Terk edildim, çok seviyorum

Evet çok haklısın. Ama benim için çok fazla fedakarlık yaptı. Gerçekten ilişkiye çok emek verdi o yüzden huyunu bildiğim için hep alttan aldım
fedakarlik yap , emek verdi
ne zaman? iliskinin ilk yillarinda. kalbi pıtır pıtırken, cicim ayinda, sizi hala severken.
kkda da cok kadin var. adam nisanli zamanlarda bile kadina gun yuzu göstermiyor. kadin hala diyor ki "ama bu ilişkiye baslamak icin cok cabaladi, soyle evlenme teklif etti, benim ailemi ikna etmek icin böyle cabaladi, ayrildim diye gunlerce agladi, kapimda yattı"
eeee? sonra gördüğünü görmezden geldigin bjr nişan ve gözünün açıldığı mutsuz bir evlilik.
aklınızı basiniza alin bence.
benim de gecen yillarda hayatima harika biri girmisti. tam sevgili degildik takiliyorduk ama her ay bana mektup gonderirdi, kendimi benzettigim hayvani origamiyle yapardi, taşı oyup minik figürler yapardi, baska ulkede yaşamasına rağmen her firsatta gelirdi. hatta bir kere "su su tarihlerde kendime bilet aldim, istersen eslik et" demistim, is cikisi bir tren 3 ucak yapip yanima gelip uc gune dönmüştü. donunce de tatilimizi cizgi kitap haline getirmişti.
ama cocugun bir kusuru vardi. benimle mesajlasmazdi. bazen videocall, sadece o. Yapisi boyleymis, herkese karsi ayniymis. mesajlasmayi sevmiyormus vs vs
salak salak seyler. o zaman da 'ama bana soyle deger veriyor, böyle yapti, cok fedakar' vs demedim, birkac uyardim hala ayni, cuma haftan nasil dedigime pazartesi uzun uzun cevap verince "boyle askin izdirabini..." dedim, ayrildim.
cok da iyi oldu. bir senelik bir ayriliktan sonra gecede 8 saat telefonla konusulabilecek - telefonla konuşmaktan mesajlasmaktan zevk alan birine evrildi hatta buraya tasindi.
o yüzden gerektiği yerde cok sevsen- sevilsen de sınırlarını korumak icin mesafe koymalisiniz
siz bunu yapmaya yapmaya adamin gozunde kendini kral, sizi de pesinden koşan- ona muhtac biri haline getirmissini

Sizin huyun neresi iyiki.Sevdigimi asla bırakmam nedir Sizden ayrılmak için bir insan estetik operasyon olup adinimi gizlemeli.Sizi kırmak değil amacım.Bitisleri öyle yada böyle kabul edeceksiniz Yazdıklarınızı okudum sevgilinizin huyunda şahane değil evleniseniz bikardiniz çünkü özür dilemeyi bilmeyen sürekli küsen öfkeli maymun iştahlı diye tanımladığımız huyların her biri ayrı bir kaos sebebi.Ustelik hep altdan alan ve giden siz olmuşsunuz.Sizin bence sınır cizememeniz ve hatalı olmasanız bile sürekli bitmesin ilişki diye kendi kisiliginizden ödün vermeniz o kişiyi sıkmış size saygısını kaybetmiş.Bakin ilişkide asla kabul etmeyeceklerimiz belli oranda kabul edeceklerimiz ve zaten olması gerekenler diye bir olay vardır.Siz çok fazla alnadan verip onu yuceltmis kendinizi ondan eksiğiniz varmış gibi aşağıya cekmissiniz.Burdan dönmez bir dahakine herşeye evet demek uyumlu olmak yerine kendiniz gibi olun kabul edilmeyecek şeyleri ama çok seviyorum diyerek kabul etmeyin.Herseyi kabul eden insan gerçekten sanki hiçbir konuda fikri yokmuş kendi hayatının zerre değeri yokmuş gibi geliyor insana.İnsanlar kendine yeten insanı çok sever.Kendinizi sevin sayın lütfen

Sizin huyun neresi iyiki.Sevdigimi asla bırakmam nedir Sizden ayrılmak için bir insan estetik operasyon olup adinimi gizlemeli.Sizi kırmak değil amacım.Bitisleri öyle yada böyle kabul edeceksiniz Yazdıklarınızı okudum sevgilinizin huyunda şahane değil evleniseniz bikardiniz çünkü özür dilemeyi bilmeyen sürekli küsen öfkeli maymun iştahlı diye tanımladığımız huyların her biri ayrı bir kaos sebebi.Ustelik hep altdan alan ve giden siz olmuşsunuz.Sizin bence sınır cizememeniz ve hatalı olmasanız bile sürekli bitmesin ilişki diye kendi kisiliginizden ödün vermeniz o kişiyi sıkmış size saygısını kaybetmiş.Bakin ilişkide asla kabul etmeyeceklerimiz belli oranda kabul edeceklerimiz ve zaten olması gerekenler diye bir olay vardır.Siz çok fazla alnadan verip onu yuceltmis kendinizi ondan eksiğiniz varmış gibi aşağıya cekmissiniz.Burdan dönmez bir dahakine herşeye evet demek uyumlu olmak yerine kendiniz gibi olun kabul edilmeyecek şeyleri ama çok seviyorum diyerek kabul etmeyin.Herseyi kabul eden insan gerçekten sanki hiçbir konuda fikri yokmuş kendi hayatının zerre değeri yokmuş gibi geliyor insana.İnsanlar kendine yeten insanı çok sever.Kendinizi sevin sayın lütfen
Üzerine düşmedim bir kez aradım zaten sonra aramadım, darlamıyorum onu.. Sadece onun kendinde düzeltmesi gereken şeyler var ve ben bu ilişki bunu haketti ama düzelmeyecek karakteri en uzun ilişkisi benimle bir başkasıyla nasıl devam edecek?

fedakarlik yap , emek verdi
ne zaman? iliskinin ilk yillarinda. kalbi pıtır pıtırken, cicim ayinda, sizi hala severken.
kkda da cok kadin var. adam nisanli zamanlarda bile kadina gun yuzu göstermiyor. kadin hala diyor ki "ama bu ilişkiye baslamak icin cok cabaladi, soyle evlenme teklif etti, benim ailemi ikna etmek icin böyle cabaladi, ayrildim diye gunlerce agladi, kapimda yattı"
eeee? sonra gördüğünü görmezden geldigin bjr nişan ve gözünün açıldığı mutsuz bir evlilik.
aklınızı basiniza alin bence.
benim de gecen yillarda hayatima harika biri girmisti. tam sevgili degildik takiliyorduk ama her ay bana mektup gonderirdi, kendimi benzettigim hayvani origamiyle yapardi, taşı oyup minik figürler yapardi, baska ulkede yaşamasına rağmen her firsatta gelirdi. hatta bir kere "su su tarihlerde kendime bilet aldim, istersen eslik et" demistim, is cikisi bir tren 3 ucak yapip yanima gelip uc gune dönmüştü. donunce de tatilimizi cizgi kitap haline getirmişti.
ama cocugun bir kusuru vardi. benimle mesajlasmazdi. bazen videocall, sadece o. Yapisi boyleymis, herkese karsi ayniymis. mesajlasmayi sevmiyormus vs vs
salak salak seyler. o zaman da 'ama bana soyle deger veriyor, böyle yapti, cok fedakar' vs demedim, birkac uyardim hala ayni, cuma haftan nasil dedigime pazartesi uzun uzun cevap verince "boyle askin izdirabini..." dedim, ayrildim.
cok da iyi oldu. bir senelik bir ayriliktan sonra gecede 8 saat telefonla konusulabilecek - telefonla konuşmaktan mesajlasmaktan zevk alan birine evrildi hatta buraya tasindi.
o yüzden gerektiği yerde cok sevsen- sevilsen de sınırlarını korumak icin mesafe koymalisiniz
siz bunu yapmaya yapmaya adamin gozunde kendini kral, sizi de pesinden koşan- ona muhtac biri haline getirmissini
İşte aslında yapmaya devam etti bunları ama daha az.. Bilmiyorum ben kendimi de hatalı hissediyorum bir çok noktada zaten dediğiniz gibi bir çizgi sınır oluşturamadım. Ama o da hiç kaybetmekten korkmadı, benim ilklerimi yaşadığım insan onun kaçıncı kim bilir ben kaybetmekten korktum

en uzun ilişkisi benimle bir başkasıyla nasıl devam edecek?
harika devam edecek. onla da kalbi pitpit atacak, onla da guzel anilar biriktirip tatillere gidecek, ten uyumu olacak, ona da asik olmak icin sebepler bulacak.
neden devam edemesin ki? insan cocuklarinin babasindan boşanıyor yeniden asik oluyor da.

Üzerine düşmedim bir kez aradım zaten sonra aramadım, darlamıyorum onu.. Sadece onun kendinde düzeltmesi gereken şeyler var ve ben bu ilişki bunu haketti ama düzelmeyecek karakteri en uzun ilişkisi benimle bir başkasıyla nasıl devam edecek?
Bu sizi ilgilendirmiyor,siz yazdınız kaç kere ayağına gidip yalvardığınızı neden ??? yalvaracak ne yaptınız???kendinizi bu kadar düşürmeye deydi mi???garciaas ne güzel yazmış .İlişkiyi böyle yaşamayın fazla fedakarlık nankörlük doğurur.Erkekler sınırları olan ,dik duruşu olan kadınlara saygı duyar ve bağlanır .Bu kadar alttan alan fedakâr kadınlara uzun vadede çok değer vermezler ....

harika devam edecek. onla da kalbi pitpit atacak, onla da guzel anilar biriktirip tatillere gidecek, ten uyumu olacak, ona da asik olmak icin sebepler bulacak.
neden devam edemesin ki? insan cocuklarinin babasindan boşanıyor yeniden asik oluyor da.
Tabi ki, sadece bu karakteri ile açıkçası çok narsistçe diye yorumluyorum. Hayatında ki kaçıncı kızım bilmiyorum o yüzden dedim uzun süreli her ilişkide problem olur. O istiyor ki hiç problem olmasın

Çok da güzel devam eder. Bakın hanımefendi ilişkiler fedakarlık adı altında bu kadar herşeye evet diyerek yürümez.Ben diyorunkisizi mutsuz ettiği değer vermedigi terk ettigi yerde güle güle diyeceksiniz.O arayı kacirmayacaksiniz barışmaya iluskiyi sürdürmeye çalışmayacak siniz Bana bunları yapamazsın bu huyunu sevmiyorum degisiyorsan değiş yoksa ben yokum diyeceksiniz Blöf yapmayacaksiniz Seviyorum ama ölüyorum ama yapamam onsuz ama demiyeceksiniz Size saygısını bozmayacak bu kadın kendine saygı duyuyor kendini seviyor ben ona göre davranmalıyım i bilecek.Siz ben onsuz naparim diye yaptığı her hatayı göreviniz gibi sineye çeker çeker giderseniz niye size değer versin.O değeri yok eden sizsiniz Beni bir insan her bağırdığımda her ofkelendigimde alttan alsa hata bende bile olsa habire gelip gönlümü alsa bikarim ondan insan psikoliji bı yada daha beterini yaparım ona çünkü izin veriyor buna anliyormusunuz beni çok seviyor canim demem.Ne niçin insan ya sürekli susuyor napsam bişey olmaz buna kafasıyla canına okurum.İlk onu harcadım yani.Evet biliyorum ponçik kalbi üzer bu dediğin ama bir yerde bir insana sürekli gel bana istediğini yap ben sensiz yaşayamam asla gitmem demek doğru değil.Dogrusu kendimiz gibi olacağız herşeyi kabul etmeyeceğiz saygılı davranıp saygı göreceğiz Size çok saygısızlık yapmış daha yazmadiginiz neler vardır.Onu seveceginize bence kendinizi sevip onu hayatinizdab çıkarsanız daha iyi olurdu zamanında

Çok da güzel devam eder. Bakın hanımefendi ilişkiler fedakarlık adı altında bu kadar herşeye evet diyerek yürümez.Ben diyorunkisizi mutsuz ettiği değer vermedigi terk ettigi yerde güle güle diyeceksiniz.O arayı kacirmayacaksiniz barışmaya iluskiyi sürdürmeye çalışmayacak siniz Bana bunları yapamazsın bu huyunu sevmiyorum degisiyorsan değiş yoksa ben yokum diyeceksiniz Blöf yapmayacaksiniz Seviyorum ama ölüyorum ama yapamam onsuz ama demiyeceksiniz Size saygısını bozmayacak bu kadın kendine saygı duyuyor kendini seviyor ben ona göre davranmalıyım i bilecek.Siz ben onsuz naparim diye yaptığı her hatayı göreviniz gibi sineye çeker çeker giderseniz niye size değer versin.O değeri yok eden sizsiniz Beni bir insan her bağırdığımda her ofkelendigimde alttan alsa hata bende bile olsa habire gelip gönlümü alsa bikarim ondan insan psikoliji bı yada daha beterini yaparım ona çünkü izin veriyor buna anliyormusunuz beni çok seviyor canim demem.Ne niçin insan ya sürekli susuyor napsam bişey olmaz buna kafasıyla canına okurum.İlk onu harcadım yani.Evet biliyorum ponçik kalbi üzer bu dediğin ama bir yerde bir insana sürekli gel bana istediğini yap ben sensiz yaşayamam asla gitmem demek doğru değil.Dogrusu kendimiz gibi olacağız herşeyi kabul etmeyeceğiz saygılı davranıp saygı göreceğiz Size çok saygısızlık yapmış daha yazmadiginiz neler vardır.Onu seveceginize bence kendinizi sevip onu hayatinizdab çıkarsanız daha iyi olurdu zamanında
Çok teşekkür ederim beni kendime getiren bir yazı oldu

Bundan sonrasına bakın kimle ne yapar onun sorunu siz bundan sonra kimsenin size saygısızlık yapmasına izin vermeyin elbet gene sevilir seversiniz kendiniz olun aldığınız kadar değer verin mutlu olun
Mesela en ufak bir şeyi anlatmak istiyorum. Benim yaşadığım şehire geldi 2 gün için geldiği ilk akşam instadan bir kızla dm gördüm ama tek bir mesajdı kız ona atmış ama eski mesajlar silinmiş.. ben ihanet konusunda çok hassastım bu yüzden hemen soğuk yaptım ama o benden daha soğuk yaptı. Açıkladım sana arkadaşım için takip ettik ben senin için buraya gelmişim bana kötü davranıyorsun diye ve yanıma kadar geldiği için alttan alıp affetmek zorunda kaldım

Mesela en ufak bir şeyi anlatmak istiyorum. Benim yaşadığım şehire geldi 2 gün için geldiği ilk akşam instadan bir kızla dm gördüm ama tek bir mesajdı kız ona atmış ama eski mesajlar silinmiş.. ben ihanet konusunda çok hassastım bu yüzden hemen soğuk yaptım ama o benden daha soğuk yaptı. Açıkladım sana arkadaşım için takip ettik ben senin için buraya gelmişim bana kötü davranıyorsun diye ve yanıma kadar geldiği için alttan alıp affetmek zorunda kaldım
İlişki dediğin saygı sevgi keyif uyum varsa ilişkidir.Bi tarafın sürekli haklı bı tarafın surekli altdan alıp özür dilediği olay ilişki degildir toksik betaberliktir Atın artık sistemden sallin gezegene Kapatın geçmişi yeni açılacak kapıya izin verin.Hayat boşlukları izin verirsek enfes doldurur.Artik çetelesini tutmayın.Gömün .

düzelmeyecek karakteri en uzun ilişkisi benimle bir başkasıyla nasıl devam edecek?
26 yasında oldugunuza emın mısınız? bende 26 yasındayım da.
Öyle bi güzel devam eder ki arkasına bile bakmaz merak etmeyin. Bu sıtede 40 yıllık evlılıklerı 10 yıllık evlılıklerı arkasına bakmadan bırakadan adamlarla dolu. Zıra uc yıllık sevgılım bana ne fedakarlıklar yaptı gecen sene yuzustu bırakıp baskas kıza gitti hala beraberler mesela :KK70:
Bende evlenmek ıstemedıgım ıcın 1.5 aylık ılıskımden ayrıldım hatta o gitti :KK70: Ama ıstemıyorum guzel zaman gecırebılırım sevebılırım ama bu baska bısey. Istemıyorum zorla degil. Adam ıcınde geçerli kı 25 yaş kucuk daha adam ulke ulke gezerken özgürken neden evlensin ki? neden yük binip sorumluluk alsın.

Doğumgünü olayı tamamen bahane, sevgim bitti ayrılıyorum demeye yemeyen adam tırışka bir olaydan sizi suçlu çıkartıp ayrılır klasik hikayedir. Öncelikle kendinizde hata aramayı bırakın. Sonra da yasınızı tutun ama ona ulaşmaya çalışmayın artık. Yolunuza bakın, geçmeyen acı yok emin olun.

Alttan almayacak affetmeyecek siniz.Senin için buraya geldim diyen adama "çok sağol ama istemiyorum gidebilirsin "demeyi bileceksiniz.

Merhaba. 26 yaşında hemşireyim. Ailem iyi kendimi geliştirmiş ve insanalra göre güzelde bir kızım, sevdiğimi asla bırakmam hep yanında olurum, huyum da iyidir. 2 yıl önce erkek arkadaşım ile tanıştık ve inanılmaz bir ilk sene geçirdik. Geziler, sohbetler, her şeyi beraber yapmaktan inanılmaz bir keyif almak.. Birbirimize iyice bağladık. Ara sıra ufak tartışmalar oluyordu tabi. Sonra erkek arkadaşımın yakın bir ile tayini çıktı. Biz uzaktan devam etmeye başladık, tam o sene benim kpss sürecim oldu. Her zaman birbirimize destek olduk hafta sonları yanıma geldi. Ama bu yıl erkek arkadaşım yurt dışı gezilerine başladı bildiğiniz bokunu çıkaracak kadar gezdi. Ben sınava girdim çıktım ve aile evindeyim onunla sürekli plan yapmadım. iyi bir puan aldım ama artık ortak bir hayat planı yapmak istedim, o gezerken onunla bir şeyler yapmadığım için üzüldüm. O da 25 yaşında yakın zamanda evlilik düşünmediğini söyledi. Bu arada sevgiliyken ailesi ile tanıştım dayıları arkadaşları herkesle tanıştım Ciddi bir ilişkiyi ve bunun hayallerini kurardı benimle. Onu çok seviyorum ama o her konuda tartışmada haklı, kaç kez kavga etsek hep ben yapıcı oldum. Ailesi de huyunu biliyor çok öfkeli hemen küsüyor, istediği bir şey olmadığında kestirip atıyor. Ve herkese karşı böyle.. Açıkçası biraz da maymun iştahlıydı hatta bunu kendi ailesi söyledi. Ama beni çok sevdi, sevdiğini de gösterdi arabada bile yattı benim için. Benim de hatalarım oldu ama hep onu alttan aldım aradım barıştım. En son onun doğum gününde istediği bir şeye olmaz dedim kendi sürpriz organizasyonuma uymadığı için ama o benden ayrıldı o gün. Hep senin istediğin oluyor, benim isteklerime saygı duyulmuyor diye. Ayağına kadar gittim ve yalvardım yapma böyle diye barıştık, onun istediği gibi yaptım doğum gününü ama bir hafta sonra benden mesajla ayrıldı. Doğum gününden sonra sevgisini sorguladığını eskisi gibi olmadığını söyledi her şey çok güzeldi seninle hayallerimizi yapmak isterdim ama yapamam devam edersem sana haksızlık olacak bir şey hissetmiyorum diye.. ben yine aradım ısrar ettim bak yapma diye.. Çünkü küskünlük yapıyor diye düşündüm yanımdan seni çok seviyorum diye gitmişti.. 2 gün önce Galata çıkma hayalleri kuruyorduk. maddi manevi aramızda hiçbir şeyin lafı olmazdı ve inanılmaz güvenirdik birbirimize bu devirde böyle sevgi ve sadakatle bağlanan insan yok. Gözüm ondan başkasını görmüyor ama onu kaybettim. Kafasında bitirmiş ne yapacağımı bilmiyorum istemiyorum sevmiyorum dedi.. Ama ben onu çok seviyorum.
İlişkiniz iyi değilmiş. Şahsen nişan yok bişey yok o sevgililil evresinde ufak tefek tartısma olmaz benim bildiğim. Hayır ne konuda tartısacaksınki..tartışma varsa zaten iyi değildir. Ve evet hakı adam 25 erken evlilik için erkekte. Çocuksu oluyorlar. Aldattı hatta bence. Mesajla ayrılan insandan hayır mı gelir

X