Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

Kızlar benim migren çok fena tuttu ve ağrı kesici bile kesmiyo şuan. Benim boy 172 kilom 62
Belki yarın devam edemeyebilirim :KK43::1no2::1no2:

canım fazla zorlama kendini 3 gün sonra diyet yapıcaz beraber ona katılırsın aç kalmadan yaparsın diyetini..

Aynen :teytey: Sanki tabaklar dolusu yemek yemiş gibiyim. Allah'ım hep böyle olsunnnnnn :Saruboceq:
inşallah canım ya şimdi eşime yemek hazırlamak nasıl zor geliyor varya anlatamam valla işkence gibi ben hazırlayımda şimdi o gelınce ysin sesiz sedasız :)))
ya bide dibimde sarma yiolar kokusu nasıl güzel of çileme bakın ya:KK43:
kız sende al bi ısırık yoksa şişecek bı yerlerin ama :))

iyi akşamlar surreal
shulemcim bende yeşil çayı içemedim maleseff. normalde doğuşun demlenen çaylarını içiyordum ve hiçte sorun yaşamamıştım ama aktardan aldım bu sefer ve tad alamıyorum :KK43:
bide benimde tansiyonum düştü galiba ayağa kalktıkça gözüm kararıyor

ben sadce bi bardak içtim yeşil çay belki ikinciyide içerim suda 1litre içtim normaldede su içemiorum zaten

evett son kirazlarımı yiyelide 1 saat oluyor kızlar
ve kendimi gayet iyi hissediyorum yaklaşık 2 lt de su içtim 2,5 lt reyi geçmemeyi düşünüyorum.
halsizliğimde yok

amaannn git ye bisiler bosver acac durulurmu nan ,sonra gece uyuyamassinbenneyaptımki
3 gün kirazmi yiyonuz, ben yapsam daha kirazdanda tiksinirim:sinifsinif:
puha senin iletin süper donmu kaybettim neya hahah:KK70: bugün yememde yarın nolur blmem belkide yarın yerim anam açlık ne kötü şeymiş:KK70:

--------------------------------------------------------------------------------

buujuu 65
beyzanur50- 67
boshayallerbunlar 67
shulem
melzeyit
sadeceaşk 69
topraksuu
yeliz 75,5
elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
drgunay
berrcis
cenko 62
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
lindsay
sportie 55,500
barrett 51.2
surreal 1907... 75
kilosunu yazmadıklarımız varsa yazalım....

Son düzenleme:
puha senin iletin süper donmu kaybettim neya hahah:KK70: bugün yememde yarın nolur blmem belkide yarın yerim anam açlık ne kötü şeymiş:KK70:

bilmemmi, aclik bende asabiyet, basagrisi, halsizlik,mutsuzluk daha niler niler yapiokaydirigubbakcemile

hee kabettim sen gördünmü-tatlicadiarzu-

X