bir film izliyordum bir kadın nasıl bir fiziği vardı zayıf incecikti öyle İmren ki ne var bu kadar alcak kilo dedim kendime çok sinirlendim inanin yeniden fotolara bakıp ne haldeymisim diyorum ki daha 10 kilom var verilecek . .herkes zayif boğazından kesiyor çeşit çeşit giyiyor ayy alışveriş etmek bile istemiyordum her alış veriste sinir yumağı olup eşimle kavga ediyordum strese giriyordum hiç birşey olmuyor diye istediğimi değil olanı almak zorunda kaliyordum. Bu yaz incecik olcam koydum kafama unuturum kaçamak yaparım aman yardım edin motive edin beni kızlar

bugünkü menüüüüüm

Sabah: 1 dilim ekmek, 2 zeytin, 1 üçgen peynir, 3 çeri domates = 114 kalori

Ara: 1 kupa şekersiz sütlü neskafe, 3 kuru kayısı, 2 ceviz = 137 kalori

Öğle: 1 kepçe ezogelin çorbası, 1 lahmacun, 1 ayran = 387 kalori

Ara:
Activia kahvaltı zamanı = 180 kalori

Akşam: 1 kepçe sebze çorbası, yoğurt = 135 kalori

Ara: Şekersiz yeşil çay = 0 kalori

Toplam: 953 kalori

hepimiz bu sefer incecik olacağız ve başarılarımızı yeni bir topikte kutlayacağız merak etme canım.

Bugün kü menüm;

Kahvaltı: 2 galeta, salata, peynir, omlet, yeşilçay.
Ara: yok
Öğle: 1 kase yoğurt çorb, 1 galeta (acıkmamistim)
Akşam: 1 dil ekm. Pırasa... kahve
Ara: Yeşilçay ( birde belki muz yerim bilemedim)

1,5 lt su

Selam kızlar
Ben bu ara çok yemeğe başladım daha doğrusu doymuyorum sanırım can sıkıntısından. ..
Menumu yazayım
Kahvaltı erken yaptım 7 de bir dilim ekmek biraz peynir 3 zeytin 1 cay kaşığı çilek reçeli şekersiz sütlü nescafe
Limonlu sıcak su
Ara bir elma yarım bardaksüt
Öğlen bir dilim ekmekle küçük karniyarik yoğurt
Ara sadece çay
Akşam ızgara tavuk
5 yemek kasiğı bulgur pilavi yoğurt(pilavi çok kaçırdım)
Şimdilik bu kadar ...(daha ne olsun dediğinizi duyar gibiyim:))

Son düzenleme:
Canım bitki çayı ve bol suyla bu günü bitirirsen süper olur.

Kızlar ogleden sonra is yerinde bir arkadaş rulo kat verdi bende ara öğün olarak yedim akşam üstü yemekten önce biraz beyaz leblebi yedim.
Akşam yemeğinde 1 kase yoğurt kibrit kutusu tulum peynir 1 buçuk haşlanmış yumurta yedim
Biberiye ve yeşil cayimi yaptım birazdan içeceğim ha bir de 1 cay bardağı mandalina içtim bugün istanbul çok soğuk hasta olmamak için azcık sıkıp içelim dedim..yatmadan yürümeyi düşünüyorum

Merhaba kızlar,bugün daha iyiyim.Sporumu yapacağım.Spor için akşam saatleri seçiyorum çünkü ancak vakit buluyorum.Yazdıklarınızı okudukça kendinize ayırdığınız vakte imreniyorum.Benim günüm sabah altıda başlıyor,sabahın köründe kalkınca gün boyu yediklerini denetlemek zor oluyor.Kahvaltımı edip okula gidiyorum.Teneffüste acıkınca diyet bisküvi yiyorum.Öğlen yemeğimi önceki gün hazırlamam gerekıyor.Eve gelince çok acıkmış oluyorum.Günün geri kalanını ev işleri ve oğlumla geçiriyorum .Akşam spora anca zaman kalıyor.Spor yapıncada çok mutlu oluyorum.Tam gün çalışanları düşün dediğinizi duyar gibiyim.Ama saat hesabıyla onlardan 2 saat eksik çalışmış oluyorum.Yine de çalışmaktan memnunum fakat bu kendine zaman ayırma işi zor.Buraya yazmayı ve sizin yazdıklarınızı okumayı kendime ayrilmış zaman olarak görüyorum ve seviyorum.Ayrıca bana geçmiş olsun dileginde bulunan Melikeye bir daha teşekkür edeyim.Diğerlerinin de canı sağolsun.(azıcık alınganmıyım ne:))

Bugün yedikletime gelince sabah:2 dilim ekmek,beyaz peynir,3 zeytin,çay öğlen:dün hastalıktan yemekte yapamadığım için omlet yapıp yedim.2 çatal helva.1dilim ekmek. Akşam:Tavuk sote,bol salata,4 kaşık pilav okulda:diyete başladığimdan beri ilk defa tost yedim(suçlu ayağa kalk,söz bir daha yapmıyacağım(

Bence 7 den sonra hiç bişey yemesen daha iyi olur, ben yemiyorum valla diğer kızlar da öyle biliyorum ,belki 1 tane meyva yiyen vardır :)))

Bende genelde 7 den sonra birşey yemiyorum ama akşam az yemişsem bazen kendimi durduracak kadar yediğim oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…