Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

Kızlar benim migren çok fena tuttu ve ağrı kesici bile kesmiyo şuan. Benim boy 172 kilom 62
Belki yarın devam edemeyebilirim :1no2::1no2:

canım fazla zorlama kendini 3 gün sonra diyet yapıcaz beraber ona katılırsın aç kalmadan yaparsın diyetini..

Aynen :teytey: Sanki tabaklar dolusu yemek yemiş gibiyim. Allah'ım hep böyle olsunnnnnn :Saruboceq:
inşallah canım ya şimdi eşime yemek hazırlamak nasıl zor geliyor varya anlatamam valla işkence gibi ben hazırlayımda şimdi o gelınce ysin sesiz sedasız :)))
ya bide dibimde sarma yiolar kokusu nasıl güzel of çileme bakın ya
kız sende al bi ısırık yoksa şişecek bı yerlerin ama :))

Kızlar benim migren çok fena tuttu ve ağrı kesici bile kesmiyo şuan. Benim boy 172 kilom 62
Belki yarın devam edemeyebilirim :1no2::1no2:
canım saglıgın daha önemli sonucta boşver dieti sen kendıne dıkkat et ....

iyi akşamlar surreal
shulemcim bende yeşil çayı içemedim maleseff. normalde doğuşun demlenen çaylarını içiyordum ve hiçte sorun yaşamamıştım ama aktardan aldım bu sefer ve tad alamıyorum
bide benimde tansiyonum düştü galiba ayağa kalktıkça gözüm kararıyor

ben sadce bi bardak içtim yeşil çay belki ikinciyide içerim suda 1litre içtim normaldede su içemiorum zaten

evett son kirazlarımı yiyelide 1 saat oluyor kızlar
ve kendimi gayet iyi hissediyorum yaklaşık 2 lt de su içtim 2,5 lt reyi geçmemeyi düşünüyorum.
halsizliğimde yok

amaannn git ye bisiler bosver acac durulurmu nan ,sonra gece uyuyamassinbenneyaptımki
3 gün kirazmi yiyonuz, ben yapsam daha kirazdanda tiksinirim:sinifsinif:
puha senin iletin süper donmu kaybettim neya hahah bugün yememde yarın nolur blmem belkide yarın yerim anam açlık ne kötü şeymiş

--------------------------------------------------------------------------------

buujuu 65
beyzanur50- 67
boshayallerbunlar 67
shulem
melzeyit
sadeceaşk 69
topraksuu
yeliz 75,5
elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
drgunay
berrcis
cenko 62
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
lindsay
sportie 55,500
barrett 51.2
surreal 1907... 75
kilosunu yazmadıklarımız varsa yazalım....

Son düzenleme:
puha senin iletin süper donmu kaybettim neya hahah bugün yememde yarın nolur blmem belkide yarın yerim anam açlık ne kötü şeymiş

bilmemmi, aclik bende asabiyet, basagrisi, halsizlik,mutsuzluk daha niler niler yapiokaydirigubbakcemile

hee kabettim sen gördünmü-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…