Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gece rutinim yüzümü temizleme gülsuyu ile silme sonra nemlendirici sürme. Sonra uyuma😀😀

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-24-23-24-29-301_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-05-24-23-24-29-301_trendyol.com.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2022-05-24-23-23-59-140_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-05-24-23-23-59-140_trendyol.com.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 39
Beauty pillowdu sanırım adı almadım ama güzellik adına her şeyi duyuyorum 😂
Evet buydu geçmiş bilgilerden baktım.
Yastıkları istiyorum. Bana da tavsiye et lütfen
Yastıklar derken bir yastık. :KK57:Beauty pillow, geçen sen Mart ayında yarı fiyatına almışım, alışmam bayağı uzun zaman aldı, şimdi nerde uyursam oraya götürüyorum evin içinde. Takip ettiğim iki influncer önerince biri ispanyol (benzer bir ürünü) güvenip aldım bakalım.

listeye yastık da ekleyeyim bari.amma yaşlanma korkumuz varmış ayol hepimizin de :KK45:
Valla benim guzel yaş alma fobim var galiba 😆 şimdi 6 7 kilo fazlam var, sacim istediğim formda değil boyası gelmiş volumu azalmış cildim için almayı düşünürlerim var alamıyorum şuan, burnum iyice sinirimi bozuyor.. kendimi aynada kendimce ideal bulmasam depresyona giriyorum aşırı mutsuz hissediyorum 🐵🙊😀

Yüz yogası biliyorum hatta instada yogada yoga ve melis öcal i takip ediyorum ama ben düzenli yapamam o yüzden foreo, gua shua taşı gibi manüel cilt ürünleri bana pratik geliyor, ileride nazobinal çizgileri doldurmak ıstiyorum şuan çok belirgin değil ama çıkmış yaniii

Kızlar ben bugün she vec ( vegan ve cruelty free) markaymış takip ettiğim hesaplardan da goruyordum niacinamide ve cvit + ferrulic serumunu aldım çünkü cvit ve ferrulic yani e vitamini birbiriyle iyi anlaşır.

Güneş kremi ise yazmıştım la roche renkli ve heliocare arasında kalmıştım. Ama gittim yine tek olumsuz yorumu olmayan methedilen kore markası barulab aldım ( kocamın kk sından:))))

Gelsin deneyince söylerim she vec uygundu ve hediye patili dostlarımıza mama gönderiyormus hoşuma gitti

Kızlar ben bugün she vec ( vegan ve cruelty free) markaymış takip ettiğim hesaplardan da goruyordum niacinamide ve cvit + ferrulic serumunu aldım çünkü cvit ve ferrulic yani e vitamini birbiriyle iyi anlaşır.

Güneş kremi ise yazmıştım la roche renkli ve heliocare arasında kalmıştım. Ama gittim yine tek olumsuz yorumu olmayan methedilen kore markası barulab aldım ( kocamın kk sından:))))

Gelsin deneyince söylerim she vec uygundu ve hediye patili dostlarımıza mama gönderiyormus hoşuma gitti
güle güle kullan.deneyince yorumlarını bekliyoruz

güle güle kullan.deneyince yorumlarını bekliyoruz
Teşekkür ederim yazın cvit sakıncalı ama yüzdesi düşük olmazsa gece surerim.

Cey cey bi de önceki sayfalarda sac dökülmesi için bir haptan mi bahsetmiştiniz ya da takviye bilemiyorum neydi o? Saçlarım düzelmiyor ya nasıl bi keratinmis tum havası söndü at kuyruğu yapınca tok dururdu sağlam şimdi aşağı doğru kayıyor yumusamis

Yorumlarını çok merak ediyorum.

Cey cey bi de önceki sayfalarda sac dökülmesi için bir haptan mi bahsetmiştiniz ya da takviye bilemiyorum neydi o? Saçlarım düzelmiyor ya nasıl bi keratinmis tum havası söndü at kuyruğu yapınca tok dururdu sağlam şimdi aşağı doğru kayıyor yumusamis
dermatolog önermişti bana ducray sprey ve perfectil vitamin.eczanelerde var.ingiliz menşeli perfectil.ben çok faydasını gördüm.cilde ve tırnaklara da çok iyi geliyor.jet hızıyla uzuyor tırnaklar mesela. :KK53: keratin brezilya fönü yaptırmıştım bir kere de evde kendim yaptım.ondan formaldehit var kansorojen maalesef.sonra saf keratin dedi burada bir üye.onu aldım netten intense marka.onda kimyasal yok düzleştirme işi falan yok.bayağı iyi gelmişti saçıma .iki tarafından tutup çeksen asla kopmuyordu.parlak da yapmıştı.zaten koyunun deriye yakın kısmından mı ne alınıyormuş o keratin.nscck de liquid keratin kullanır daima.saçları harika gördüm.ben de alacaktım bütçe denkleştiremedim henüz.

dermatolog önermişti bana ducray sprey ve perfectil vitamin.eczanelerde var.ingiliz menşeli perfectil.ben çok faydasını gördüm.cilde ve tırnaklara da çok iyi geliyor.jet hızıyla uzuyor tırnaklar mesela. :KK53: keratin brezilya fönü yaptırmıştım bir kere de evde kendim yaptım.ondan formaldehit var kansorojen maalesef.sonra saf keratin dedi burada bir üye.onu aldım netten intense marka.onda kimyasal yok düzleştirme işi falan yok.bayağı iyi gelmişti saçıma .iki tarafından tutup çeksen asla kopmuyordu.parlak da yapmıştı.zaten koyunun deriye yakın kısmından mı ne alınıyormuş o keratin.nscck de liquid keratin kullanır daima.saçları harika gördüm.ben de alacaktım bütçe denkleştiremedim henüz.
Alıyım bende. Yani sen benimkinden mi yaptırmıştın keratin daha önce? Geçmişti ama degil mi olumsuz etkisi ya cok taktım valla kafaya sürekli aynı şeyleri söylüyorum:KK43: saf keratini ben kendim alsam da uygulayabilir miyim bilmiyorum bir de duzlestirici etkisinin olmadığından emin olmam lazım

Alıyım bende. Yani sen benimkinden mi yaptırmıştın keratin daha önce? Geçmişti ama degil mi olumsuz etkisi ya cok taktım valla kafaya sürekli aynı şeyleri söylüyorum:KK43: saf keratini ben kendim alsam da uygulayabilir miyim bilmiyorum bir de duzlestirici etkisinin olmadığından emin olmam lazım
valla kuaför 6 ay demişti benimki 2 ayda etkisini yitirmeye başlamıştı.evde yaptığımda aynı oldu.keratin tuzsuz şampuan kullanmadıkça çok daha kolay bozuluyor

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-26-00-27-30-058_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-05-26-00-27-30-058_trendyol.com.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_2022-05-26-00-26-28-733_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2022-05-26-00-26-28-733_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 59
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X