hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

bende hergun gun arasında sureklı tartıdayım
aslında yanlış haftada 1 kez tartılmak en ıyısı de
yınede sureklı kendımı tartıda buluyorum
melıke bu işe de bir el atsana
ceza olsa onada cıkmam

melike kendi tartısının pilini bitirdi yeniledi.en büyük hatam aslında ama artık sadece sabahları tarılıyorum:KK15:

melike özelden yazarak ayrılmamı istediğin için yazmaya devam ediyorum.1.kuralı tekrar düşünmeni rica edicem:)ama yanlış anlaşılmasın pes etmek yok,kaplumbağa hızında da olsa bu kiloları vereceğim.bu arada yaşlarınız kaç kızlar,benimki 38,belki de en büyünüzümdür.35 den sonra metobolizma hızı düşüyormuş.bahanemi arıyorum ne:)ama asıl suçumu itiraf edeyim.diyete başladığımdan beri ilk defa bu haftayı sporsuz geçirdim.ama bugün kendime söz verdim,başlıyorum.ne yaptığıma gelince genelde leslie,nordic walker spor aletiyle çalışma ve mekik aletiyle çalışma.bel fıtığım var mekik aletinde tereddüt etmiştim ama çok şükür sıkıntı olmadı.herkese bol sporlu günler...

dizi ağrıyan menisküsü veya şüphesi olan lütfen leslie yapmasın bana 4 günlük zumbaya mal oldu.32 yaşındayıM tatlım kaçmak için fırsat arama 45 yaşında haftada 1 kilo verenler var.ceza olarak yaptıklarımız zaten sana ertesi hafta 1 kilo verdirir.seni gaza getirmek lazım anladım ben.bak bugün 50 dk zumba yptım benim kilomda bir bayana 800 -900 kalori civarı yaktırıyor mekik bana yasak kasık fıtığı ameliyatı oldum göbek fıtığı başlangıcım var anlayacağın sende benimle beraber kilo vereceksin.inatçıyımdır seni kaçsanda rahat bırakmam geri gelmek zorunda kalırsın.jemicim o kilolar ya gidecek ya gidecek öptüm canım.bir dahada gitmek lafını duymayım.:KK54:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar hergün mü tartılıyorsunuz yoksa haftada bir günmü:KK34:

Melike özelden yazarak ayrılmamı istediğin için yazmaya devam ediyorum.1.kuralı tekrar düşünmeni rica edicem:)Ama yanlış anlaşılmasın pes etmek yok,kaplumbağa hızında da olsa bu kiloları vereceğim.Bu arada yaşlarınız kaç kızlar,benimki 38,belki de en büyünüzümdür.35 den sonra metobolizma hızı düşüyormuş.Bahanemi arıyorum ne:)Ama asıl suçumu itiraf edeyim.Diyete başladığımdan beri ilk defa bu haftayı sporsuz geçirdim.Ama bugün kendime söz verdim,başlıyorum.Ne yaptığıma gelince genelde leslie,nordic walker spor aletiyle çalışma ve mekik aletiyle çalışma.Bel fıtığım var mekik aletinde tereddüt etmiştim ama çok şükür sıkıntı olmadı.Herkese bol sporlu günler...

benimde yaşım 31 belli yaşlardan sonra zor veriliyor ama
ya verecez ya verecez kendimiz için

merhaba kızlar ben de katılmak istiyorum nefret ediyoerum diyetten keşke herşeyi yiyip kilo alamasaydım
en nefret ettiğim insan tipleri yiyorum yiyorum kilo alamıyorum diyen insanlar.
benim düğünüm var bu arada ozamana kadar vermem gerekiyor 12 kilo verdim en son 84 olmuştum ama son 1 haftada gelinlik stresiyle sanırrım son 2-3 kiloyu geri aldım :KK43: ben streste kilo alanlardanım kendimi yemeğe verenlerdenim .
boyum 1.60 kilomu suan bilmiyorum
çağrı merkezinde calışıyorum hareket yok yani sporuda bıraktım :KK43:

merhaba kızlar ben de katılmak istiyorum nefret ediyoerum diyetten keşke herşeyi yiyip kilo alamasaydım
en nefret ettiğim insan tipleri yiyorum yiyorum kilo alamıyorum diyen insanlar.
Benim düğünüm var bu arada ozamana kadar vermem gerekiyor 12 kilo verdim en son 84 olmuştum ama son 1 haftada gelinlik stresiyle sanırrım son 2-3 kiloyu geri aldım :KK43: ben streste kilo alanlardanım kendimi yemeğe verenlerdenim .
Boyum 1.60 kilomu suan bilmiyorum
çağrı merkezinde calışıyorum hareket yok yani sporuda bıraktım :KK43:

hoşgeldin canım önce bir sakin ol.sonra diyet değil biz hatalarımızı düzeltiyoruz verdikten sonra her önümüze geleni yemeyeceğiz yani.mutlaka diyetisyene gir kan tahlili yaptır.düğünün ne zaman bu arada.sporada yeniden başla sadece gelinlik için değil ilerde bu hızla gidersen 130 kilo olacağın için önceki yazdıklarımızı özellikle ilk sayfaları gözden geçir.streste yemeğe saldırma kendini mutlu edecek birşey bul :KK53:

hoşgeldin canım önce bir sakin ol.sonra diyet değil biz hatalarımızı düzeltiyoruz verdikten sonra her önümüze geleni yemeyeceğiz yani.mutlaka diyetisyene gir kan tahlili yaptır.düğünün ne zaman bu arada.sporada yeniden başla sadece gelinlik için değil ilerde bu hızla gidersen 130 kilo olacağın için önceki yazdıklarımızı özellikle ilk sayfaları gözden geçir.streste yemeğe saldırma kendini mutlu edecek birşey bul :KK53:

artık hiç bir şeye vakit ayıramayacağım malesefb :KK43:20 nisanda nikahım düğünüm haziranda olacak ama nikahta da gelinlik giyecek oldum son anda böyle olunca tutuştum modelimi diktirmek için gelinlikçi arıyorum deli gibi :KK43: nikahtan sonraya kaldı herşey artık :KK43:

dizi ağrıyan menisküsü veya şüphesi olan lütfen leslie yapmasın bana 4 günlük zumbaya mal oldu.32 yaşındayıM tatlım kaçmak için fırsat arama 45 yaşında haftada 1 kilo verenler var.ceza olarak yaptıklarımız zaten sana ertesi hafta 1 kilo verdirir.seni gaza getirmek lazım anladım ben.bak bugün 50 dk zumba yptım benim kilomda bir bayana 800 -900 kalori civarı yaktırıyor mekik bana yasak kasık fıtığı ameliyatı oldum göbek fıtığı başlangıcım var anlayacağın sende benimle beraber kilo vereceksin.inatçıyımdır seni kaçsanda rahat bırakmam geri gelmek zorunda kalırsın.jemicim o kilolar ya gidecek ya gidecek öptüm canım.bir dahada gitmek lafını duymayım.:KK54:

Melikecim desteğin için çok teşekkür ederim.Bende bundan sonra daha çok gayret göstereceğim.Söz gitmek yok.İyi ki varsın:)

Bende 37 yaşındayım yirmi yaşlardaki kadar kolay olmuyor tabikii ama yeterki istemek gerekiyor beyinde bitirmeli sonra gitsin kîlolar
Ben pazardan pazara tartılıyorum kızım ise günde üç defa herkesin alışkanlığına ,kurduğu düzene göre değişiyor .yeterki verelim kiloları takılmayın stres yapmayın :)))

Bende 23 yaşındayım:))Bugün sabahtan beri kalori yakıyorum.Önce sabah 50 dk yürüyüş, sonra ev temizliği sil süpür vee zumba en harikası :KK66: kesinlikle en çok kalori yaktıran zumbadır.valla su gibi oluyorum yaparken.Melike bizi zumba ile tanıştırdığın sana çoook teşekkür ederim:KK9:

Gunaydin kizlarrrr dün ne kadar çok paylaşım yapmışsınız oku oku bitiremedim masallah diyelim nazar değmesin. .. bende 33.5 yaşındayım ağustosta 34 olucam. Bugün spora başlıyorum insallah. hepimiz için mutlu güzel bir gün olsun. ..

Sabah :1yumurta 1 kibrit kutusu peynir 4 zeytin 2 dilim ekmek şekersiz çay içtim.
Bol yağ yakmalı az kalorili bir:KK16: Gün diliyorum.

Günaydın herkese,yeniden motive oldum.Dün kısa bir ara verdiğim sporuma geri döndüm.Sporsuz olmuyor.Spor yapmak endorfin hormonunu açığa çıkardığı için insanı mutlu ediyor.Tıpkı çikolata yemek gibi:)Evet bu haftayı kötü geçirdim.Bazı özel sorunlarım vardı ama çok şükür aştım.Ama diyeti bırakmak aklımdan geçmedi.Evet bu hafta yerimde saydım.Ama önümüzdeki hafta sizlerinde desteğiyle yeniden yoluma devam ediyorum.Uzun bir yol bu arada dış etkenlerden de motivasyon düşebiliyor ama PES ETMEK YOK.Birde defter tutmaya karar verdim.Her gün yediğimi içtiğimi,sporumu yazıcam Size de tavsiye ederim.Daha önce yapmıştım çok faydası oluyor.Herkese iyi hafta sonları...

X