hadi sorgulayalım...sorgulayalım ki daha az yanılalım...

Neden hala insanları gaza getirmeye çalışıyosunuz ???
Size cevap vericekler ve sivrileceksiniz
Pes yani Pes vallahi

Bir kere şunu söyleyim
kimseye birilerinin üstünden sivrilmek gibi bi yorum yapamazsınız
Bu konunun amacını siz anladınız madem bizede anlatın
madem konunun amacı lale-mahbile değildi neden
sürekli imalarda bulunuldu sengözlerimebaksanab
Bu topic sayesinde hem lale hemde mahbile üzüldü
şimdi herkezde bi merak var bu topiğin amacı :uhm:
arada neler yaşandı madem bir topic açılıyor herşeyi anlatmalı
bu imalar neden benneyaptımki şimdi hem lalem hemde mahbile o kadar
incindi o kadar kırıldı ki :çok üzgünüm:
gerek varmıydı sizce :1ninca:Topiğin amacı madem lale-mahbile değildi
o zaman amacına uygun yazılacaktı herşey
bu topiğin amacı madem sorgulamak ben hiç imalarla
sorgulanan bi suçlu görmedim hayatımda sengözlerimebaksanab siz gördünüz demek :1closedeyes: ben en çok lalemin ve mahbilenin kırılmasına üzüldüm
çünkü benim en zor anımda yanımda olan insanlardan lale çok kırıldı
hele mahbile kız resmen ezildi büzüldü :çok üzgünüm:
ne suç işlemiş bilmeden dün bi sürü kişi yorum yaptı
asıl sivrilmek isteyenler dün hiç birşey bilmeden burada
bilmedikleri bir olay karşısında atıp tutanlardır :kahve:

dana bende sana lütfen lütfen diyeyim mi. lütfen.

Tartışmaktan kırıcı olmaktan hiç hoşlanmam
Pls dedin
Eyvallah başım üstüne ama
sende arkadaşına orta yol nasıl bulunur
İnsanlar birbirni incitmeden nasıl anlaşılır
onu ögret.

şimdi size kısa bir özet geçeyim...
konuyu açtım...çünkü üstüste yaşanan şeyler vardı...açıklama kısmı soru işareti yarattı diyorsanız eğer açıklamasaydım da nerden çıktı denilecekti...soru işareti yaratsın diye planlamadım...
lalenin yaşadığı sıkıntıyı ben biliyorum...ki laleyi çok iyi tanırım...özelini de bilirim özelimi de bilir...ama o rahatlasın diye bir konu açmadım...açmam da...çünkü o zaten bu amaçla bir konu açılmasını istemez...tanıyanlar zaten bilir...
isim istediniz vermedi...vermez...ama mahbile kendi adına karar verip gelip burda açıkladı...
konunun ne olduğunu bile bilmeden laleye laf atmaya başladınız...neye bu kadar yıprandığını bile bilmeden...ki ben herşeyini bilirim bu kadar üzüldüğünü görmemiştim...ama sonra farkettiniz ki laleye söylüyorsunuz bunları yok yapmayalım dediniz...sanırım benle uğraşmak daha kolaydı...önemli mi benim için...hayır...çünkü konum burada güvendiklerimizi sorgulamaktı...sorguladım...bana özelden gelip canım yanlış yaptın bu konuyu açmakla diyenler de, senin üzerinden oynuyorlar diyenler de...acitasyon kıvamına gelmesin bu konu diyenler de vardı...çok sevindim...belki ben onların bazıları daha önce farketmemiştim...ayıp etmişim...
ama sırf laleyi kaybetmekten korkup benim üzerimden kötü yorumlar yapanların bir çoğunu da farketmemiştim önceden...iyiki de etmemişim...
ben bu konu içerisinde görmek istediklerimi gördüm...almak istediklerimi aldım...
kimseye prim verecek değilim...alkış bekleyenler benden ve benim gibilerden alamayacaklar...
mahbile hakkında ise yorum yapmadım...çünkü gerçekten özel ve hassas bir konu...lale yarın burda olacak...isterse o bişeyler söyler...

burası iyice hesaplaşma arenasına dönmeye başladı tahrik amaçlı yazılar amacına ulaşıyor ne dersiniz herkes eteğindeki taşları döksünmü yoksa tahrik edilmesinmi

sen çok zengin olmalısınki beni haksız yere iki gün ağlatarak tamamiyle kaybettin

cok sukur öyleyim...hem sizin caniniz aglamak istemisse aglamissinizdir.buna karisma hak ve haddim yok... ( gunlukte yazdiginizi sanirim ne cabuk unuttunuz..hayret..neyse
konu zaten bu degil.)..

herzaman ki gibi sevgimle

İnanamıyoruum konu dahada işin içinden çıkılmaz halee geldii...
Bilerek mi yapılıyorrr bu?
Moderatörlerrr konu sorumluları nerdesinizz? Neden göz yumuyorsunuz...
Sanki herkesi birbirine sokmak için inadına açık tutuluyor!
Burda herkes giricek birbirine endişe ederken sinirlenmeye başladım ben ve birçok kişi eminim....
Hay allahhh kilitlenmedi gitti...

sanıyorum birkaç sayfa önce bu sorulara verdiğim cevabı görmediniz.

Lütfen tekrar bakın bakalım neden kilitlenmemiş.

Yetkimiz olsa amenna

Ama bukadar laf yediğimizden sonra berşule ablaya telefonla açıp çağırırım konuyu kilitlesin diye

ayy bu konuya hiç yorum yapmamıştım ama şunu söylemeden geçemeyeceğim
lale hiç bir zaman mahbile onu yaptı bunu yaptı demedi
isim verilmediki zatenbenneyaptımki

neyse sustum konu daha fazla uzamasın

üf aman her kafadan ayri bi ses anlayan anlamayanlara anlatsin

konu kapansın, arkadaşlar aralarında halletsinler diye herkes fikrini belirtmiş.bırakalım iki yetişkin gibi sorunları hallolsun. lütfen yapmayın arkadaşlar. kimin haklı kimin haksız olduğunu savunmak bize düşmez. biz 3. lere halt etmek düşer. uzatıpda olayları sen , ben meselesine çevirmeyelim. konu yine alıyo başını gidiyo....

konu kapanmadığı sürece kendinizi tutamayıp
yorum yapıyosunuz yani olay bu mudur?
kendi öz iradeniz yok mu !!
çok şaşırdım konu hakkında yorum yapmıycam
meğer herkes ne kdr meraklıymış eteğindeki taşları dökmeye
herkes selametle kalsın
konuyu silinmek üzere kilitliyorum

Son düzenleme:
X