hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ben gül kaynağın 10 altın kuralıyla 10 kilo verdim bu aralar dikkat edemiyorum o yüzden biraz kilo aldım.Ama yine Gül kaynağın dedikleriyle zayıflamaya devam edeceğim. 10 altın kuralı işe yarıyor kızlar karbonatlı su içmiyorum sadece

1)vermek istenen kilo 1 ve 3 kilo aralığında olacak
2)pazar günü en geç saat 16 da kilo bildirimi yapmayan o hafta bizimle olmayacak.(olağan dışı durumu olan arkadaşımız 1 gün önce özel msj atacak yada saat akşam 21 e kadar kilosunu bana özel msjla atacak o saatte tablo yayınlanacak)
3)hafta içi bende varım diyen arkadaşlarımız bizi takip edecek ama o hafta bizimle yarışmayacak pazar günü aramıza katılacak.
4)pazar günü kilo bildirimi yaparken şu kiloyla bu haftaya başladım şu kadar iddea ettim ve şu kadar verdim diyerek açık bir şekilde yazılacak.
5)tablo yapılacak en çok kilo verenden en az verene doğru gidecek.kaçıncı olduğumuz bilinecek
6)ceza alanlar ayrı bir tabloda az dan çoğa gidecek
7)topiğimize sahip çıkacağız son dönemde 2. sayfaya düşmeye başladık.arada bir girip yazı yazacağız.
8)ceza alan arkadaşlar akşam saat 21 e kadar ogün yaptıkları ceza sporunu yaptıklarını bildirecek ek olarak akşama kadar yediklerini yazacak yazmayan arkadaşlar önce uyarılacak devam ederse topiğimizden uzaklaşacaklar.
9)arkadaşlar topiğimizi yükseltmek için cevap verceğiz soru soracağız ve beğeni yapacağız.
10)bu kilolar ya gidecek ya gidecek :)
:126:

arkadaşlar kurallar hakkındaki yorumlarınızı bekiyorum

Canım kurallar çok güzel çok teşekkürler vakit ayırıp bunları yazmışsın.Ama ilk maddede vermek istenilen kilo 1 ile 3 kilo arasında olacak demişsin ya, inan ki ben diyete başladığım ilk hafta bile en fazla 1.300 vermiştim. e şimdi neredeyse iki ay oluyo tabi bi de bunun duraklama dönemi de var(çok şükür ki atlattım)Bu nedenle diyorum ki en azından bir yerine yarım kilo mu olsa acaba?

biraz daha sıkarsın cezalarda etkiler kalorilerini bence.aynı yerde durma zamanı değil kilo verme zamanı.duraklamaları geçip asıl diyete gelemeyen arkadaşlara gaz lazım bence.

canim oyle guzel yazmissinki ama bu kadari senin icin zorlayici olacak zamanim olsaydi yardim ederdim tekrar tekrar tesekkurler
menuleri hepimizmi yazacagiz yoksa o hafta ceza alanlarmi

Günaydın arkadaşlar pazardan beri spor yapamiyorum aslında birşey de yiyemiyordum ama olmuyor dün akşam bir yedim hepsinin acısını çıkarttım sanki şu an canım çok sıkkın bir günde tartida 1.5 kilo fazla geldim maalesef sporsuz olmuyor ve düzensiz beslenmeyle kilo verilmiyor bu hafta hedefime ulasmak çok zor ama pes etmiyorum zorlayacagim kendimi...
Bu arada dün 88.1 dim bugün 89.6 geldim(

Son düzenleme:

melikecim harikasın, çoktan aza sıralama fikri çok hoşuma gitti, birinci olmak güzel olacak olamasakda liste altında kalmamak için çabalıyağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…