hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar sabah kahvaltıda degisiklik yaptım 1 kase yogurda yulaf koydum 1 elmayı minik minik doğrayıp azcık da tarcın sepeledim süper oldu denemenizi öneririm

Geçmiş olsun Allah şifalar versin :)

Günaydın:)))) Sabah kalkınca bi bardak ılık limonlu su ve ardından yürüyüş 45 dklık yürüyüşten sonra eve geldim.Şu an kahvaltı hazır eşim ve oğlumun uyanmasını bekliyorum.
Bu arada ilkaycım çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda iyileşir anneciğin.

günaydın.geçmiş olsun nasıl çıktı canım sonuçlar.:nazar:

Çok teşekkür ederim kizlar sonuçlar kötünün iyisi ameliyatla temizlendi cok şükürAllahim kimseye gostermesin zor bir doneme giriyoruz hicbir şeyi kafanıza takmayin üzmeyin kendinizi annemde coksessizdir hep icine atar bende öyleyim aslında...

Günaydın kızlar en çok kilo veren birinci olsun , ben 1 kilo vericem diyip kilo veren ceza almasın ne dersiniz?? Kilo veremiyen cezasını çeker :) benim fikrim böyle sizler ne düşünüyorsunuz ?

Bende bu fikire katılıyorum en çok kilo veren birinci olsun hedefini tutturan ceza almasın

slm kızlar, diyete tam gaz devam ama spor yapamıyacağım heralde oğluşum hasta, hiç ağlamayan çocuk ağlama krizlerine giriyor, ağlamayıda bilmiyor yoruyor kendini, inşallah gececek, izinliyim, uyuyor oğlum.

şu birincilik olayına geleyim, geçen hafta ilkkez çok kilo verdim birinci olmayı umuyordum ama durum değişti, ne kadersizim, bende haftanın birincisi olması tataftarıyım, gerçekten o iki tebrik bile beni motive edecekti, yada birinci olan arkadaşı tebrik etmekte iyi geliyor insana:KK19:

en sevmediğim şey mekik çekmek onuda yapmam lazım bel hattım kayboldu bana mekiği sevdiricek bişeyler söyleyin :KK43:

karın kaslarının yandığını hissetmek mekik yerine plates yapabilirsin ebru şallının göbek eritme videoları var "yanıyorsa yağların eriyordur devam" diyor insan motive oluyor resmen:KK54:

karın kaslarının yandığını hissetmek mekik yerine plates yapabilirsin ebru şallının göbek eritme videoları var "yanıyorsa yağların eriyordur devam" diyor insan motive oluyor resmen:KK54:

plates tek başına olmuyo öle şeylerki bari yavaştan yürüyüş yapim önce sonra spora gidiyim para verince mekik çekiyorum ben :)

ohh oğlumu uyuttum zumbamı yaptım duşumu da aldım Ama dinlenmeye vaktim olmadı maalesef Oğluşum hemen uyandı.Bugünü de kaçamaksız geçiricem diyodum ama komşuma gittim nescafe yaptı yapınca mecbur içmek zorunda kaldım.Neyse ki zumbadan önce içmiştim zumba yaparken yakmışımdır inşallah.:KK8:

Bugün 40 dk zumba yaptım.sonra oğlumla alışveriş merkezine gittim.13.30da bir girdim 16:00 da çıktım.eve gelincede yemek hazırladım şimdi oturdum.acep ne kadar kalori gitti benden.yorucu bir gündü aldığım sadece gecelik takım bana.zayıflamada gaza gelmek isteyen almak için değil görmek ve denemek için gezsin benden söylemesi acayip gaza geliyor insan.:KK24:

Kızlar oylamaya sunuyorum 1. Olsun diyenler olmasın diyenler bana özelden msj atsın takip edemiyorum fazla çünki.ben karışmıyorum karar ortak olsun.yarın sabah sonuçları oy kullanana sayısı isteyen istemeyen diye sabah açıklarım.burası hepimizin şimdi birincilik başlatırım bu sefer neden yaptın bu iyiydi diyecek olana da ses verme hakkı olsun.hepinizi kocaman öpüyorum.msjlarınızı bekliyorum:KK16:

Araya girmiş gibi oluyorum ama ben kendi çabalarımla 2 ay gibi bi sürede 10 kilo verdim.Bu aralar biraz boşladım.Bu sebeple yol arkadaşları arıyorumm:KK43:((((

Araya girmiş gibi oluyorum ama ben kendi çabalarımla 2 ay gibi bi sürede 10 kilo verdim.Bu aralar biraz boşladım.Bu sebeple yol arkadaşları arıyorumm:KK43:((((

arkadaşım hoşgeldin, burda herkez kendi çabasıyla bişeyler yapıyor, amacımız motive etmek birbirimizi, gün içinde yediklerini musait olduğunda yazarsın, pazarda tartılınca kilonu ve gelecek pazara kadar vermek istediğin kiloyu yazacaksın, veremediğin her 100 gr kilo için ceza var geçmişi biraz okursan anlarsın, umarım biz sana sende bize ydalı olursun :KK66:

slm kızlar, diyete tam gaz devam ama spor yapamıyacağım heralde oğluşum hasta, hiç ağlamayan çocuk ağlama krizlerine giriyor, ağlamayıda bilmiyor yoruyor kendini, inşallah gececek, izinliyim, uyuyor oğlum.

şu birincilik olayına geleyim, geçen hafta ilkkez çok kilo verdim birinci olmayı umuyordum ama durum değişti, ne kadersizim, bende haftanın birincisi olması tataftarıyım, gerçekten o iki tebrik bile beni motive edecekti, yada birinci olan arkadaşı tebrik etmekte iyi geliyor insana:KK19:

Canım seni tebrik ediyorum inşallah devamı gelir...

arkadaşım hoşgeldin, burda herkez kendi çabasıyla bişeyler yapıyor, amacımız motive etmek birbirimizi, gün içinde yediklerini musait olduğunda yazarsın, pazarda tartılınca kilonu ve gelecek pazara kadar vermek istediğin kiloyu yazacaksın, veremediğin her 100 gr kilo için ceza var geçmişi biraz okursan anlarsın, umarım biz sana sende bize ydalı olursun :KK66:

Hoşbulduk canım.Tamam bana uyar hırs yapmam lazım yoksa başka türlü olmuyo zaten.Şu an 68 kiloyum pazar gününe kadar 67 leri görürüm inş:))

X