hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ben bu sabah yarım yufka+yarım kibrit kutusu peynir+1 tatlı kaşığı yağdan oluşan gözleme yedim+şekersiz çay içtim.öğLen için dilim ekmek 1 kase yoğurt düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet canim maalesef spora alışıyor vücut bende bu hafta hic yapmadim hastanedede hep hareketsiziz o yuzden cok yavas gidiyor bu hafta ceza beni bekliyor

bende bu hafta zumba yapamadım hatta mekik bile yapmadım, sadece yürüyüş yapıyorum. malum dönemden dolayıda çok kaçırdım beni feci bir ceza bekliyor, geçen haftaki kilomu görürsem iyidir.

ben bu sabah yarım yufka+yarım kibrit kutusu peynir+1 tatlı kaşığı yağdan oluşan gözleme yedim+şekersiz çay içtim.öğlen için dilim ekmek 1 kase yoğurt düşünüyorum
dün akşam 3 yk kuru fasulye etsiz biraz salata yedim akşam spor yapamadım mıgrenim tuttu bide ishal oldum felaket bi geceydi

bu sabah 1 yarım kase yoğurt 1 avuç beyaz leblebi 1 bardak çaykur elma aromalı yeşil çay içtim

herkese hayırlı cumalar az kalorili günler

gerçekten uygulanabilir bi diyet aşağı yukarı benim uyguladığım diyette bu şekilde

öğle yemeğim aslında kendime ödül verdim diyeyim 1 adet tavuk döner dürüm +ayran yedim :26:

Artk akşamı hafif atlatırsam dengelerim inşallah

Teşekkürler canım ay bi türlü birinci olamadım.inşallah bu hafta birinci olmayı çook istiyorum:))

Melike özelden yazarak ayrılmamı istediğin için yazmaya devam ediyorum.1.kuralı tekrar düşünmeni rica edicem:)Ama yanlış anlaşılmasın pes etmek yok,kaplumbağa hızında da olsa bu kiloları vereceğim.Bu arada yaşlarınız kaç kızlar,benimki 38,belki de en büyünüzümdür.35 den sonra metobolizma hızı düşüyormuş.Bahanemi arıyorum ne:)Ama asıl suçumu itiraf edeyim.Diyete başladığımdan beri ilk defa bu haftayı sporsuz geçirdim.Ama bugün kendime söz verdim,başlıyorum.Ne yaptığıma gelince genelde leslie,nordic walker spor aletiyle çalışma ve mekik aletiyle çalışma.Bel fıtığım var mekik aletinde tereddüt etmiştim ama çok şükür sıkıntı olmadı.Herkese bol sporlu günler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…