hadi sorgulayalım...sorgulayalım ki daha az yanılalım...

Neler olmuş dün ya, neler kaçırmışsım ben....

Bu kadar neden üzülüyorsunuz onu anlamadım.....

Şükredin ki geçrek yüzünü anladınız, ya daha fazla üzülseydiniz....

üzülmeyin ya.... Çok üzgünüm çoook

Açıkcası bende ne olduğunu anlamıyorum... KK da çok sevdiğim insanlar var.
Bazılarının canı sıkkınsa, üzgünse üzülüyorum... Bazılarının iyi haberini alıp mutlu oluyorum. Birkaç kişi ile özelde de görüşüyorum. . Sorunlarımı anlattıklarım da var, anlatmıyor olsam dahi gerekirse anlatacaklarımda var....Ama kk daki kimse beni bu şekilde yıkamaz.

Geçen ay, aynı beşikte uyuduğum, ilkokul, ortaokul, okul öncesi, lise dahil hiç ayrılmadığım,gecenin 2 si 3 ü demeden aradığım, eşiyle tartıştığında sabahın 4 ünde gelen telefondan hemen sonra kapısına koştuğum canımı hayatımdan çıkardım....Öyleki başkalarının dostluklarını küçümsememe neden olan bir dostluktu...

Neden anlattığıma gelince gerçekte bile bunlar yaşanırken, sanal ortamda hiç hayal kırıklığı yaşanmayacağını düşünmek şaşırtıcı aslına bakarsan Bety...
Bu sebeple temkinli olmak ve hemen prim vermemek gerekiyor.
( Geçen hafta itirafta bulunan arkadaşa hemen kucak açılmasının sonucunu gördük...)
T

Konu bizim sandığımız gibi KK daki sanal arkadaşlıklarla alakalı değil..

Laale, KK da tanışıp, reele gerçek dostluk olarak taşıdığı birisinden bayağı sağlam bir kazık yemiş..

Tabii ki dün de aklıma geldi bu ama dedim ki; ''yok canım reel KK daki arkadaşlarından değildir kazık atan..Sanal KK dandır'' ama değil..
Burası kesin..

Gerçekten üzücü, yıkıcı...Anlamış olman da iyi birşey ama..Bazen tesadüfen bazen de, dışardan izleyenlerin uyarıları ile ama bir şekilde, insanları tanıyoruz işte..

Serdar Ortaç ın bir şarkısı aklıma geldi son zamanlarda dilime dolanan;

Hayat, beni neden yoruyosun?

benim için değer verdiklerim derdimi paylaştığım insanlar sınırlıdır
çok fazla kimseyi tanımam da çabuk kaynaşan bir yapım yok çünkü
ama şunu diyebilirim değer verdiklerim insanlardan hiç biri beni yanıltmadı:lepi:
üzmedi ,verdiğim değeri boşa çıkarmadı bu yüzdende mutluyum Allah bozmasın coksekeriremsu

aslında deşifre edilmesi mi gerekiyor acaba .....
böyle düşünüp yine böyle davrananlara ders olsun da doğru olsunlar diye...
işte boşuna dememişler...iyilik yap,kötülük bul.....

çirkinbetty ,konuyla belki ilgisi yok. kızmazsan bir arkadaştan özür dilemek istiyorum. sanırım onu yanliş anladım. benimle alay ettiğini sandım. ve kırıcı oldum. şimdi anlıyorum ki yanlış anlamışım. hep benim bu alınganlığımdan oluyor. herşeye alınıyorum. Sefamolsun, seni kırdım. çok özür dilerim. seni yanlış anladım. kusura bakma.

aa hangi konu acaba sadece başlığını verebilirmisin yasakmı bilmiyorum noldu sonunda merak ettim açıkçası

eloşum...canım...haklısın...tabiki haklısın...hayal kırıklığı olabilir...
takıldığım şu...benim hayal kırıklığı yaşadığım insanlar için hep uyarılmışımdır...ben dikkat etmemişimdir...iyidir demişimdir...sonra görmüşümdür gerçek yüzlerini...ki bu çok azdır...
burda ben uyarmaya kalksam belki de bana inanmaz kimse...bu yüzden bu kadar inanamadım anladın mı...

Son düzenleme:

haklısın belkide canım inanmayız biz o anda iyi taraftan baktığımız için.........

ancak darbe yersek aklımız başımıza gelirde haklıymışsın betty deriz

konuyu tam olarak bilmiyorum ama yorum yapmadan da geçemedim. kendinize hiç kızmayın bunun sizle bir alakası yok. sorun iyi niyeti suistimal edenlerde. sizin yerinizde kim olsa aynı şeyi yapardı, karşınızdaki insan o kadar iyi oyuncuymuş ki bazı şeylere inandırmış. yalancının mumu yatsıya kadar yandı ve ortaya çıktı. ne oldu peki sadece kendini kandırdı ve bu kadar zaman herşeyine destek olan arkadaşlarını kaybetti.

karşımızdakini kendimiz gibi gördüğümüz için bu kadar kırılıyoruz, yeri geliyor hiçbirşeyi konduramıyoruz o asla yapmaz diyoruz. reel hayatta da çoğumuzun başına geliyor kazığı yediğimizde kafamıza dank ediyor. 20 yıllık arkadaşından kazığın en büyüğünü yemiş biri olarak konuşuyorum. hiç üzülmedim geç de olsa hata yaptığımı anladım ve hemen uzaklaştım.

hiç üzülmeyin her kimse bu kadar hayal kırıklığına uğratan; kendi derdine yansın sizin gibi mükemmel insanları kaybettiği içina.s.

Seni uyarmayı ben de istemiştim aslında....O malum şahısla ilgili ama haddim olmadığını düşünerek vazgeçmiştim. Ama benim bahsettiğim kişi şu anki konunun sebebi olan kişi değil. Zaten kim olduğunuda bilmiyorum. Yorumlardan, tarzından bir insanın ne olduğu aşağı yukarı anlaşılıyor aslında. İstesem okadar çok isim verebilirim ki asla muhatap olmayacağım kişiler listesi diye. Onların kendi fikirleri olduğuna bile inanmıyorum.
Uzak duruyorum zaten...
Eğer kendini çok güzel saklamışsa, okadar iyi oyanmışsa ona yapacak brişey yok.
İllaki bir yerden falso verecektir, - Ki vermişde işte, vermişki anlamışsınız...
Bukadar üzülmemek gerek yinede, değer mi diye düşünmeli önce...
İnşallah birdaha yaşamazsınız....Şeniz

Canım...
Sen beni sevdiğinden işte sana öyle geliyor..:1hug:
Yoksa öyle mükemmel kadınım,süperim ben demiyorum..
Zaten öyle olsaydım bu kadar yanılmazdım di mi?benneyaptımki
Daha dikkatli olurdum arkadaş seçimlerimde,dertlerini kendi derdim gibi bilmezdim di mi?
Onlar belki de daha iyi çözdüler beni ki bu halimi çok iyi değerlendirdiler..
Şimdi ben sıkıntıdayken,benim yüzümü güldürme imkanları onların elindeyken meğer onlar başka planlar peşindeymiş,bunu görünce gözüm açıldı işte..gamyoncuiremsu

Bir de sen bana birisi için bir ikazda bulunsan seni dinlerim. Hemen silmem ama
temkinli olurum. Yani bana inanmazlar deme...Ben sana güvenecek olanlardanım...

tabiki hata yapıyoruz ben bunu hep söylüyorum...en yakın arkadaşım benim için aşk kelimesinin karşılığı olan adamı ayartmaya çalıştı...gözümün içine baka baka...bana seni seviyorum dediği gün evine koşmuştum oysa...boynuna sarılmıştım mutluluktan...ne oldu...1 haftada 7 kilo verdim aynı anda beş uçuk çıkardım...ve geçti...tabiki geçecek...
bu olayda sadece benim şaşkınlığımdır bukadar uzun süren...kendim bile zor inanışımdır...o yüzdendir bukadar yıkılmak belki...ve şükredişimdir aslında...iyi ki daha fazla bişey paylaşmamışım hayatıma dair...çünkü bizim için küçük olan ayrıntılar bazen usta ellerde kötü olabiliyor...

Elendracım,canım benim..
Üzülmeye değer mi demişsin ya!
Üzgün değil sinirliyim,öfkeliyim ben!
Ki kendileri bilmez ama ben bilirim bir de canlar bilir.
Benim sinirlenmem o kadar nadir olan bir durumdur ki.. Asıl bunu düşünmek gerek derim ben.. Beni bu hale nasıl koydular,aptal duruma düşürüp arkamdan güldüler ben burada emeğimin karşılığını beklerken..
İşte tüm bu güzel duygularımın biranda kararmasına değer bence! Kendi ruh sağlığım için bunu yapmak zorundayım..:tomato:
Ayıptır,günahtır..:1closedeyes:

Şahsen henüz hiç kimseye o kadar yakınlaşmadım, zaten üyeliğim da daha çok yeni sayılır.
Ama daha önceki tecrübelerime istinaden yakınlaşmak isteyeceğimi de sanmıyorum.
Giriyorum, okuyorum, aklımın yettiğince fikir veriyorum, yeri geliyor soruyorum ama o kadar.
Özelden görüşme kısmına hiç girmiyorum.
Ve zannediyorum bir daha üzülmemek adına hep de bu düzeyde kalacak.

hayatta hiçkimseye fazla güvenmeyin yoksa hayal kırıklıkları çok yaşarsınız...
hele hele kendiniz gibi görmeyin kimseyi çünkü kimse sen olamaz...
herkesten dost olmaz,dostta kolay bulunmaz...
hata yapa yapa,büyüye büyüye öğreneceğiz bunları ama kendimizi fazla üzmeden,yıpratmadan
lütfeennn....
sevgiler...

İlk geldiğim dönemde ben de hep öyle sanıyordum..
Kimseyle samimi olmam ki diyordum..
Siz başarabilirsiniz belki..
Ben yapamadım,o kadar çok sevdim ki burayı,bu insanları..
Arkadaşlarım gelmeyince özledim,merak ettim,hasta olunca,moralleri bozukken üzüldüm,bazen öyle anlar oldu ki gözyaşlarından mesaj yazamadım buraya..Onlar sevinçliyken en az onlar kadar havalara uçtum,beraber dualar ettik,şarkılar söyledik burada..
Bunu farkedenler işte ya canım oldu ya da canımı yaktı..

Sizi üzen kim ney bilmiyorum ama yazmadan yapamıcam :bbo:

İnsan gercek hayattada kime nasıl sığınacıgını bazen düşünür oldu...

Burda baya tetikde olmak lazım anlaşılan...:1closedeyes:

Umarım sizi üzen şahıs beter olur..Sİizin üzen bir olay varsada en kısa zamanda tatlıya baglanamsını dilerim :içelim:

Hayat kısa en ufak şeylerle veya sorunlarla kendimizi yıpratmıyalım.sorunları yıpratalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…