Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
e link bırakmıştım hangi ürünler güzel ve etkili diye canım .... bu konuda yazmıştım göz için yüz için hatta saç için hatta en iyi makyaj ürünleri hepsi için birsürü link bıraktım oradan seç al bak derim hatta en az hangi oranla başlanır kademe kademe nası çıkılır hangi orana hangi ürün kullanılmalı hepsi yazıyor
Cıx... Seçemiyorum, seç al yapamıyorum. Daha doğrusu alacağım da benim sorma amacım başka. Peptit mi retinol mü, yoksa her ikisi mi? Araştırma yapıyorum. Ay çok araştırmam lazım. Aslında kafam şeyde karıştı, izlediğim videolardan birinde diyordu ki ilk yaşlanma belirtileriniz varsa peptit bu durumu çözmek için çalışır. Sonra başka videoda retinol övüldü. O yüzden bu konuda hassas bir araştırma yapmam gerektiğine karar verdim. Ben Purest retinolü geçen ay alıp dolaba koymuştum zaten canım. Ay yine mi anlatamadım, umarım anlatabilmişimdir.:KK53::KK53::KK53:

Ben vaktim oldukça geçmişe dönüp ilk sayfaları da okuyorum. Dur bu ara devam edeyim o geçmişteki yolculuğuma:KK53:
canım ara ara o dönem ben sayfa sayfa link bıraktım sen onları bul ben saatlerimi vermiştim o zamanlar o kadar işimin arasında günah bana yaaa :KK70:

Dermoskin Be Bright Göz Çevresi Peptit Kompleks Krem 15 ml Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL :KK70: :KK70: piyasadaki tüm önerilebilecek ürünler her cilde her yaşa heryerinize uygun tüm ürünler bu konuda valla :KK70: elimden gelen budur

Cıx... Seçemiyorum, seç al yapamıyorum. Daha doğrusu alacağım da benim sorma amacım başka. Peptit mi retinol mü, yoksa her ikisi mi? Araştırma yapıyorum. Ay çok araştırmam lazım. Aslında kafam şeyde karıştı, izlediğim videolardan birinde diyordu ki ilk yaşlanma belirtileriniz varsa peptit bu durumu çözmek için çalışır. Sonra başka videoda retinol övüldü. O yüzden bu konuda hassas bir araştırma yapmam gerektiğine karar verdim. Ben Purest retinolü geçen ay alıp dolaba koymuştum zaten canım. Ay yine mi anlatamadım, umarım anlatabilmişimdir.:KK53::KK53::KK53:
sen bu konuda seç al yapamıyorsan en başından beri bu konuda tüm yazılanları okuyup olup hala seç al yapamıyorsan millet ne yapsın :KK70: :KK70: :KK70: bu konuda ısrarla hep şunu yazıyorum , birinden başlayıp bitirip diğerine geçeceksin iyi ürünleri sırayla deneyeceksin sırayla ,bazıları daha iyi anlaşır cildinle bunu sen zaman içinde bulacaksın bunun için bariyerinin de güçlü olması lazım ,ürünleri birbirine karıştırmadan bariyerini bozmadan haftada 2 gün sadece rutinine ekleyeceğin ürünler bunlar günlük kullanmamalısın ben bunları hep söyledim... hepsinin yeri ayrı peptitde retinolde, retinol a vitaminidir peptit bağlarımızdır bu içerikli ürünler bağları güçlendirmeye kırışıklıkları açmaya çalışır

videolarda peptit nedir nasıl çalışır neye yarar kolajen nedir.... retinol nedir bunlar anlatılıyor hepsi de iyi şeyler ama gerekliyse ve dozunda o yüzden hepsine iyi diyor çünkü hepsi iyi :KK70: ihtiyacına yönelik ürünü dozunda oranınca kullanacaksın cildini bilen sensin neye ihtiyacın var ürünlerde belli başla birinden 5-6 ürün var her alanda zaten en alt orandan başlayacaksın

Screenshot_20220721_114633.jpg retinol kullanırken hassasiyeti en aza indirmek için ilk 1 ay sandviç tekniği yani önce nemlendirici sonra retinol sonra yine nemlendirici önerilir ya da sürüp 20 dk sonra yıkanacak

hepsinin yeri ayrı peptitde retinolde, retinol a vitaminidir peptit bağlarımızdır bu içerikli ürünler bağları güçlendirmeye kırışıklıkları açmaya çalışır
Hele bak bak... Bak şu cümlenin güzelliğine... Şu cümlenin minnoşluğuna, tatlılığına bak... E ben ne diyeyim sana şimdi beybim? İşte bak ne güzel özet. Budur yav! Allah ne muradın varsa versin Nisaaaa :KK76: :21:

adam 39 yaşında o da daşş gibi.birbirine böyle yakışan çift azdır.kız çok tatlı.netflixden onun yeni dizisini buldum izleyeceğim akşam
Bana da söyle dizinin adını. Burayı okumaktan fırsat bulduğum akşamlarda izlemeye çalışayım. Malum, bu topiği daha çok okumam lazım. Çok çalışmam lazım çooook...:KK53:

Bana da söyle dizinin adını. Burayı okumaktan fırsat bulduğum akşamlarda izlemeye çalışayım. Malum, bu topiği daha çok okumam lazım. Çok çalışmam lazım çooook...:KK53:
akşam netflix i açınca söylerim.sen önce crash landıng on you ile başla.hem komik hem romantik bir dizi.40 yaşında kadın nasıl 25 görünüyor gör.mesela ben de 44 üm ama görsen 35 36 dersin.giyim tarzımdan çocuksu ruhumdan bir de genetik halama çekmişim.ama 44 olup ayy beni lisede sanıyorlarrr diyen bdv dekilerden değilim haaaa. :KK53: :KK45:

bu forumun en zıpkın delikanlısı tipinde dizi film tercihleri olan benim sanırım :KK70: ne güzel imrenirim romantik komedi izleyenlere sakin mizaçlı bulurum
ben nerede var james bond görevimiz tehlike tipinde dizi film :KK70: ya da gerilim filmleri onları oturur izlerim oturduğum en sakin anımda bile yüreğim hop hop etmeli :KK70: izlediğim karakterler sakin sakin olunca yüreğim çekiliyor hızlıya sarıyorum videoyu :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X