Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende az önce şunları yaptım
* heimish all clean balm yağ bazlı temizleyici * cicaronik temizleme jeli snp prp in * revoulation caffein solution gözaltı serumu * isntree mugwort serum üstüne cerave nemlendirici
hemish sevdiğim temizleme yağlarından kullandığın ürünlerin hepsi çok iyi sen bu işten iyi anlıyorsun
Bende claderm in maskelerini önerebilirim dediğim gibi gecenlerde 3.90 a bayağı aldım propolisli, aloverali ve pure olan
Yazın enzim peelinglerini de öneriyorlar cosmed in düşünüyorum ha bu arada kimyasal asit yaptım mandelic asitle onu yazmayı unuttum:). Asitli akşamlarda sakinleştirici bi serum ve sadece nemlendirici kullanıyorum belki bi de evitamin uyku maskesi...

Diğer günler mutlaka niasinamide, peptid surerim. Peptid de bortax kullandım bitti, revoulation aldım bitti Şimdi snp prp var başlamadim.

Birde village11 in serum kıvamında ginsengli, adonis ve birsürü içerikli tonigini sürerim sabahları.. daha birsürü indirimlerde aldığım açmadığım ürünler var Ben çok kullanıyorum sanırım:)) vaktim olsa bende bi sayfa açardım ama görsellik açıklama ilgilenme su aralar yapamam
aynen güneş kremi en iyi antiaging fakat uyurken sürmeye gerek yok ya cilt biraz dinlensin doktor hani o kadar faydalı anlamında demek istedi sanırım yaz kış evden çıkmasakda her zaman güneş kremi sürülmeli 4 saatde birde yenilenmeli
Güneş kremini izmitte cok iyi olan cilt doktorum evde hatta uyurken bile sürebilirsin demişti en iyi anti aging ben düzenli kullanmadim yanı cok güzel ürünler kullandım âmâ güneş kremi icin gec başladım şimdi hiç ihmal etmem evdeysem bile bakımın son adımında boynuma kadar yediririm
güneş kremiyle c vitamini çok iyi çalışır harika bir kombinasyondur güneşin zararlı etkilerinden ekstra korur leke açıcı özelliğide var harikadır kullanılabilir hatta daha bile iyi olur
Cvit yazin gunes kremini ihmal ermeseniz sürebilirsiniz diyorlar hatta risk almamak için gündüz değil geceden sürüyor bazıları. Ben yine klairsten baslam8stim sonra alphasicence in aldım cok memnun kaldım bitti yerine koymadım çünkü cvit cok marka var türev ve direk askorbik olan. Skinceuticals, cosmed, dermabien ( asli eralp diye bi cilt doktorunun kurduğu bi marka) , misecea, miaklinika ve aklıma şuan gelmeyen birçok marka aklimda

yaşlı bir akraba misafiri vardı.onla meşgul olabilir.yarın sabah sorarım kendisine
gitti canım babanem çok oldu gideli bizim evde sebebini anlamadığım bir telaş var gün bana yetmiyor hergün spor günlük ev temizliği yemek telaşı biraz iş güç ahsenin okul çıkışı telaşı duş falan derken bir bakıyorum gece 2 olmuş nasıl oluyor vallahi anlamıyorum birde küçük hanımın pazar günü yıl sonu gösterisi var onunda hazırlıkları var

mesela bugün kalktım limonlu suyumu içtim cilt bakımımı yaptım ahsen hazırlandı okula bıraktım geldim bir kahve içtim kahvemi içerken bir yandan yumurta salatası hazırladım onu yedim spor yaptım sonra evi temizledim (yer süpürme silme toz alma tuvalet banyo mutfak temizleme çamaşırları yıka ser kuruyanları ütüle) sonra bu saat oldu nasıl öğlen oldu anlamadım ne ara oldu ne çabuk oldu :KK70:

hemish sevdiğim temizleme yağlarından kullandığın ürünlerin hepsi çok iyi sen bu işten iyi anlıyorsun

aynen güneş kremi en iyi antiaging fakat uyurken sürmeye gerek yok ya cilt biraz dinlensin doktor hani o kadar faydalı anlamında demek istedi sanırım yaz kış evden çıkmasakda her zaman güneş kremi sürülmeli 4 saatde birde yenilenmeli

güneş kremiyle c vitamini çok iyi çalışır harika bir kombinasyondur güneşin zararlı etkilerinden ekstra korur leke açıcı özelliğide var harikadır kullanılabilir hatta daha bile iyi olur

gitti canım babanem çok oldu gideli bizim evde sebebini anlamadığım bir telaş var gün bana yetmiyor hergün spor günlük ev temizliği yemek telaşı biraz iş güç ahsenin okul çıkışı telaşı duş falan derken bir bakıyorum gece 2 olmuş nasıl oluyor vallahi anlamıyorum birde küçük hanımın pazar günü yıl sonu gösterisi var onunda hazırlıkları var

mesela bugün kalktım limonlu suyumu içtim cilt bakımımı yaptım ahsen hazırlandı okula bıraktım geldim bir kahve içtim kahvemi içerken bir yandan yumurta salatası hazırladım onu yedim spor yaptım sonra evi temizledim (yer süpürme silme toz alma tuvalet banyo mutfak temizleme çamaşırları yıka ser kuruyanları ütüle) sonra bu saat oldu nasıl öğlen oldu anlamadım ne ara oldu ne çabuk oldu :KK70:
Evet aynen sadece nemlendirici ve güneş kremi bile cok sorunlu olmayan ciltlere yeter demişti ki hic makyaj yapmayan saçını boyamayan cok doğal alımlı bi kadındı..
Valla son 3 yıldır iyice bilinçlendim hic ihmal etmiyorum.
Bende günü yetistiremeyenlerdenim.7 de topyekun uyandık kızlara pankek yaptım, öğlene çorba bize yemek, çamaşır topla yerleştir.esim kızımı krese bıraktı geldi Kahvaltı yaptık yine derle topla 12 de okula çıktım yoldayım. Esim evde bugün kv gelir desteğe haftanın iki günü de çocuklara yardımcı alıyoruz ben evdeyken oyalıyor. O koşturmada gene yüz temizliği yaptım güneş kremi hafif makyaj çıktım 😂

N nscckts sey soracaktım ya şuan odak noktam saçım olduğu için şampuanın içine o evingen, bepanten ampulleri kirip aynı zamanda kızların bahsettiği takviyeleri alsam nasıl olur yan etkisi olur mu dersin gerçekten çok dökülüyor mahvoldu güzelim saclarim

A Arrietty_ şuan yeşil olan jelini ve sağdaki peptid serumunu kullanıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220526-132643_Chrome.jpg
    Screenshot_20220526-132643_Chrome.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20220526-132745_Chrome.jpg
    Screenshot_20220526-132745_Chrome.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 41
N nscckts sey soracaktım ya şuan odak noktam saçım olduğu için şampuanın içine o evingen, bepanten ampulleri kirip aynı zamanda kızların bahsettiği takviyeleri alsam nasıl olur yan etkisi olur mu dersin gerçekten çok dökülüyor mahvoldu güzelim saclarim
ben senin yerinde olsam aynen şunu yapardım
ben sana önermiştim 2-3 defa ısrarla önerdim işine yarayacağına eminim çünkü,bunları alırdım
bu iki serumuda alırdım
Nascita Pro Üç Boyutlu Saç Fırçası Tarak Oval Pembe Yorumları, Fiyatı - Trendyol bu tarağı kullanırdım

xpecia kadınlar için takviye var eczacıya sor o hemen verir saç için takviye onu da alır akışına bırakırdım

bunları yaptıktan sonra kısa sürede düzelecektir çok oynar çok kurcalarsan fazla üstüne düşersen daha kötü olur zaten yıpranmış durumda hiç riske girme şimdi

ben senin yerinde olsam aynen şunu yapardım
ben sana önermiştim 2-3 defa ısrarla önerdim işine yarayacağına eminim çünkü,bunları alırdım
bu iki serumuda alırdım
Nascita Pro Üç Boyutlu Saç Fırçası Tarak Oval Pembe Yorumları, Fiyatı - Trendyol bu tarağı kullanırdım

xpecia kadınlar için takviye var eczacıya sor o hemen verir saç için takviye onu da alır akışına bırakırdım

bunları yaptıktan sonra kısa sürede düzelecektir çok oynar çok kurcalarsan fazla üstüne düşersen daha kötü olur zaten yıpranmış durumda hiç riske girme şimdi
Evet bu ürünler aklımda zaten de hepsini bi arada xpecia birlikte kullanmanın bi zarari olmaz değil mi iki serum, iki şampuan bi takviye? Cok teşekkür ederim 😍

Evet bu ürünler aklımda zaten de hepsini bi arada xpecia birlikte kullanmanın bi zarari olmaz değil mi iki serum, iki şampuan bi takviye? Cok teşekkür ederim 😍
hiç zararı olmaz endişelenme senelerdir kullanıyorum çok hızlı toparlayacaktır takviye zaten hap olarak biotin kolojen çinko falan ... tırnaklara saça cilde çok iyi gelecek o takviye ilaç

önce 12 second şampuan ve bukle onarıcı serumu kullan sonra dökülme karşıtı şampuan ve serum 1 ay birini diğer ay diğerini şeklinde bak göreceksin sağlıklı şekilde saç kendine gelecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X