Terk edildim, çok seviyorum

Merhaba. 26 yaşında hemşireyim. Ailem iyi kendimi geliştirmiş ve insanalra göre güzelde bir kızım, sevdiğimi asla bırakmam hep yanında olurum, huyum da iyidir. 2 yıl önce erkek arkadaşım ile tanıştık ve inanılmaz bir ilk sene geçirdik. Geziler, sohbetler, her şeyi beraber yapmaktan inanılmaz bir keyif almak.. Birbirimize iyice bağladık. Ara sıra ufak tartışmalar oluyordu tabi. Sonra erkek arkadaşımın yakın bir ile tayini çıktı. Biz uzaktan devam etmeye başladık, tam o sene benim kpss sürecim oldu. Her zaman birbirimize destek olduk hafta sonları yanıma geldi. Ama bu yıl erkek arkadaşım yurt dışı gezilerine başladı bildiğiniz bokunu çıkaracak kadar gezdi. Ben sınava girdim çıktım ve aile evindeyim onunla sürekli plan yapmadım. iyi bir puan aldım ama artık ortak bir hayat planı yapmak istedim, o gezerken onunla bir şeyler yapmadığım için üzüldüm. O da 25 yaşında yakın zamanda evlilik düşünmediğini söyledi. Bu arada sevgiliyken ailesi ile tanıştım dayıları arkadaşları herkesle tanıştım Ciddi bir ilişkiyi ve bunun hayallerini kurardı benimle. Onu çok seviyorum ama o her konuda tartışmada haklı, kaç kez kavga etsek hep ben yapıcı oldum. Ailesi de huyunu biliyor çok öfkeli hemen küsüyor, istediği bir şey olmadığında kestirip atıyor. Ve herkese karşı böyle.. Açıkçası biraz da maymun iştahlıydı hatta bunu kendi ailesi söyledi. Ama beni çok sevdi, sevdiğini de gösterdi arabada bile yattı benim için. Benim de hatalarım oldu ama hep onu alttan aldım aradım barıştım. En son onun doğum gününde istediği bir şeye olmaz dedim kendi sürpriz organizasyonuma uymadığı için ama o benden ayrıldı o gün. Hep senin istediğin oluyor, benim isteklerime saygı duyulmuyor diye. Ayağına kadar gittim ve yalvardım yapma böyle diye barıştık, onun istediği gibi yaptım doğum gününü ama bir hafta sonra benden mesajla ayrıldı. Doğum gününden sonra sevgisini sorguladığını eskisi gibi olmadığını söyledi her şey çok güzeldi seninle hayallerimizi yapmak isterdim ama yapamam devam edersem sana haksızlık olacak bir şey hissetmiyorum diye.. ben yine aradım ısrar ettim bak yapma diye.. Çünkü küskünlük yapıyor diye düşündüm yanımdan seni çok seviyorum diye gitmişti.. 2 gün önce Galata çıkma hayalleri kuruyorduk. maddi manevi aramızda hiçbir şeyin lafı olmazdı ve inanılmaz güvenirdik birbirimize bu devirde böyle sevgi ve sadakatle bağlanan insan yok. Gözüm ondan başkasını görmüyor ama onu kaybettim. Kafasında bitirmiş ne yapacağımı bilmiyorum istemiyorum sevmiyorum dedi.. Ama ben onu çok seviyorum.
Her küsmede her ayrılıkta siz mi yalvardınız? Gerekirse gururunuzu ayaklar altına alıp barıştınız mı? Yapacağınız doğum günü organizasyonuna bilemi karıştı ? Adam sizin herşeyi okeylemenizden sıkılmıştır muhtemelen.

Yeni sisteme göre hala ergenliğiniz devam ediyor.

Ayrıca huyları hiç de güzel değilmiş. Evlenseydin büyük sorunlar yaşardın.

Giderken sen aileme evime alabileceğim bir kızsın dedi

Söylemiyim diyorum da dayanamıycam. Gidecek istediği gibi yaşıycak, her kıza sarkıcak sonra arada sıkınlınca size yazacak ki siz hala ordamısınız diye. Eminim sizde koşa koşa cevap vereceksiniz. Bu adamdan birşey olmaz.

İşte aslında yapmaya devam etti bunları ama daha az.. Bilmiyorum ben kendimi de hatalı hissediyorum bir çok noktada zaten dediğiniz gibi bir çizgi sınır oluşturamadım. Ama o da hiç kaybetmekten korkmadı, benim ilklerimi yaşadığım insan onun kaçıncı kim bilir ben kaybetmekten korktum

Yahu nasıl kaybetmekten korksun ki ?
Adam her ayrıldığında koşa koşa ayağına gitmişsiniz
Lütfen hanımlar az saygınız olsun kendinize
Sevgi aşk ilişki bu değil, yanlış öğretmişler

Bu adam açık ve net sizi sevmiyor, üzgünüm !
Ayrılık sebepleride hep bahane

Yolunuza bakın, asla ve asla geri dönmeyin
Gerçek bir ilişki yaşadığınızda bu yazdıklarımızı daha iyi anlayacaksınız
Lütfen hayatınıza girecek yeni kişiyide, bu kadar VAZGEÇİLMEZ OLDUĞUNU hissettirecek davranışlar da bulunmayın

Zannettigin kadar mkemmel bir iliskiniz yokmus. Insanlar beraber oluar bu bir kac yilda surebilir, ve bazen biri o sürede bu iliskinin kendisi icin iyi gelmedigini dzsünebilir. Uygun olan Baska biriyle tanisabilir.
Sizde galiba erkek arkadas hayatini yasamak istiyor, sorumluluk istemiyor daha.
Evli degilsin sonucta bunlar normal

Ve kalan kiside baybay demeli kendini asagilatmadan

Adam kendi dogumgunune yakın bir arkadaşını getirmek istemiş siz de hayır benim arkadaşlarım olacak, sen getirme arkadaşını mi dediniz?

X