Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

stepperda 200 adım attım.son ayarda..dün 350 yapmışdım ama ancak bu kadar dayanabildim.en son ayarda çok zor oluyor adım atmak.ter içindeyim.toksinlerimi yıkamaya gidiyorum....

Kızlar yürüyüş en iyi spor bence ama basketbol, voleybol vs. oynama imkanınıza varsa tavsiye ederim. Çok ter attırıyor sonra da ılık bir duş hem yorgunluğu alır hem de toksinlerden iyice arınmış oluruz yerimseniben

kilo yazılıyormuş sanırım 67 yazın kara kaplı deftere... marankiii inşallah dediklerin doğrudur :bbo:

hoşgeldin tramisu cum, inşallah önemli bir rahatsızlığın yoktur canım, ilaç kullanıyorum demişsin de.
kaç kilosun senin de kilonu listeye ekleyelim
hoşbulduk canım hemen yazamadım kiraz almaya gıttımde baktım kociş benımkılere dalıyor manav yanımda hemen geceye kalmasın dıe aldım .....
2 aşılama yaptım canım ben ıkısıde nagatıf o yuzden zaten cok aşırı kılo aldım şimdi de tüp bebege geçiçem ama bı kac ay ara werdım we adetim gecikince umutlanmayım dıye adet düzenleyici kullanıyorum canım o yuzden içmem gerektı we bşiy yemden de içemem malesefki....
kiloma gelince ise hiç yazma daha iyi ben 2 kg da kiraz yesem benı anca keser demem yeterli heralde boyum ise 1.72 allahtan boy warda azcık kurtarıyorum .....
hepınız 50lılerde 60lardaınız sızın yanına benım kılom komık yazdırmak istemıyorum canım beni anlayın lütfen kızmayın we kırılmayın :...
Ben meyve hastasıyım o yüzden sonsuza dek yiyebilirim :dance: ıkinci kiraz detoksunu ve karpuz detoksunu da yapmayı düşünüyorum.
ynen bende valla canım sonsuza dek kıraz yıyebılırım dıyorum ama 3. gün ne durumda olurum bılemem yani:)))
2 kiraz detoksu ne zman olucak kı kacırdım galıba ben onu ???

Son düzenleme:

Yok canım kaçırmadın, 20-21-22 Temmuz'da ikincisi.

Benim de boy 1.73 ordan yırtıyorum ben de
75 kg az değil yani...
ılk defa bu kiloya çıktım off ama gidecek kilolarrrr :sm_cool:

Son düzenleme:
Son durum:

buujuu 65
beyzanur50 - 67kg
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk 69
topraksuu
YELıZ 75,5
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
Lindsay
sportie 55,500
barrett
surreal 1907... 75

baktıkca kıraz yıyesimiz gelsin die bunlarda benden sizlere ikramım .....
afiyet olsun ....

hımm ... kaçırmayalım onuda o zman inşallah bu ıyı gelırde en azından 3 kg gider maşallah benım iyi gidiyor yok bı yaramazlık ...
ewet canım bırda 1.50 boyla bu kıloda olmayı düşünemiyorum yurumemem gerek kalmazdı yuvarlanıp giderdim kiraz almaya :))):roflol:
bende ilk kez bu lkg cıktım zaten ewlendıgımde de cok zayıf diildim 65 -68 falandım am abu iğneler beni mafetti malesef ki işe yarasaydı içim gam yemezdi ama bena taktıkları kılıolarda çabası oldu valla:)))

iyi akşamlar kızlarr
250 gr kirazım anca kaldı ve birazdan eşim gelecek pizza koydum fırına umarım canım çekmez:)
bu arada size bişey danışacağım yeşil çay içemiyorum ve bitki çaylarımda yok vede en önemlisi canım felaket şekilde sade nescafe çekiyor
bir fincan içsem mi?

--------------------------------------------------------------------------------

buujuu 65
beyzanur50
boshayallerbunlar
shulem
melzeyit
sadeceAşk 69
topraksuu
YELıZ 75,5
Elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
DrGunay
berrcis
Cenko
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
Lindsay
sportie 55,500
barrett
surreal 1907... 75
kilosunu yazmadıklarımız varsa yazalım...

bence iç canım ama gunde 1 kez olsun neskafe ne zarar werebılır kı kesınlıkle içilmez demiyor hatt bişy demiyor iç valla .... hem neskafede tok tutuyor iyi olur pizzanın yanında neskafe içsen canım pizza istemz yani ....

Ben yeşil çayı bol limonlu içiyorum canım en azında daha içilebilir oluyor, bir de öyle dene. Ya da çay kaşığının ucuyla çiçek balı ekleyebilirsin çaya. Nescafe içmesen iyi olur bence.

ben de kilomu yazdım ama ben çok dayanamıyorum akşamları iftar yapar gibi yemek yicem biraz, tansiyonum fln düşüyo
gün içinde yaptığım detoks bana yeter inş poff

buujuu 65
beyzanur50
boshayallerbunlar 67
shulem
melzeyit
sadeceaşk 69
topraksuu
yeliz 75,5
elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
drgunay
berrcis
cenko
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
lindsay
sportie 55,500
barrett 51.2
surreal 1907... 75
kilosunu yazmadıklarımız varsa yazalım...

benimle birlikte 13 kişi kılo yazdırmamış canım hatta başladıklarını bıle haber wermeyenler var .....

valla canım içeceğim zaten başım ağrımaya başladı çünkü birde ben şekersiz içiyorum sorun olmaz sanırım
Ben yeşil çayı bol limonlu içiyorum canım en azında daha içilebilir oluyor, bir de öyle dene. Ya da çay kaşığının ucuyla çiçek balı ekleyebilirsin çaya. Nescafe içmesen iyi olur bence.
bende bugün öyle denedim tatlım hatta içine taze nane yaprağıda ekledim ama içemedim bi türlü . inşallah sıkıntı yaşamam
bakmak isteyenlere diyetide güncelledim arkalarda kalır bulamayız sonra..

sağol yelizcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…