Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

Kızlarrrrr kendimi çok iyi hissediyorum, hiç acıkmadım tıka basa yemiş gibiyim :dance:

Gün boyunca 1kg kiraz yedim, 7 fincan yeşil çay ve 3 lt su içtim. Akşam 40 dk yürüdüm ve duşumu aldım çok rahatım :sm_cool:

Kızlarrrrr kendimi çok iyi hissediyorum, hiç acıkmadım tıka basa yemiş gibiyim :dance:

Gün boyunca 1kg kiraz yedim, 7 fincan yeşil çay ve 3 lt su içtim. Akşam 40 dk yürüdüm ve duşumu aldım çok rahatım :sm_cool:

canım ne yaptın sen günde en fazla 4 fincan oda en maximumu lütfen 4 bardağı geçme çok tehlikeli...

bende 750gr toplamda kiraz yedim.. tümgün dışarda olduğum için..
toplamda 1 kilo bitki çayı ve 3.5kilo su içtim ama max 100 kalorilik bikaç atıştırmam oldu oda oğlum yüzünden zorla ne yese ağzıma tıkıştırıyor yemeyincede ağlıyorkaydirigubbakcemile3 oğlumu kıracağıma dişimi kırarım bende 3 saatlik yürüyüş yaptım..

canım ne yaptın sen günde en fazla 4 fincan oda en maximumu lütfen 4 bardağı geçme çok tehlikeli...

bende 750gr toplamda kiraz yedim.. tümgün dışarda olduğum için..
toplamda 1 kilo bitki çayı ve 3.5kilo su içtim ama max 100 kalorilik bikaç atıştırmam oldu oda oğlum yüzünden zorla ne yese ağzıma tıkıştırıyor yemeyincede ağlıyorkaydirigubbakcemile3 oğlumu kıracağıma dişimi kırarım bende 3 saatlik yürüyüş yaptım..

Ay ben de az içtim diyordum :bbo:
Tşk uyardığın için yerimseniben

ne demek gülüm...
3 gün detox yapcaz diye başımıza iş almayalım... herseyin başı sağlık..

günaydın kızlar
uykusuz ve başağrısıyla geçen bir gecenin ardından burdayım. ve sanırım ben bu diyete devam edemeyeceğim çünkü kendimi çok kötü hissediyorum.
sabah tartıldığımda da 63.8 olmuştum bu kadar az gitmesinin nedeni yeşil çayı içemememdir belki. umarım siz tamamlarsınız

günaydın arkadaşlar,

dün akşam eve gittiğimde canım nasıl da tuzlu bişeler istedi dayanamadım, 3-4 yaprak marul yaprağına limon sıkıp yedim, arkadan 150 gr. kadar kiraz. yatmadan da 3 kuru kayısı
sabah tartımda tam 55 tim, yarım kilo gitmiş.
şu zeytinyağını da mı içsek acaba ???? ama zor geliyor yaa midem alt üst olur gibi sanki.
Saah kalkıp işe geldiğimde baş ağrım vardı, şimdi azaldı biraz ama devam ediyor, yeşil çayımla birlikte 200 gr. kadar kirazımı yemeğe başladım.
şimdilik devam bakalım. Allah hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin.

günaydın kızlar
uykusuz ve başağrısıyla geçen bir gecenin ardından burdayım. ve sanırım ben bu diyete devam edemeyeceğim çünkü kendimi çok kötü hissediyorum.
sabah tartıldığımda da 63.8 olmuştum bu kadar az gitmesinin nedeni yeşil çayı içemememdir belki. umarım siz tamamlarsınız

700 gr vermişin işte ne güzel..64,5 değilmiydi kilon..sengözlerimebaksanab

Bende bugün başladım detoksa..Şirketteki arkadaşlarla yapıyoruz.İnşallah bir sorun olmadan geçer. Sabah kiraz yerken miğdem bulandı.1 bardak yeşilçayımıda içtim.Suyumuda içiyorum bolbol..Miğdem yanıyo sanırım açım demeye erken başlıyorum..kafamçokkarıştı

buujuu 65
beyzanur50- 67
boshayallerbunlar 67
shulem
melzeyit
sadeceaşk 69
topraksuu
yeliz 75,5
elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
drgunay
berrcis
cenko 62
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
lindsay
sportie 55,500
barrett 51.200
surreal 1907... 75
akrep 33 ...... 66,700

mrb arkadaşlar..benim bugün 3.günüm..dün akşam zor tuttum kendimi eşimle birlikde sofraya oturmamak için..galiba içdiğim yeşil çaylarda oğlumda huzursuzluk yapdı(başka biryerde okumuşdum..emziriyorumda...)açlık birde uykusuzluk..kendimi çok bitkin hissediyorum..inş bugünde dayanabilirim.ben yarında yapmayı düşünüyordum artık yapamam heralde..ama bende işe yaradı sanırım bu detoks..doğumdan sonraki ödemler gidiyo galiba..sabah tartıldım 60.8 geldim..çok uzun zamandır 60 larda göremiyordum kendimi..kendimi hafiflemiş hissediyorum zaten..başlangıçda 63.6 dım...birzdan poşetimi sarıcam... terlemeye devam...

günaydın canlar yarım kilocukta benden gtmiş..nasıl 3-4 kilo gidecek anlamadım..şimdilik iyiyim baş ağrım yok sabah kalkınca ılık su içtim..boş mideye sakın soğuk su içmeyin..sonra 3-4 tane kiraz yedim zaten canım istemiyor..anneme geldim bugün fazla uğrayamayabilirim..listeyi güncellemeyi unutmayın olurmu..yeşil çay içemediğim içim dün 3 litre suyu bitirdim..bugünde içebilirsem ne mutlu bana normalde 1 litreyi bile zor içiyorum..

--------------------------------------------------------------------------------

buujuu 65
beyzanur50- 67
boshayallerbunlar 67
shulem
melzeyit
sadeceaşk 69
topraksuu
yeliz 75,5
elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
drgunay
berrcis
cenko 62
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
lindsay
sportie 55,500
barrett 51.200
surreal 1907... 75
akrep 33 ...... 66,700

zaten vücüttaki fazla suyu arttırır ve ödem sökdürür demişdi canım maranki..3 günde yağları yakmada pek etki edeceğini zannetmiyorum ben..ama tartıda insanın kendini eksik görmeside çok güzel bence..zaten bu detoksu toksinlerden arınmak ve ilerisi için kilo vermeyi kolaylaştırmak için tavsiye etti.toksinler atılmadan kilo verilmezmiş..

Günaydın kızlar.Kızlar diyete başladığım günden beri sanki enerji kutusuyum.Çokk enerjiliyim ya atlamak zıplamak koşmak istiyorum dün gece 3.5 saat yürüyüş yaptım.Bu gün kalktığımda 2 bardak su içtim henüz kiraza geçmedim evde yok da o yüzden :)..Aşağıya inip almam gerekli..Sanırım bundan sonra 2-3 gün daha dayana bilirim.Bir de kızlar galiba aranızda en yüksek kilolu benim.Bence bu detokstan sonra sıkı bir diyete başlarsam güzel sonuç ala bilirim.2 hafta önce 90 kiloydum.Bu diyete başlamadan önce 88.5 dim.Bir de 2 günden sonra tartınıcam bakalım ödemler ne kadar gitmiş.Ben tüp bebek tdavisi yaptırdım da ilaçların etkisinden şişmişimm..

Günaydın kızlarr. Çok zor uyandım çok halsizim :bbo:
Akşam yürüyüş yaptım gece de geç yattım ondan oldu sanırım. Ben 3. günün sonunda tartıya çıkıcam :) Ben de bir diyet listesi buldum 1 ayda 8 kg verdiriyor, hem de aç kalmıyorsunuz, kuzenimden aldım listeyi ama şu an müsait değilim öğleden sonra yazarım. Allah dayanma gücü versin hepimize.

X