Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

slm kızlar bende bugün başladım az önce kirazımı aldım marketten 1tabak yedim inşaallah dayanabilirim bugün başlamamın sakıncası yoktur umarım dün geç gördüm burayı anca bugün başladım benim kilom 87.80

canım fazla zorlama kendini 3 gün sonra diyet yapıcaz beraber ona katılırsın aç kalmadan yaparsın diyetini..
hangi diyet olcek bu şeker bende katılabilirim onada
evetmafoldumben bende akşam çok fena oldum başımın yarısı çok fena oldu..yattım erkenden ama gece zonklamaıyla uyandım şeytan dedi git çilingir sofrası kur ye..epey boğuştum o şeytanlalmaz: başka şeyler düşünmeye çabaladım ve öölece uymuşum..sabah kalktığımda geçmişti şükür

şeker ben pazartesi sabahı tartıldım tam 69 çıktım malum hafta sonu ve cuma epey abartmıştım...kiloyu 69 yazıver şeker
kızlar avatarımı değiştim oğluşumun resmini koydum nasıl oğluşum...
çok şekeeer..allah bağışlasın..[/I

dün bir saatlik sporumu yaptım cd den
bugün sabah da 90 dk lık yürüyüşümü yaptım..yeşil çayımı içtim döndüğümde..
kahvaltımdada yarım kilo kirazımı yedim..
açlığım yok ama halsizliğim var biraz..ama yürüyüş dönüşü tartıda gördüğüm rakam coşturdu beni..
dün gece az kalsın şeytana uyuyordum..ama uymadım ve tartı çok mutlu etti beniiii:lepi:

sihricim süper nerdeyse 3 kilo harika bir sonuç maşallah diyim

canım aynen benden de yarım kilo sadece, kirazı artık hiç yiyemiyorum nerdeyse aynı şekilde yeşil çayda bana bakıyor ben ona tek içebildiğim su

shulem 700gr. çok iyi bi sonuç tebrik ederim, hemde kilon çok az olmasına rağmen bravo a.s.

ay maşallah ne güzel böyle enerjik olman, kilon fazla olunca gidecek kilo da fazla olacaktır süper sonra da diyetle devam ettiğinde ne güzel sonuçlar alırsın

kızlar avatarımı değiştim oğluşumun resmini koydum nasıl oğluşum...

Allah bağışlasın canım, çok tatlı oğlun maşallah

akrepçim, merak ettim ne kadar fark etmiş ? bende de halsizlik yaptı, yarına belki bırakabilirim. sonuçta sadece yarım kilo farketti bende, hem bugün nerdeyse hiç kiraz yiyemiyorum, yiyemedikçe de halsizleşiyorum benneyaptımki

kızlar ben çok mu verdim acaba dün sabah 69 dum bugün sabah 67 olmuştum..sizler yarım kilodan bahsedince şaşırdım şimdi..gerçi hafta sonu gelen fazlalık çabucak gitti diye düşünüyorum ama..

şeker dünden bu yana 2 kilo farketti bende..sizleri görünce bende şaşırdım..hafta sonu abarttıklarım gitti herhalde

kızlar ben çok mu verdim acaba dün sabah 69 dum bugün sabah 67 olmuştum..sizler yarım kilodan bahsedince şaşırdım şimdi..gerçi hafta sonu gelen fazlalık çabucak gitti diye düşünüyorum ama..

süper vermişin tebrik ederim :hooray:
hem haftasonu fazlalığın gitmiş ne güzel işte. bir arkadaşta öyle3 kiloya yakın vermiş.

süper vermişin tebrik ederim :hooray:
hem haftasonu fazlalığın gitmiş ne güzel işte. bir arkadaşta öyle3 kiloya yakın vermiş.

ama o arkadaşın 3. günüymüş..ben ilk günde bu kadar verdim..ayy pek de heyecanlandırdı aslında beni keşke hergün iki kilo gitse ne güzel olur..

Kızlarr valla enerji doluyum ya.Bir yerlerde duramıyorum.Hiç böğle değildim ya çok pasıf birisiydim ama 2 gündür sanki potensiel enerjinin kendisi oldum.Acaba bu kadar enerjili olmamın nedeni ne bir kafamı çalıştırayım bakalım..

annem kanıma giriyor ye dio saçmalama yeteerr bir gün babamda aç kalarak killo verilmez giden kastan sudan gidio yagdan degil ye kahvaltı yap diolar of kafamı karıştırıolar başka bir yerdede ender saraç detoxun ayda yılda bir gün yaplcaını sölemiş maranki 3 gün demiş kime inancam ben ya

arkadaşlar peki bişey sorcam çay içmek yomu bu detoks ta kafama yattı gibi ama ben çay içmeden asla duramam ..

nalancım siyah çaydan bahsediyorsan yok canım ilk sayfayı okursan faydalanırsın şeker

Bende bugün başladım. Sabah 500 gr. kirazı bitiremedim. Sanırım 300-350 gr yeşimdir.2 bardak yeşilçay içtim şimdiye kadar. ve 1,5 lt. su..Öğle yemeği olarakta 300 gr kiraz yedim. Birazdan yeşilçayımıda içececem.Merak ediyorum sonuç ne olacak. Bu arada kilom 59

kızlar benim başağrım iyice azdı, maalesef gidip bozdum detoksumu üzgünüm
bi bardak ayran içtim birde ağrı kesici aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…