Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaaa. Ay konuya daldım biraz ama çok şaşırdım şimdi. İkisini de pek severim de. O dizi de en sevdiğim Kore dizisi. Bebek mi bekliyorlarmış? Ne tatlı

bugün üye olmuş gelmişsiniz hayırlı olsun

Selamlar. Cilt bakım rutinimi yazayım ben de. Uyanınca bir koca bardak su (nemlendirici etki), yüzümü marketten rastgele kaptığım yüz temizleme jeliyle yıkayıp (temizlik)
kahve içiyorum (canlandırıcı etki). Yatarken de temizliyorum o jelle (temizlik). Maalesef bu kadar. Bu konuyu baştan okumak lazım. Çok özeniyorum istiyorum yüzüme vücuduma bir şeyler süreyim ama yok.

selam.bu topiği nasıl buldunuz?yeni üye olmuşsunuz.daha önce üyeliğiniz var mıydı?

selam.bu topiği nasıl buldunuz?yeni üye olmuşsunuz.daha önce üyeliğiniz var mıydı?
Şu köşedeki şimşek işareti ne işe yarıyor diye tıklayınca bu konu çıktı en yukarıda. Cilt bakim başlığı görünce hemen tıkladım. Ben çok özenip bakım videoları izleyip kendine hiç yapmayanlardanım.

Bende farklı şeyler söylememistim ama hic böyle minnoş cümleler duymuyorum

biz sizi çok masrafa sokarız
bu konuya şöyle bir uğrayanlar aynı hafta en az 500 tl ürün alıyor meğer çift aşamalı temizlik gerekirmiş meğer güneş kremi şartmış meğer enzim peeling gerekmiş meğer göz çevresi ve yüz için serum gerekmiş diye diye başlayıp ... sonumuz hayrolsun

Önceden üye olmuşluğum var ama çok eskidendi ve kullanıcı adı ya da mail hiçbir şey hatırlamıyorum. Pek de yazmamıştım. Şimdi de site çok değişmiş gibi geldi. Alışmak biraz zaman alacak. Eski görünümü tamamen farklıydı. Mesela herkesin mesajı altında kilo takip cetveli olurdu. Herkes istediği siteden ekleme yapardı renkli renkli. Tickerfactory vardı sanırım. Şimdi herkesin altında motorsiklet sayaçlarından var

Olsun olsun istek var ama bilgi yok bende. Ben uzaktan uzaktan okurum en baştan yazdıklarınızı. Öğreneyim. 35 oldum. Kırışacağım yakında

Bir de bir dermatolog güneş kremsiz çıkma diyor öbürü sakın sürme zararlı onlar diyor. Güneş kremi çok büyük bir açmaz benim için.

Bir de bir dermatolog güneş kremsiz çıkma diyor öbürü sakın sürme zararlı onlar diyor. Güneş kremi çok büyük bir açmaz benim için.
bunca zaman kullanmamış olduğunuz için geçmiş olsun diyorum ... devlet hastesinde bir dermotologa gidip neden kullanmak gerekiyor sorun anlatsın size emin olun koşa koşa gidip alacaksınız ...

Bende farklı şeyler söylememistim ama hic böyle minnoş cümleler duymuyorum
Sen de çok değerlisin, verdiğin bilgiler de çok değerli. Görüşlerini önemsediğim nadide insanlardan birisin valla. Bak o dediğin aklımda, "aynı rutinde bile kullanabilirsin, retinol ile peptit müemmel çalışır" demiştin. Bundan sonra seni de kedileri sevdiğim cümlelerle severim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…