Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aaaa ben de gece yatmadan saçımı tarayınca deride kan dolaşımını hızlandırdığımı , iyi bir şey yaptığımı düşünüyordum. Bu mantıklı değil mi yani??
ıh iyi değil ,kan dolaşımını sabah tararkende ve duştaykende hızlandırıyoruz bir kere tararken hızlandırmak da yeterli hem taradıkça yağlanır hemde her taramada kırılıp kopma riski vardır

xpecia içinde olumsuz yorumlar var :KK66: ben içeriğe bakarım her ürün herkese çok iyi gelecek diye birşey yok tabii... belkide saçı yıkamayı bilmiyorlardır saç öldüren tarak kullanıyorlardır ısıya maruz bırakıyorlardır yanlış destek ürünü kullanıyorlardır ondan işe yaramıyordur ... ama tabiiki senin içine hangisi siniyorsa onu al sen benim önce marc önermemin nedeni acil gözle görülür hızlı toparlama olsun ki diğer ürünlerini kullanırken daha rahat zamana yay diyeydi ama dediğim gibi şart değil diğer önerdiğim şampuanda çok iyi :KK66: bu arada dökülme karşıtıyla dökülme karşıtı serumu birlikte kullanınca daha iyi iş görür içerik dolayısıyla birbirini destekler o yüzden serum olarak dökülme karşıtını al derim şampuanla birlikte bukle belirginleştirici serumu da alabiliyorsan ek olarak al ki dönüşümlü birlikte kullanırsınh
Her üründe olumsuz yorum var aynan de onda coktu ama içerik bilgine güveniyorum önce marcigima şans vereyim bari 🤩😂

çok güzel paylaşım yapılmış konu hakkında.
saç ile ilgili hiç sıkıntım olmadı ama arkadaşın vardı. her türlü şeyi denedi olmadı.
ektirdi en son . yine istediği gibi olmadı onun malesef

her insanın farklı bir yapısı olduğundan sanıyorum.
saçıma çamaşır suyu boca etmiş insanım. yine de iyi durumda :KK53:

yurtta kalırken şampuan bulamayıp bulaşık deterjanı ile yıkamak zorunda kalmıştık da . o zaman saçlarımız kazık gibi olmuştu.

Eklentiler

• 317abe83-a33e-4fd0-9858-4dd56a4f285c.jpg
    317abe83-a33e-4fd0-9858-4dd56a4f285c.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 65
saç ile ilgili hiç sıkıntım olmadı ama arkadaşın vardı. her türlü şeyi denedi olmadı.

yanmadığına şükür et :KK43:

evet bu tarz şeyler genetik doğru yalnız bizim kendi elimizle yanlış ürün kullanımından veya boya kaynaklı ya da ısıya maruz kalmasından dolayı oluşan yıpranmalar da ayrı canım. onlar düzeltilebilir , doğuştan saçsız birine saç yapılamaz ince telli saç kalına çevrilemez ama yıpranmalar düzeltilir :KK66:

yanmadığına şükür et :KK43:

evet bu tarz şeyler genetik doğru yalnız bizim kendi elimizle yanlış ürün kullanımından veya boya kaynaklı ya da ısıya maruz kalmasından dolayı oluşan yıpranmalar da ayrı canım. onlar düzeltilebilir , doğuştan saçsız birine saç yapılamaz ince telli saç kalına çevrilemez ama yıpranmalar düzeltilir :KK66:
evet canım. bu yaptığım çamaşır suyu olayı. 13 yıl önceydi.
yoğun konsantre bir çamaşır suyu ile boyadığım saçın rengini açmaya çalışmıştın. :KK53:

Kazıtarak mı yaptırdı saç ekimini?

Bugün cilt bakımı yapmadan yatmak istiyorum çünkü hasta oldum 😏 bu havada nasıl becerdim bilmiyorum. Ama yapar mıyım hayır😀 çünkü zinciri koparmamak lazm
çok geçmiş olsun :KK43: aslında yapsan kendini daha iyi hissederdin ama zorlama tabii kendini :KK43: tamda hasta olunacak havalar gündüz yaz gece kış oluyor

çok geçmiş olsun :KK43: aslında yapsan kendini daha iyi hissederdin ama zorlama tabii kendini :KK43: tamda hasta olunacak havalar gündüz yaz gece kış oluyor
Çok teşekkür ediyorum. Maske bile yaptım. Gerçekten kendimi tdaha iyi hissediyorum ♥️♥️

Çok teşekkür ediyorum. Maske bile yaptım. Gerçekten kendimi tdaha iyi hissediyorum ♥️♥️
Bir arkadaşım vardı, cildi geeçekten süperdi. İki elim kanda olsa yaparım cilt bakımı derdi. Onu hatırlattın şimdi. Ben yapmadım mesela dün gece çok yorgundum. Savsakladığım oluyor yani

Günaydın hepimize
C ceycey0406 borsada gemilerin mi battı kuzum (ki benim batıyor 😏)
Sesin soluğun çıkmıyor
günaydın.dün güzeldi elimde zaten karsan vardı sabahta yüzde 2 lere düşünce bastım parayı karsana.yüzde 8 e çıkınca sattım.eski aldıklarım kaldı sadece.bir hissem de tavan yaptı.onu da sattım yerine kozaa aldım hektaş arçelik aldım.şişeyi de sattım temettü sonrası düşünce hemen geri alacağım.ytd

günaydın.dün güzeldi elimde zaten karsan vardı sabahta yüzde 2 lere düşünce bastım parayı karsana.yüzde 8 e çıkınca sattım.eski aldıklarım kaldı sadece.bir hissem de tavan yaptı.onu da sattım yerine kozaa aldım hektaş arçelik aldım.şişeyi de sattım temettü sonrası düşünce hemen geri alacağım.ytd
Harikasın .O zaman şimdi bak zamani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X