hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Melike bugün benden hayır yok,hastayım.Bütünvücudum kırılıyor,spor yapamadım.Menüme gelince: sabah:küçük bir tost,salatalık,3 zeytın,çay ara:1 paket eti form öğlen:1 kase yoğurt çorbası,karnıbahar,1dilim ekmek ara:beyaz leblebi,1 elma, muz akşam:öğlenle aynı ,1portakal ,1mandalin. Meyveyi biraz fazla yedim,kendimi toplamak için.Umarım düzelirimde spora devam ederim

Yaptığınız kalorisi düşük yemekleri bizimle paylaşın kızlar.kalorisi düşük doyurucu ve sağlıklı beslenelim.

daha önce yazmıştım sanırım karnıbahar + brokoli +havuç+kabak +soğanı ceviz büyüklüğünde doğrayıp 1 kaşık yağ ekliyorum, 2-3 diş sarımsakta ekliyorum, haşlıyorum lokum gibi oluyor. akşamları üstüne yoğurt döküp yiyorum harika oluyor.

artık pilava bile 2 kaşık kadar yağ atmaya başladım.

Jemi ve ilkay80 sizi bekliyorum

canim uyuyakalmisim:))
menüm kahvalti klasik 1kk.peynir 5zeytin domates salatalik 1nescafeşekersiz
ara bir elma yarim bardak süt
öğlen yarim ispanalkli börek bir elmali kurabiye küçük çay
aksam zeytinyagli pirasa yoğurt salata

su 1.5 litre az oldu biraz
1maden suyu
bitki caylari
spor kendi sporumu 2kezyapabildim daha 2 kez daha yapmaliyim en az
ceza sporumu 1saat yürüyüş olarak yaptim

Bugün sporumu da yaptım :) şimdi yatıyorum gönül rahatlığıyla. Bugün görümcem abla sen baya kilo verdin dedi ben de dur bu daha hic birsey senin söze kadar 60 a düşeceğim inş dedim

geçmiş olsun canım kendini toparla sen önce

günaydın kızceler,

dün gece cezam olan 45 dk süporumu yaptım, kaldı 75 dk. onuda yapacam inşallah.

sabah 3 bardak limonlu suyumu içtim
iş yerinde 1 ad. haşlanmış yumurta yedim + 2 şekerli çay
öplen elma, mandalina, portakal yemeyi düşünüyorum
akşamda kıymalı karnıbahar + 3 kaşık burgul pilavım var yanımda işten çıkmadan onu yiyeceğim, bu kadar
gece 1 bardak süt + 1-2 pisküvi kaçırabilirim yanında

1 saat yürüyüş yapacağım öğle arasında
2 litrede su içeceğim (1 litresini içtim bile)

ıspanak ve spagetti yapacağım akşama.sossuz yiyeceğim.ekmek yemeyeceğim.zaten akşam yemeğini 5te yiyorum. Yemesem mi bilemedimkarar veremiyorum sizce sossuz ekmek yerine spagetti makarna yenirmi:44::44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…