Güzelliğinizle ilgili sorularınız

canım aktarlar bazen ellerindeki ürünü satabilmek icin uyduruyo da uyduruyolar...
kükürtlü sabun bi dönem kullandım
ama inan cildimi mahfetti
gerdi soydu bi garip oldu
bana iyi gelmedi yani
sana al kullan diyemem zira deneme tahtası değilsiniz hiç biriniz...
kendime yapilmasını istemedigimi başkasına yapamam
biberiye sabununu bul muhakkak...

canım gözeneklere de iyi gelen bir şey önericem
o da buz kaliplariyla yüzüne masaj yapman
maden suyunu aç
bi kaba dök bekle adisi gitsin
sonra kalıplara dök
at buzluga
ya sabah ya aksam o kalıplardan1 adet al gezdir yüzünde
sarkma gevseme şu bu olmaz Şeniz

tamam cnm bende güvenemedim sana sormak istedim alcam biberiye sabunu cooook saoll Şeniz

Çok teşekkür ederim cevabınız için.Yaşım 35 fakat cildim hala 20'li yaş görüntüsünde.Yaşım 25 falan gösteriyor.Yanlız dediğim gibi kilo verince mimik çizgileri derinleşti.Bu söylediğiniz formül benim yaşım için yeterli olacak mıdır? sevgilerleee

ehh hayatım süper işte cok sevindim senin adına
bu formulun yasla ilgisi yok
25 görünümünde bi cildiniz varsa kırısıklık ve cizgiler 40lı yaşlardaki kadar derin değildir
o yüzden elbette faydası olur
yüz yogasını denemenizi de öneririm boş vakitlerinizde
sevgiler

acı badem sütü başlıgımı okur söylenenleri uygularsan ne soyulma kalır ne bişiy canım hihoyyyt

yüzüm sisman

bende yüzümü zayıflatmak istiyoruma.s
yüz yogası dısında şunu yapın bunu yapın diyemem
bu durum ya genetiktir yada kilo fazlalıgından oturudur canım

Bugün başlıcam yapmaya...Sevgilerleee

Bugünlerde yüzüm de inanılmaz bir şişkinlik var Bilmiyorum aldığım iki kilonun etkisi mi? Kendimi yorgun ve uykusuz hissetmemden mi, çözemedim:uhm: Yüzüm yağlı ve sivilceye musait olduğu için envayi çeşit kaliteli ürün kullanıyorum ama ne yüzümün şişkinliği ne gözlerimin altındaki yeni yeni başlayan ince çizgilerde, hemen biraz aşağısındaki şişkinlikler ve yanak izleri düzelmiyor. Üstüne denediğim gözaltı kremlerinin hiç birinden memnun kalmadım. Boyun kısmında da hafif hafif çizgiler belli olmaya başladı( Tabiii moralim bozuluyor artık:1no2: Ne yapmalıyım sizce?kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ben cildimdeki lekeler için susam yağı ile aynısefa bitkisini karıştırdım fakat sırf yağ oldu..bunu krem şekline döüştürmek istiyorum ..içine ne eklesemde nasıl bi formül uygulasamda onu krem şekline dünüştürsem..??

merhaba, benimde bi sorum olucak.bundan 5-6 ay önce cildim asiri kuruydu,doktora gittim bana bi krem verdi.bende bu kremin serisini(yüz temizleme jeli,tonigi kremi) kullandim ama sonra t bölgem acayip sivilcelendi ne yapsam gecmiyo.yanaklarimda cok kuru.sivilcelerele beraber dogal olarak sivilce lekeleri olustu. ne kullanabilirim?? yada nasil bi bakim uygulamam lazim cavaplarsaniz cok sevinirim.....

üf ya bugunlerde cildim çok kötü oldu.kocaman kocaman sivilceler çıktı.ve normalden büyükler.içindede irin varmış gibi ama uç vermiyorlar.nedendir acaba.bide bişey kafama takılıyor hamile oluncada sivilce çıkarmı?bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi?

yüzümdeki eski sivilce izleri için kantaron yağı almak için aktara gitmiştim... bana yeni yaralar için iyi gelir dedi... ve onun yerine buğday yağı verdi... mecitefendi buğday yağı... bir de dudak kenarımda sir ağdadan kalan yanık izim var 2 sene önceden kalan... özellikle onların geçmesini istiyorum... 3 haftadır kullanıyorum ilk başta yağlı oluyor ama sonra emiyor... sanki biraz düzeldi gibi ama ben pek vakit kaybetmek istemiyorum...

kantaron yağı daha mı etkili olur ? bir de aktara kızıl kantaron sordum bilmiyor ... netten de baktığımda mecitefendinin sadece kantaron yağı var ... kızıl veya sarı diye ayrılmamış ...

siz ne önerirsiniz ?

Kuru ya da yaş maya eklemeyi deneyin hem lekelere maya da iyi gelir.Ancak günlük yapın.

Cildinizin yağ dengesi bozulmuş görünüyor.Bence birşey kullanmadan önce tekrar doktora gidin.Bir cilt hekiminin size tavsiyesi çok daha değerli olacaktır.

tek başına sivilce hamilelik belirtisi olamaz.Hamileliğin en mnemli belirtisi adet gecikmesidir.
bahsettiğiniz sivilceler bir cilt sorunu değil dahili bir sorunun sonucu olmalı.Ağrılı, iltihaplı ve iri sivilcelere akne denir doktor tarafından tedavi edilmesi gerekir.

Yağlar, sirke, vs gibi doğal yollarla izleri yok etmek uzun süre kullanım sonrası sonuçlanabilir.Çünkü izlerin yok olması ancak o cildin soyulması ve yerine yeni cildin çıkmasıyla mümkün olur.Eğer hızlı sonuç istiyorsanız soyucu kremlerden almalısınız.Tretin,acnelyse gibi kremler leke tedavisinde kullanılır ancak cildinizi tahriş de edebilir bunları kullanırken bephantene ya da madecassol gibi onarıcı kremler de kullanabilirsiniz. son olarak doktora danışmadan yine de yüzünüze bu tür kremleri kullanmayınız.

kantoron bitkisi doğada sarı çiçekli yeşil gövdeli bir bitkidir.
Yağını elde etmek için saf zeytinyağında ve güneşte bekletilir zeytinyağı bir süre sonra bu yağ kırmızı olur kantorona sarı veya kırmızı denmesinin sebebi budur.
Kanı durdurucu, antiseptik, yaraları iyileştirici özelliği vardır.Eski yaralar üzerinde etkisi yoktur.

slm :)
øncelikle butun sorulari cvpsiz birakmadiginiz icin bi tsk u borc bilirim, tskler :)
Bende bi ara kilo alip vermistim, elbiselerimi degistirmemekte kararliydim cunku kilolari geri vermeyi kafama koymustum

o surede dar dar kot pantolonlarimi kullanmaya devam ediyodum yaptigim en buyuk HATA idi

bel cevresinde popomun az ust kisimlarinda yara seklinde izler kaldi bi de kilo verince off sorma artik

simdi 49 kilo oldum ..

banada bi derman søyle ablam cok uzuluyorum bu duruma, yasim 20 evliyim ..
sevgiler ..

slm, üzüm çekirdeği, ayva çekirdeği kremi, kantaron yağı demissin nerden bulcaz bunlari :uhm:

gurbacıgın tavsiyesiyle biberiye sabunu aldım en yakın zamanda kullanmaya başlicammmm :)

bir haftadir cvp bekliyorum, benim sansim bøyledir gerci alistim ya neyse yinede tskler ..

bir haftadir cvp bekliyorum, benim sansim bøyledir gerci alistim ya neyse yinede tskler ..

cnm genelde gurbaa cvp verir ama banlı o da.. :çok üzgünüm:
benim bilgim olsa cvp veriridim ama yanıltmakta istemem.. yerimseniben
dönünce cvplar sorularını merak etmee

cnm gurbaa bana sivilceler için biberiye sabununu tavsiye etti ii geliomuş istersen sende dene :1rolleyes:

cnm sende biberiye sabunu dene bencee Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…