hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

arkadaşlar kurallar hakkındaki yorumlarınızı bekiyorum

Günaydın bence bu işi daha ciddi yapmamızı sağlayacak gayet güzel kurallar :) ben 66 kiloyum 65 olmak için çabalıyorum ( yazmamıştım yazayım bari ) inşallah ceza almam bakalım bu hafta 2 gün spor yaptım pazara kadar da yapmayı düşünüyorum herkese az kalorili günler:)))

1) pazar günü bildirimleri, topiğe mi yapılacak yoksa özel mesajla size mi?
2) menümüzü her gün topikte paylaşacak mıyız?
3) ceza alırsak, cezayı hemen o gün mü yapmamız gerek, yoksa o hafta içerisinde mi? (ben sporu sadece spor salonunda yapabileceğim, o yüzden ceza alırsam aldığım gün değil, spora gittiğim gün ekstra yapabilirim programımın dışında)

benim aklıma takılanlar bunlar

pazar günü saat 16 ya kadar topikte yayınlayacaksınız kilolarınızı.ceza alanlar menüsünü burada paylaşmak zorunda ayrıyetten isteyenlerde yazabilecek.ceza alınca önümüzdeki hafta hergün aldığınız miktar kadar spor yapacaksınız.spor salonuna gitmediğiniz gün yürüyüş yapabilirsiniz yada vereceğim dediğiniz kiloyu verirsiniz böyle bir problem kalmaz.

haftanın 4 ya da 5 günü işten sonra spora gideceğim zaten, haftasonları da yoğun olauyorum genelde. o yüzden ceza alırsam (ki alacağımı sanmıyorum inşallah ) ceza süremi spor salonuna gittiğim gün fazladan kalarak çıkartırım aradan :)

ben geçen pazar gecesi kilomu yazarak giriş yapmıştım topiğ, şu an yarışmaya dahilimdir heralde değil mi?

kızlar:)))Bi konu da fikrinizi almak istiyorum kullanan ya da daha önce araştıran var mı acaba.Şu sauna eşofmanları hakkında bi bilginiz var mı?Artık sabahları yürüyüşe başladım ya, zayıflamaya daha mı çok etkisi olur acaba?Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

1,5 kilo tamami kilo degil aslinda onceleri yemeyip bianda cok yediginde vucut suyun bir kismini da tutuyor o gun

Canım çok sağol inşallah daha iyi olacak dün diyetisyene gidebildin mi
evet dundu bugun gidebildim ama
1.5 kg vermisim bu 2 haftada daha cok azmettim insallah
senin ne zamandi
melikede baslamisti onun

bende merak ediyorum aslinda mantigim ise yarar diyor ama bilmiyorum cevabi

caım gerçekten olması gerektiği gibi ciddi kurallar
sabah
1 domates
1 salatalık
1 dilim tam bugday ekmeği
yarım kase yoğurt

öğle
1 porsiyon(5 adet) izmir köfte
3 yemek kaşığı bulgur pilavi
yarım kase yoğurt

Cezamı yürüyüş yaparak fazladan ev işi yaparak tamamladım akşam 50 dk zumbaya 10 dk daha ilava yaptım

ben 5 sene önce sauna kemerini kullanmıştım gerçekten işe yarıyordu

çaykur elma aromalı yeşil çayımı içtim şu an hergün düzenli içmeye başladım lipton 5 i bir yerde ve lipton form çayını içiyorum dönüşümlü olarak işe yarıyorlar gibi 5 ayım var en az 10 kg vermem lazım yeini yaşıma zayıf olarak girmek istiyorum

Melike şu senin mağazaları gezip hırs yapma konusu bugün bende de işe yaradı.Aslında normalde 42 giyiyordum bugün 40 beden bi pardesü denedim ve cuk diye oturdu valla çok mutlu oldum Ama begendigim modelin 38 bedeni vardı onu da giydim tabi düğmeler açık kaldı )Olsun yine de moral bozmak yok! tabi daha da hırslandım böyle olunca

Melike benim 1. Kurala uymam zor genelde yarım ile 1 kilo arasında veriyorum,nasıl yarışa katılma bu dersen daha önce yazdığım gibi ben önüme 1 sene hedefi koydum.Sizin gibi fazla veremiyorum.Kendimi zorlarsamda sıkılıp bırakabiliyorum.O zaman aramızdan ayrıl dersen ona da saygı duyarım

bugünkü menüm

Kahvaltı: 1 dilim tahıllı ekmek, 1 ad. üçgen peynir, 2 zeytin, 1 çay bardağı şekersiz çay
Ara: 1 kupa neskafe, 3 kuru kayısı, 3 ceviz
Öğlen: 1 kepçe yayla çorbası, 1 porsiyon patatesli tavuk yemeği (patateslerini yemedim), 4 y. k. yoğurt, yarım porsiyon salata, 2 dilim tahıllı ekmek
Ara: 1 adet galeta, 1 çay bardağı şekersiz çay
Akşam: 1 kase ezogelin çorbası, 5 y.k. taze fasulye, 2 y. k. makarna

saat 8'de bir elma yiyeceğim, saat 10'da yeşil çay içeceğim

Bende mağazaları dolaştım S M bedenlerden oluşan bir iki bişey aldım çok mutluyum daha çokk şey almak istiyorum birazdaha kilo veriyim diye bekliyorum ( elim ilk önce L XL gidiyor 4 beden de alıp giriyorum kabine) inşallah hepîmiz zayıflayıp çıtır oluruz:)))) bugün spor yapamıycam galîba bacaklarım ağrıdı dolaşmaktan . Ama dışarıdayken hiç birşey yemedim eve gelip salata ve ızgara tavuk yedim sizlerde çıkın dolaşın kendinizî daha iyi tutarsınız arkadaşlara katılıyorum:)

Oooo cok güzel...

Bende zayiflayana kadar hic birsey almayacağım insallah o zaman bütün kıyafetleri yenilemek gerekecek zaten:))

kızlar malum bugün kurtlar vadisi pusu günüm.polat vurulmuştu çatladım bütün hafta.oyüzden msjlarınıza cevap veremiyorum o saate kadar bir kaç işim var ama sizi merak ettim.hepinizi öptüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bende bu gruba katılmak istiyorum...kilom 63. boy 165 civarı...hedefim 56...kendimi elimden geldiğince kısmaya çalışıyorum fakat yinede veremiyorum...özellikle o arkadaş gezmeleri mahvediyor beni....birbirimize destek olalım ne olur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…