Güzelliğinizle ilgili sorularınız

Alnımda sivilceye meyilli izler var hani kücük kücük sivilceler olur ya iste onlardan ne yapmam lazim okullarin acilmasina az kaldi ve gitmesi lazim evde ne uygulayabilirim gecmesi icin bi kiz var okulda cildinde hic bir sey yok cok kiskaniyorum lutfen yardimci olunn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kaş gürleştirmek için sarımsak badem yagı sürmek faydalı mı,yada başka bir çözumu varmı?
ben bimden aldığım badem yağını düzenli olarak ve umutsuzca kullandım çok seyrek ve dökülen kaşlara sahibim (bu yüzden kuaförde kaşlarımı aldırmam kendim alırım )daha doğrusu sahiptim ama faydasını gördüm kaşlarımın arası doldu. tavsiye ediyorum yani ben. arada sarmısakta sürerim ama banyoda bile buram buram kokuyor çok zor geçyor kokusu

Göz altı morlukları için at kestanesi. Kremi bide çay ağacı kremini öneriyorlar kullanan varmı :13:

At kestanesi göz altındaki kılcal damarlara iyi geliyor.Rendelenmiş patates koyarak göz altı morluklarını hafifletebilirsin :)

Burun kenarlarında soyulmalara ne yapılabilir?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ölü deri dolayısıyla yada kuru cildin varsa soyuluyor olabilir. Cildin kuru değilse peeling yap cildine ve burun kanatlarına.Cildin kuruysa zayrn soyulma en büyük özelliği

Bende bu iğrenç problemi yaşıyorum tam sivilceleri yok ediyorum derken yüzümü aldırmam gerekiyor yeniden başa... bu problemden nasıl kurtuluruz

Yanaklarim sık sık kızarır. Kilcal damarlarim catliyor olabilir geçmesi için ne yapmaliyim. Güneşten de oluyor olabilir evdeyken beyaz genelde

Ben şu evde yapılan makineli ısıtmalı ağdadan yapmıştım ve kıl dönmesi oldu dizimin altındaki kıllar ve kabuk bağlayarak sonunda izler oluştu biraz vede çok kuruyo doktor laZer kesin sonuç dedi başlıcam ama sonunda o izler kalıcak ne yapmalıyım

23 yaşındayım ve göz altlarımda gülünce çok kırışıklar oluyor.Çok rahatsız ediyo benii Kurtulmam için herheangi krem,losyon,jel vs önerebilicek varmı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…