Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

buujuu 65
beyzanur50- 67
boshayallerbunlar 67
shulem
melzeyit
sadeceaşk 69
topraksuu
yeliz 75,5
elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
drgunay
berrcis
cenko 62
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
lindsay
sportie 55,500
barrett 51.200
surreal 1907... 75
akrep 33 ...... 69
tuanam02..87.80

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-listeleri/178521-diyetisyenden-saglikli-diyet.html

canım diyet bu ama kabul ederseniz yoksa başkada yapabiliriz..

merhaba kızlarr
nasıl gidiyor detoksunuz bende sabah söylediğim gibi bıraktım ve kendimi daha iyi hissediyorum. birde hani 700 gr vermişimya cidden şişkinliğim gitmiş dün sıkan yüzüğüm iyi geldi bugün. bide detoksu bıraktım ama dikkat ediyorum yediğime içtiğime . yarından itibarende k-flex e başlayacağım.
inşallah sağlıkla bitirirsiniz sizde

bencede canım hiçte fena değil

maşallah canım çok tatlıymış darısı başımıza inşallahh:)

kızlar oğluşum için iyi dileklerinize teşekkür ederim..Rabbim bebiş isteyip olmayanlarada nasip etsin..

kızlar kolay gelsin,
ben ayran içtikten sonra kendime geldim, çok kötü olmuştum.

benim gibi başka pes eden varmı ?

slm kızlar ......
bırakanlar oluş lmaz:lmaz:lmaz: cok ayıp :)))
ben gecede bir dilim kepek ekmeği yedim gece ama benimde feci şekilde baş ağrım oldu dayanamayacak gibiydim ki uyumusum sabah ise süper kaktım kendımı şişliğim gitmiş gibi hissediyorum valla dewam da ediyorum ama bu sabahta kepek ekmegi bir dilim peynir we bir domates yedim napayım ama kahvaltıya misafirim vardı zaten hep boyle dıetteyken ben mutlaka birilerinin gelecegi tutar :))))
neyse hepınıze başarılar ....
ha bu arada benden de 750 gr gitmiş kızlar bunuda gördğm ya bırakmam ben bu kirazı bugun cıkıp yıne alayım taze taze ohhh....

bıraktım kızlar feleğim şaştı yıllar önce kendime belli kaloriyi asmıcak sekilde bi diet listesi hazırlmaıstım içinde etin peynirin sebzenin meyvenin oldugu bi liste yapmıstım millet ozamanlar dietisyene danısmadan yapma etme demişlerdi ama ben dinlemedim günlerce arastırdım kalorilerini hesapladım besin degelerini karbonhidrat protein oranlarını kendimce ayarladım bi lsite olusturdum 1 haftalık onu 2 hafta uyguladım ve 2 haftada 6 kilo vermiştim 74 kiloydum o zamanlar .Çokda saglıklıydım hersyeden az az sık sık yicek sekilde bi program yazmıstım onu aradım buldum eski bi ajandamın içinde kendi bildigim yoldan sasmıcam bu ne ya geberdim resmen 2 gün yaptım 1.500 kg verdim ama ömrümden 1.5 yıl gitti sanki bugün basladım kendi diet listeme.
ben basaramadım arkadaslar sizlere basarılar diliyorum

yok canım bayağı ünlü bir diyetisyenmiş de ben fazla inceleymedim ordaki yiyeceklerden canım ister diye tırsdımm:kedi:..o yüzden fazla algılayamadım ama yaparsanız ben de katılırım..ne zaman peki detoksdan sonramı başlicaz

kıs sende bırakmışın..böyle detoks olurmu ki şeker..ama yinede şevkini kırmıyayım ben

anacımm yapanlar nerelerdesiniz hepiniz mi bıraktınız yoksa şevkim kırılmaya başlıyor bakın

şekerim sen benden beter bozmuşun,:roflol: sabah baya baya kahvaltı etmişsin sonuçta sağlıklı yemişin zararlı bişey yok ama seninki de detoks olmamış bende ayran içtim başka bişey yemedim
aman napalım olduğu kadar detoks yaptık bizde işte

akrep33 ama ben ilaç alıyorum we bi şekilde sabah yemek zorundaydım zaten canım benim olsun dünkü 750 gramın ödülüydü bu sabahki başka da yemem ki artık yarın sabaha hem ben dün sabahta biraz kepek ekmeği yemiştim ona ragmen vermişim benımkıde öğleden sonra başlayan detoks olsun be canım ne olur yani .....

anacımm yapanlar nerelerdesiniz hepiniz mi bıraktınız yoksa şevkim kırılmaya başlıyor bakın

akrepçim valla ayran içerek bozmuş oldum ama kendime geldim gözlerim açıldı valla ya,

belki biliyosundur bu diyeti biz 5,takım olarak yapmıştık tam devam edilemedi ama güzel sonuçlar almıştık cuma sonuçlarından anlıyacağın üzere :roflol::roflol::roflol:

aaa vicdan azabı çektirdiniz bana şimdi kusturucam kendimi klava:

tramisucum saçmalama aaa neden vicdan azabı çekesin aşkolsun ne güzel 750 gr. gitmiş azmı süper bir sonuç, bu şekilde devam et, hem başağrısı falan çekmezsin böyle olunca.
Kilo verdikçe insanın şevki artıyor
hadi devam durmak yok

ben sabah yediğim 3-5 kirazla duruyorum annemdeyim bir sürüde temizlik yaptık ama yinede iyiyim..sağlık sorunu olan arkadaşlar sağlığınız herşeyden önemli....

akrepciğim evet detoks biter bitmez başlıycam ben...katılan arkadaşlar olursa yeni bir liste yaparız..ilerleyen günlerdede diğer detoksları yaparız..diyete devam ederiz..

bencede yani canım napalım diyom ya benim detoksum öğleden sonra başlasın :))) gece oldu baş ağrım canım ama olsun napalım yani kaldı sunun surasında 1 gün :)))
sende cok az yemişin ama canım ya şöyle kase kase ye de acıkma hiç bişiy olmasın yani ....
bencede sağlık herseyden önemli yani napayım 3-5 kirazdan sonra ilaç içemezdim yani olsun ya bu kadarıda yeter bana önemli olan bi yerden başlamak yani :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…