hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

tamam olur :) ben yine yedıklerımı yaptıklarımı paylasırım , pazar listeye eklersiniz. ne kadar oldu siz baslayalı

bugün sabah kalkınca 1 elma yedim. kahvaltıda patates, peynir, 1 zeytin, 1 dilim kurutulmuş ekmek yedım ve şekersiz çay içtim.

ıspanak ve spagetti yapacağım akşama.sossuz yiyeceğim.ekmek yemeyeceğim.zaten akşam yemeğini 5te yiyorum. Yemesem mi bilemedimkarar veremiyorum sizce sossuz ekmek yerine spagetti makarna yenirmi:44::44::44::44:

ye canım o kadar da sıkma kendini ama ölüçülü ye mesela dün kayınvaldemde herkes tabak tabak makarna yedi ben haslanınca ıcınden 2 kasık koydum tabagıma daha sonra yagladılar kendılerının kini boylece bende yagsız yedım hemde az yedım.
bir de benim evde kepekli makarnam var o da harıka oluyor yapıp sonra yerken zeytın yagı dokuyorum azcık .ıspanak baya yersın boylece makarnaya mıdende yer kalmamıs olur az yersın :) ama ye cunku ınsanın ıcınde kalınca dıyetı bıraktıgı an bırden saldırıyor valla ben oyle oluyorum mesela baklava ve yas pasta ıcın ölüyorum şu an ama hıc yemıyorum ALLAH sonumu hayretsin :)

sabah ;
1 kase yogurt
sekersiz cay
yarım litre su
ara;
1 avuc beyaz leblebi
nescafe
öğle;
yarım mercımek corbası
2 kasık patates puresi- ustune biraz et sote
marul salatası
2 top brokoli
1 bardak ayran

bu akşam evdeyim sadece yogurt yemeyi durunuyorum inş.

ıspanak ve spagetti yapacağım akşama.sossuz yiyeceğim.ekmek yemeyeceğim.zaten akşam yemeğini 5te yiyorum. Yemesem mi bilemedimkarar veremiyorum sizce sossuz ekmek yerine spagetti makarna yenirmi:44::44::44::44:

teşekkür ederim kızlar tüm hastalara rabbim acil şifalar versin

spagetti yerine yumurtalı ıspanak yiyebilirsin çok doyurucu oluyor bence canım

porsıyonların küçük olduğu için güzel menü Yemeği yerken fazla kaçırmamak en güzeli midede küçülüyo belli bi zaman sonra daha kolay doğduğunu hissediyo insan

porsıyonların küçük olduğu için güzel menü Yemeği yerken fazla kaçırmamak en güzeli midede küçülüyo belli bi zaman sonra daha kolay doğduğunu hissediyo insan

geçen gun melikenin gönderdiği linklerden birinde ayca kayaydı sanırım onun konuşması dikkatimi çekti o yuzden cesıtlılığı artırıp mıdeyı sısırmeden cok asırı doydum hıssı vermeye calısıyorum kendıme canım. herseyden az az yersenız ayy ne cok yedım ne doydum dıyormus ınsan beynı o yuzden cabuk da acıkmıyormus.ve kendını psikolojık olarak cok yedım diye sartlıyormus. artık herseyden 1-2 catal alarak yetınmeyı ogrenıyorum sanırım ama mesela yemekte tatlı yas pasta vardı ıcımde n onu ne kadar arzulasam da 1 catal bıle almadım hıcc tepsıme almadım bıle aman neme lazım sonra 1 catal 1 catal dıye koca dılımı bıtırmeyeyım bu hafta kararlıyım 1 kılo gıdecek ıns artık 64-65 ı gormek ıstıyorum cakıldım kaldım 68 lı kılolara.

katılıyorum canım öğlen yumurtalı ıspanak az salata az yoğut yedim yemeğe başlarken 1 lokma ekmek alıp yavaş yavaş ciğniyorum ve yemeğe başlıyordum artık ekmek yemesem bile aramıyorum küçük porsiyonla doyabliyorum

Canim sizi girip takip ediyorumda ben kendimi bir turlu toplayamadim. Diyetten sıkıldım. Ama toparlanip araniza en kisa surede döneceğim.

Burada sanırım 7 kilo kadar verdim.önemli olan diyeti yapamayacağım artık derken yazdıklarıınızı okuyorum.çok sıkılırsak yarışma şeklini beraber değiştiriyoruz .iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…