Güzelliğinizle ilgili sorularınız

doğrudur kelebegim
temizledigin yüzüne yatmadan evvel uygula

okiş sonra cildime ilaç sürüyorm ben sivilcelerim için
doktorun verdiği o yüzden biraz erken uygularım bunu
birde o buz kalıbı benim cildimi kızartıyo biraz buz olduğndan
sendede aynı tepkiyi veriyomu yanıyom böle benneyaptımki

canım senin cildin ilaç kullandıgından oturu asiri hassas sanırım
kızarıklık bundandır
cok rahatsızlık verici boyuttaysa buza ara ver bitanem
ilaçı bıraktıktan sonra kullan

limon sürün yüzünüze pürüzsüz bi cilde sahip olabilirsiniz
birde burdan okuduğum ve yanlış buldum bişey var yüzüme onu sürdüm ondan sonra şunla yıkadım sonra şu maske.... bunlar yüzünüzü yorar bunada dikkat edin çok yüklenmeyin yazıktır

evet canım cok dogru
herşeye atlamamak lazım
öyle bi sazanlık yaptim ve lanet bi maske yüzünden cildim mahfoldu düzeltmek icin anam agladı

sivilceli cilde kil maskesi uygulanabiliyomu acaba gurbişim
bir yerde uygulanmaması gerektiğini yazıyoduda
birde defne sabunu diyolar sivilceli cilde bu konuda bilgin varmı canımcım

kelebegim sivilceli cilde kil maskesi kullanılabilir...
yaglı ciltler için olanını kullanmanı oneririm ama
bir de sivilcelerden kurtulmak icin cildine elma sirkesini tonik gibi kullanmanı oneririm....

canım ben kil maskesini evde kendim yapıyorum su+krem+mısır unu+kil karıştırıp
şu an ilaç kullandığım için şeker onu ne zaman sürcem vakit yok ilaç tedavim bitince olabilir ancak
defne sabunuyla ilgili bilgin yok sanırsam

canım ilaç kullandıgın için bişi de diyemiyorum
defne sabununun ben bi faydasını görmedim...
ama goren arkadaşlar var
o yüzden benim yorumum yanıltabilir seni...

canlı ışıl ışıl bir cilt rengi için ne yapılabilir.

cilt sorunlarınız neler lütfen belirtin canım
yani şu şu şu sorunumun var, cilt yapim su ne yapmam lazım tarzında bi soru daha doğru olur yardımcı olabilmem için Şeniz

zira karma cilt yaglı cilt ve kuru cilt için yapilabilecekler birbirinden cok farklıdır

ben deep clean ürünlerini merak ediyorumm işe yarıyor muu ii mi sivilceye fln yol açar mı ?cildim karma

Son düzenleme:
karma canımm
yanaklarımm kuru amaa çene bölgemde sorun yaşıyorumm hepp
o zamann kullanmayayımm tşk ederm Şeniz

benim cildim çok kuru arko yağlı krem sürünce iyi geliyor ama çok lekeli sarı kantaron denedim oda sivilce yaptı cildim çok kötü oldu fısır fısır oldu birde yüzümün tek renk halinde görünmesini istiyorum kızarık bir suratım var ne yapabilirim acaba yaşım 30 birde kırışıklık için kolay bir tarif verebilirmisin bilgilerinden bende yararlanmak istiyorum şimdiden sağol.

Slm, 20 yasindayim. Yuzumde kirisiklar olusmaya basladi bile gøz kremi, gece ve gunduz kremlerinden neleri ønerirsiniz kullanma dogru olur mu ? erken mi yoksa erken teshis dahami etkili olur ??
tskler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…